kopíruj pouze s níSrpen 2010

Selena Gomez vydá nové album

20. srpna 2010 v 20:10 | kikča♥ |  Selena Gomez new
http://cdn.buzznet.com/media/jjr//2010/08/selena-listing/selena-gomez-scene-rain-listing-01.jpg

skladby s alba

1. Round & Round
2. A Year Without Rain
3. Rock God
4. Off The Chain
5. Summer's Not Hot
6. Intuition
7. Spotlight
8. Ghost Of You
9. Sick Of You
10. Live Like There's No TomorrowHilary Duff se vdala!

20. srpna 2010 v 18:50 | kikča♥ |  Hilary Duff new
MUSIC: Hilary Duff se vdala! - foto
Kalifornská Santa Barbara! Sobotní podvečer! Soukromý svatební obřad bez dohledu televizních kamer a fotoaparátů zvídavých novinářů!
Přesně v takových podmínkách se o víkendu vzali zpěvačka Hilary Duff (22) a její dlouholetý přítel, hokejista Mike Comrie (29).

Ceremoniál se odehrával při západu slunce. Nevěsta přikráčela uličkou lemovanou svíčkami a posypanou růžovými lístky. Na manželský slib dohlíželo sto nejbližších přátel a členů rodiny.

Hilary vypadala v úzkých šatech bez ramínek, které navrhla módní návrhářka Vera Wang, jako mořská panna a Mike měl na sobě jednoduchý oblek.

Do ženichových rukou předala nevěstu netradičně maminka a za svědkyni šla zpěvačce její sestra Haylie.

"Krásnější obřad jsem ještě nikdy neviděl," prozradil včera jeden z hostů a dodal: "Měli promyšlený každý detail. Byl to neopakovatelný zážitek!"

Pár spolu chodí od začátku roku 2007. Letos v únoru na prázdninách na Hawaii Mike požádal Hilary o ruku.Nešika Zac Efron: Genitál samý puchýř

14. srpna 2010 v 23:16 | kikča♥ |  Zac Efron new
Herec Zac Efron trpěl jako zvíře. Jeho intimní partie totiž na začátku června pokryly drobné pálivé puchýřky. Penis si popálil při turistickém výšlapu do přírody, když neopatrně spadl do keře jedovatce kořenujícího.

http://media.super.cz/421/164218-350x466-bfxwd.jpg
Tato rostlina přitom produkuje těkavou silici, která při dotyku s kůží okamžitě vyvolá pálení a tvorbu puchýřků. Zakovi se podařilo popálit si penis i varlata.

S intimními potížemi se svěřil redaktorovi časopisu Details Andrewu Goldmanovi, když spolu po interview přišli na záchod a Zac si rozepnul poklopec. "Musím to provětrat, strašně to štípe," svěřil se Efron.

K ošklivému úrazu přišel o víkendu na oslavy Memorial Day. "Setkal jsem se s jedovatcem poprvé v životě," dodal Zac.

Redaktor Goldman pak k setkání s dvaadvacetiletým hercem dodal: "Vyhrnul si tričko a ukázal mi záda. Polovina jich byla pokryta krustou vypadající jako kukuřičné lupínky. Prý to měl skoro všude."Demi Lovato: "Rihanna je můj vzor!"

14. srpna 2010 v 17:46 | kikča♥ |  Demi Lovato new
FASHION & BEAUTY: Demi Lovato:
Disney star prozradila, že její největší inspirací v oblasti módy je Riri.
Demi je v těchto dnech na turné s kapelou Jonas Brothers. Objíždějí USA v rámci promo tour k filmu Camp Rock 2 a Disney star každý den oslňuje své fanoušky originálními kostýmy.

"Měla jsem pocit, že se oblékám stále stejně," svěřila se Demi, jak se cítila před odjezdem na turné. Se svými stylisty se proto snažila vymyslet něco, co by její koncertní šatník změnilo.

"Chtěla jsem něco nového, vyzývavějšího a originálního," řekla Demi a doplnila, že se tak rozhodla potom, co viděla v TV koncert Rihanny. "Má úžasný styl. Riri je můj vzor v oblékání!"

"Rihanna je lepší než Lady Gaga. Jsem její velký fanda a miluji všechny její kostýmy. Je tak sexy a navíc jakýkoliv outfit dokáže dotáhnout úžasnými doplňky," vysvětlila Disney star s tím, že odteď, pokud jde o módu, chce jít v Rihanniných stopách.

Na závěr ještě Demi dodala, že když vybírá oblečení na turné, zavře se do své šatny s obrovským věšákem, který pak jen nechá převézt do tour busu. "Než ten stojan naplním, uběhne tak sedm nebo osm hodin, je to legrace!"

Zac Efron: "Kámoši mi Vanessu neschvalují!"

14. srpna 2010 v 17:41 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Zac Efron:
HSM star neodolává jen krásným fanynkám, ale také tlaku od přátel...
Už v roce 2005 začal Zac (22) chodit hereckou kolegyní Vanessou Hudgens. Ani oni dva ani hercovi přátelé tenkrát netušili, že jejich vztah může vydržet tak dlouho. Ale stalo se a Zac říká, že je s Van moc šťastný. Na druhou stranu ale přiznal, že kluci z party jeho vztah neschvalují!

"Je příjemné, když mi krásné holky lichotí a snaží se mne sbalit. Pokaždé je odmítám s tím, že miluji Vanessu," vysvětluje Zac: "Když to pak vyprávím kámošům, říkají mi, že jsem blázen."

Podle party by se měl Zac na Vanessu vykašlat. "Tvrdí mi, že jsem moc mladý na to, abych chodil jen s jednou holkou. Radí, abych si užíval s každou fanynkou, která po mne touží."

Hvězda filmu Muzikál ze střední připouští, že občas podobné myšlenky napadnou i jeho. "Někdy se probudím a říkám si, že žiju jen jednou a musím si užívat. Pak si ale vzpomenu na to, jak je Vanessa skvělá a stydím se za to, že jsem vůbec o něčem takovém přemýšlel."

"Většina kluků by si tolik nádherných fanynek určitě užívala a věřím, že i můj život by byl jednodušší, kdybych byl single, ale jednou spolu chodíme a já myslím, že na vztahu se musí pracovat. Takže se nikdy nepřestanu snažit, aby nám to klapalo!"Hlasuj pro foto měsíce září

11. srpna 2010 v 21:03 | kikča♥ |  new

1.

http://sydney.diarystar.com.au/images/hilary-duff21.jpg


Demi Lovato: "Joe mi ublížil!"

9. srpna 2010 v 10:21 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato:
Minulý týden odstartovalo promo turné filmu Camp Rock 2 po severní Americe. Demi (17) se na něj vydala společně s kapelou Jonas Brothers a zdá se, že setkání s expřítelem Joem (20) jí moc dobře nedělá...
"Těším se na koncertování, jinak je na tour docela nuda," svěřila se Disney star s tím, že ji nebaví přijet do města, odzpívat koncert a jet dál!

Proto když má Demi jen trochu volného času, opouští tour bus a vyráží na obchůzky po městě.
"Chci vědět, kde jsem a co se v tom městě děje. Snažím se prostě žít úplně normální život."

"Potřebuji vzrušení a zábavu. V hotelu nebo v autobuse si nic takového neužiji,"
vysvětlila ještě Disney star a dodala: "Ráda chodím nakupovat nebo se jen tak procházím po městě."

V těchto dnech má navíc Demi k opuštění tour busu i další důvod:
"Sice se s Joem normálně bavíme, ale ublížil mi a ve skutečnosti mi nedělá dobře, když s ním trávím moc času. Takže mizím kdykoliv je to možné a radši se procházím úplně sama po městě."

Jediným městem, kde Demi nepodniká obchůzky, je Los Angeles.
"Když jsem v L.A., raději trávím čas se svou rodinou. Chodíme na zmrzlinu nebo jen sedíme doma a povídáme si. Chci si je užít!"

Miley,Demi a Emily

8. srpna 2010 v 19:16 | kikča♥ |  Emily Osment photosdiplomky

8. srpna 2010 v 10:38 | kikča♥ |  diplomky for you
diplomekPo kom touží Zac Efron?

5. srpna 2010 v 18:23 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Po kom touží Zac Efron? - foto
Hvězda filmu Muzikál ze střední už dlouhé roky chodí s hereckou kolegyní Vanessou Hudgens, přesto ale připouští, že ho okouzlily i jiné krásné dívky, které během své kariéry potkal.
"Naprosto mě dostává Eva Mendes. Myslím, že je nádherná a má úžasnou povahu, " směje se Zac a pokračuje: "Uchvátila mě také Penelope Cruz, když jsem ji potkal na Academy Awards. Prošla kolem mě a já si jen v duchu řekl ´Bože, ty jsi krásná´!"

Díky roli Troye Boltona v HSM se stal Zac celebritou doslova přes noc a od té doby potkává na každém kroku davy ječících fanynek.
"Užívám si to! Který kluk by nebyl rád, když by mu dennodenně skládaly poklonu krásné holky."

"Někdy se ale koukám těm slečnám do tváří a je mi jasné, že je zklamu,"
svěřil se Zac a přidal vysvětlení: "Vrhají na mě zamilované pohledy a dívají se na mě s obrovskou nadějí, že bych o ně třeba mohl stát. Nevysmívám se jim, snažím se vcítit do jejich kůže, ale já mám Vanessu a tu bych nevyměnil!"

A o tom, že je Van naprosto úžasná, nemůže být pochyb. Minulý týden se totiž její miláček vydal se dvěma kamarády do strip baru Flashdancers Gentlemen´s Club,
kde si koupili láhev vodky a objednali tři krásné brunetky, aby jim předvedli soukromou show! Co na to Vanessa? "Volal jsem jí to dopředu, smála se a řekla, že to chápe. Je skvělá," řekl Zac.

Jaký bude Sucker Punch?

5. srpna 2010 v 18:10 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
MOVIE: Jaký bude Sucker Punch? - foto
Takový fantasy film tu ještě nebyl...

Story

Film se odehrává v 50. letech minulého století a je o dívce, kterou nevlastní otec pošle do ústavu. Jejím jediným únikem z drsné reality jsou sny. Ty jsou plné akčních scén a fantasy podívané!

Zajímavosti

Jde vlastně o šest filmů v jednom. Každá z dívčiných představ totiž dostala vlastní prostor. Film by se měl objevit i ve 3D kvalitě.

Vanessa Hudgens o Sucker Punch

"V každé povídce hraji stejnou roli, ale mění se okolnosti a prostředí. Byl to asi nejintenzivnější fyzický trénink, jaký jsem kdy zažila. Nebyl to trénink jen fyzický, ale i psychický. Některé scény byly opravdu náročné a bylo těžké se na ně připravit. Je to asi nejsilnější film, který jsem kdy natočila!"

Hrají: Emily Browning, Vanessa Hudgens, Abbie Cornish, Jena Malone, Jamie Chung
Režie: Zack Snyder
Premiéra: 7.4.2011