kopíruj pouze s níZáří 2010

Zac Efron „za mlada“

29. září 2010 v 21:26 | kikča♥ |  Zac Efron new
Zac Efron Was Once An Awkward Teen
Dnes patří dvaadvacetiletý herec Zac Efron k idolům mnoha dívek. Jak ale vypadal o 10 let dříve?

Dvaadvacetiletý herec Zac Efron, jež se proslavil rolí v Muzikálu ze Střední, je považován za jednoho z nejkrásnějších hollywoodských herců. Byl však vždycky tak krásný a dokonalý? Internetem koluje 10 let stará fotografie z letní školy umění, která jasně dokazuje, že ne vždy tomu tak bylo…
Tak co říkáte na Zaca před 10-ti lety? Fešák, že?

zdroj:www.starmagazin.czKdo pere Zacovi?

27. září 2010 v 14:59 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Kdo pere Zacovi? - foto
Zac Efron si nepotřebuje najímat paní na úklid, Vanessa Hudgens to prý zvládá skvěle!
I celebrity mají doma binec a špinavé prádlo. Někdo to řeší početným služebnictvem, jiný pravidelnými návštěvami úklidových firem. Ne tak Zac Efron. Praní a úklidu se totiž ujímá jeho mladá přítelkyně Vanessa (21). Randí spolu už od roku 2005 a jsou považováni za jeden z nejstabilnějších mladých párů Hollywoodu.

Zac: Na úklid moc nejsem

Zac otevřeně přiznává, že uklízení mu nic moc neříká. "Nerad věnuju čas uklízení, a podle toho to doma taky vypadá. Někdy to dopadne, že se mi špinavé prádlo válí po domě klidně i celý měsíc," připouští.

Když se ho ale zeptáte, jestli neuvažoval o najmutí někoho na úklid, zavrtí hlavou:
"Myslím, že nikoho nepotřebuji, Vanessa všechny domácí práce zvládá skvěle."

V rozhovoru pro Australskou rádio show Kyle and Jackie Zac přiznal, že Vanessa je v domácích pracích mnohem lepší než on.
"Strašně moc mi pomáhá. Bez ní to vypadá tak, že tři, čtyři týdny žádné oblečení nevyperu, až si jednoho dne řeknu: Tak a jdeš na to! A udělám si jeden velký prací a úklidový den," popisuje Zac svůj pohled na domácí práce.

Jak píše své texty Selena Gomez?

23. září 2010 v 18:50 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Jak píše své texty Selena Gomez? - foto
Disney star sama píše texty ke svým hitům. Občas se ale bojí, aby toho v písničkách na sebe moc neprozradila...
"Chci, aby mé songy vypovídaly o mne a aby dávaly smysl. Proto si je píši sama," svěřila se nedávno Sel s tím, že nechce být jen interpretkou, ale chce svým fanouškům sdělovat své pocity.

Selena píše nejraději o tom co cítí v srdci, o lásce a vztazích. Většinou čerpá inspiraci z vlastních zkušeností nebo z toho, co se stalo její rodině či přátelům.

"Někdy je ale těžké dát na papír to, co právě cítím," přiznala zpěvačka.

Na vysvětlenou pak dodala: "Chci dát na jevo, co prožívám, ale zároveň na sebe nechci prozradit moc. Občas je náročné, najít kompromis."

A co Disney star v takových chvílích dělá? "Vykašlu se na psaní a jdu poslouchat muziku, relaxovat, abych přišla na jiné myšlenky. Pak vždycky přijdu na nějaký úžasný nápad."


Vanessa Hudgens nechce líbat Zaca!

23. září 2010 v 18:22 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Vanessa Hudgens nechce líbat Zaca! - foto
Zarostlá brada možná dělá z mužů neodolatelné drsňáky, ale že by je napadlo, co na to říkají holky, které se s nimi chtějí líbat? Stejně ne/nadšená je právě Vanessa Hudgens s fousu Zaca Efrona...
Prý to při líbání strašně svědí! Zac si pěstuje od poslední role v 'Charlie St. Cloud' sportovní look, ale jak říká "Pro Vanessu to velký hit zrovna není." Když se ho novináři ptali na londýnské premiéře 'Charlie St Cloud' v Leicester Square, řekl: "Když chci Vanessu políbit, mé fousy ji prý velmi svědí."

Zac Efron také podotkl, že jeho strniště nemá nic společného s novou image "upířího idola" z Twilight
Roberta Pattinsona. Ten se nechal zarůst při cestování napříč Spojenými státy.

Kromě vzhledu se probírala i budoucnost, a tak se Zac rozhovořil o své touze pracovat po boku britských herců a hereček, obdivuje třeba Gerarda Butlera, Thandie Newton, Toma Wilkinsona nebo Toma Hardyho.


Zac Efron: "Sexy scény si užívám!"

20. září 2010 v 18:55 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Zac Efron:

Zatímco většina herců přenechá natáčení choulostivých scén dublérům, hvězda Muzikálu ze střední, si intimnosti před kamerou vychutnává...
Už v listopadu se v kinech objeví film Smrt a život Charlieho St. Clouda, ve kterém se Zac (22) objevuje po boku Amandy Crew (24) a o intimní scény v tomto snímku není nouze.

Jak se ti sexy scény natáčely? "Abych byl upřímný, moc jsem si je užíval. Bylo to vážně moc příjemné," odpověděl dlouholetý přítel Vanessy Hudgens.

Přestože je Zac považován za největšího hollywoodského idola, on sám si o sobě vůbec nemyslí, že by byl hezký: "Stydím se a nevěřím si. Byl jsem tedy rád, když jsem mohl alespoň před kamerou získat další zkušenost se ženou."

Roli Charlieho ale hvězda HSM nevzala kvůli sexy scénám: "Hledal jsem dramatickou a hlavně trochu vážnější roli. Chtěl jsem se vymanit ze škatulky Disney star."

"Chtěl jsem se naučit něco nového a tahle role přišla v pravou chvíli. Hodně jsem na sobě pracoval a myslím, že ve filmu je to  vidět. Ten film je skvělý," řekl Zac a na závěr dodal: "Doufám, že všichni pochopí, že jsem vážně dobrý herec!"

Zac Efron: Toy Story 3 mě rozplakala

19. září 2010 v 16:41 | kikča♥ |  Zac Efron new

STARS: Zac Efron: Toy Story 3 mě rozplakala - foto

Známá série Toy Story dostala třetí díl. Příběh hraček rozplakal i takového chlapáka, jakým je Zac Efron.
Ve třetím animáku Příběhu hraček se hlavní "lidský" hrdina Andy stěhuje kvůli škole na koleje, a jeho hračky tak potřebují nový domov. Tenhle roztomilý příběh dostal i Zaca Efrona.

Zacovi emoce jsou teď na pochodu kvůli jeho poslední roli, kterou dotočil pro film Charlie St Cloud. Hraje zde dospívajícího kluka, který se snaží vyrovnat se smrtí svého mladšího brášky. I Zac má mladšího brášku, a tak není divu, že s ním emoce cvičí.

"Jsem emocionální," okomentoval to Zac, "rozplakal mě i Příběh hraček 3, je to trapné. Bylo ale tak snadné podlehnout emocím, kterými jsem ještě nedávno procházel při natáčení Charlie St Cloud Myslel jsem na svého mladšího brášku Dylana a jaké by to bez něj bylo."

Zac před časem založil vlastní produkční společnost a je z toho opravdu nadšený. Těší se na zase jinou práci při vzniku nových filmů a přiznává, že chce tuto výzvu chytit za pačesy. "Chci být trochu pod tlakem," říká. "Je mi jasné, že nejsem nejlepší ve všem, ale vždycky jsem věřil tomu, že když si něco usmyslím a jdu do toho naplno, že se mi výsledek povede,"
těší se na svou novou roli.

S Demi Lovato o Camp Rock 2

16. září 2010 v 15:29 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: S DEMI LOVATO o Camp Rock 2 - foto
V sobotu 18. září bude mít na Disney Channelu v 10 hodin premiéru Camp Rock 2: Velký koncert. Určitě se dívej! O čem bude a jaké bylo natáčení ti už řekne v našem rozhovoru DEMI LOVATO!

Demi, co můžeme očekávat od dvojky Camp Rock?

Určitě se dočkáte mnohem víc dramatických situací, mnohem víc romantiky a mnohem víc muziky než bylo v jedničce. Bude to prostě lepší a větší! Rozhodně přibylo spousty šílených tanečních scének :), a super je i samotný soudtrack.

Miley točí v Paříži LOL

15. září 2010 v 20:10 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley točí v Paříži LOL - foto
Miley Cyrus pracuje na novém projektu. Není to nic menšího než nový film s názvem LOL: Laughing Out Loud.
Jde o remake francouzského filmu z roku 2008. Mileyna filmová postava neprochází právě lehkým obdobím. Rozešel se s ní přítel, její rodiče jsou čerstvě rozvedeni a mamka má dost starostí sama se sebou, aby začala svůj nový život (hraje ji Demi Moore) a zároveň navázala znovu vztah se svou dcerou. Ještě, že má Miley spoustu přátel, s kterými jde život dál...

LOL: Laughing Out Loud se točí v Paříži a v těch nejromantičtějších scénách nechybí ani zákoutí pod typickou Eiffelovou věží. Premiéra filmu je naplánována na rok 2011.


Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu!

15. září 2010 v 20:03 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu! - foto
Objímání a vášnivá líbačka! Disney star je zpátky u svého ex-miláčka!
Před více než čtrnácti dny obletěla svět zpráva, že Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth se rozešli. Seriálová Hannah Montana se, aby rychleji zapomněla, po hlavě vrhla do práce a v Paříži začala natáčet film LOL.

V pátek se ale z Francie vrátila a první koho chtěla vidět, byl právě Liam!
"Viděl jsem je, jak přijíždějí v autě a když zastavili, začali se vášnivě líbat," prozradil zaměstnanec produkční společnosti, která Miley zastupuje.

"Celý víkend byla s Liamem,"
prozradila manažerka Disney star a dodala: "V sobotu si nakoupili nějaké jídlo a pití a strávili romantický piknik na pláži. Snad vědí, co dělají!"

Pár se potkal loni při natáčení filmu The Last Song. Miley Liama okouzlila natolik, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Ovšem stejně rychle, jak jejich láska začala, tak také skončila. Liam prý v srpnu udělal Miley žárlivou scénu kvůli vyzývavým outfitům, které teď nosí a ta se s ním kvůli tomu rozešla. Doufejme, že tentokrát jim vztah vydrží déle.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu

14. září 2010 v 16:23 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/35725-miley-cyrus-makes-out-with-on-again-beau/1284416078_miley-290.jpg
Ani ne měsíc trvala pauza ve vztahu zpěvačky Miley Cyrus a Liama Hemswortha. Že bysme se zpěvaččiny plánované svatby nakonec dočkaly?
Zdá se, že zpěvačka Miley Cyrus (17) a Liam Hemsworth opravdu patří k sobě. Ani ne měsíc totiž trvala pauza toho páru. V sobotu byla dvojice opět spatřena spolu a podle očitých svědků Miley i Liam zářili štěstím a snažili se dohnat vše, co za měsíc zmeškali. Že bychom se nakonec dočkali svatby, kterou mladá zpěvačka plánovala, jakmile dosáhne 18 let?
Uvidíme, kolik rozchodů a návratů tento pár ještě čeká..

zdroj:www.starmagazin.cz


Hlasuj pro foto měsíce říjen

13. září 2010 v 14:50 | kikča♥ |  new

1.http://userserve-ak.last.fm/serve/_/44837045/Miley+Cyrus+Party+In+The+USA.png


Ashley Tisdale: "Žiji svůj sen!"

13. září 2010 v 13:47 | kikča♥ |  Ashley Tisdale new

STARS: Ashley Tisdale:
Savannah Monroe! Tak se bude Ash (25) jmenovat v právě natáčeném seriálu Hellcats.
Zahraje si tu studentku střední školy a nadanou roztleskávačku a jak sama hvězda Muzikálu ze střední říká, je to role, kterou si vždy přála.

Když Ashley chodila do školy, toužila být mezi cheerleaders, ale: "Nemám na to ale nadání. Nikdy jsem se nedokázala s ostatními sesynchronizovat."

"Proto jsem z této role tak nadšená. Konečně jsem úspěšná roztleskávačka," vysvětluje se smíchem star a je pyšná na to, že většinu náročné choreografie zvládá sama: "Na ty nejsložitější cviky mám ovšem doublérku. Jde hlavně o vyhazování do vzduchu."

Filmová Sharpay přiznává, že při natáčení má velký strach ze zranění: "Snažím se ze svého těla vymačkat maximum, ale bojím se, abych to nepřehnala. Nechci pak trávit dlouhé týdny doma s natrženým svalem."

Přestože v seriálu bude hodně muziky a tancování, Ashley považuje postavu Savannah za svou první dramatickou roli. "Nic dramatičtějšího ale hrát nechci. Miluji hudbu, je to můj život a chci hrát ve filmech, které jsou postavené na písničkách. Mám ráda show!"


Miley Cyrus – nové tetování, nový přítel?

13. září 2010 v 13:39 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
Zpěvačka Miley Cyrus se nedávno rozešla s přítelem Liamem, s nímž plánovala svatbu. Jak se zdá, Miley ale příliš nesmutní. Našla si snad nového přítele?
Jak se zdá, krach vztahu Miley Cyrus a Liama Hemswortha zasáhla více zpěvaččiny fanoušky, než samotnou Miley. Ta nedává žádný smutek najevo. Naopak, vypadá to, že už se pomalu poohlíží po novém příteli. Na letišti v Los Angeles se ukázala v doprovodu pohledného mladíka a novinářům neuniklo ani nové tetování Miley, které si přivezla z Paříže…
Že by vytetované srdce znamenalo, že je Miley opět zamilovaná?

zdroj:www.starmagazin.cz


Omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla

13. září 2010 v 13:28 | kikča♥

Jsem nemocná ale teď už je mi trošku líp tak něco přidám.

ash

diplomek for me

13. září 2010 v 12:21 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je nádhernej

Hilary Duff

Zac Efron: "Rád si povídám s fanynkami!"

9. září 2010 v 16:26 | kikča♥ |  Zac Efron new
STARS: Zac Efron:
Už role Troye Boltona v High School Musical mu přinesla zástupy obdivovatelek. Od té doby se ojbevil v mnoha dalších úspěšných snímcích, čímž jejich řady ještě rozšířil...
A Zac (22) se nikdy netajil tím, že i přestože miluje Vanessu Hudgens, s pěknými fanynkami si pokecá rád. "Těší mne, že jsem pro někoho sexy symbolem," říká herec s tím, že na slečny, které mu každý den píší hory dopisů, si vždycky udělá čas a alespoň na pár z nich odepíše.

Přednost však dává osobním setkáním. "Někdo se převléká, aby ho fanoušci na ulici nepoznávali, já si to užívám. Když mne někdo osloví, tak s ním prohodím pár slov a zase jdu dál. Většinou mne zastavují opravdu krásné holky, takže to rozhodně není nic nepříjemného,"

Na druhou stranu ovšem hvězda Muzikálu se střední připouští, že každý den na své obdivovatelky náladu nemá:
vysvětlil Zac se smíchem. "Někdy si přeji být úplně obyčejný člověk a dělat normální věci bez toho, aby mne přitom sledovali novináři. V takových chvílích vyrážíme s Vanessou kempovat do přírody!"