kopíruj pouze s níŘíjen 2010

bleskovka 08

27. října 2010 v 11:25 | kikča♥ |  bleskovky

1)Ahoj 

2)Kdo je na obrázku?

3)Kolik jí je?

4)Jaké má povolání?

5)Jaké má přírodní vlasy?

6)Jak se jmenuje její sestra?

7)Jak se jmenuje její manžel?

8)Co na diplomek

9)pááá

http://www.mujzpravodaj.cz/Repository/146/555326.jpgHannah Montana forever

25. října 2010 v 14:12 | kikča♥ |  photoshoots
http://www.disney.cz/hannah-montana-naveky/gallery/cms_res/large/group_shot.jpg

diplom for me od SB Victorie

23. října 2010 v 14:00 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je moc pěknej


Hilary Duff: Hubla jsem z hlouposti

23. října 2010 v 13:57 | kikča♥ |  Hilary Duff new
FASHION & BEAUTY: Hilary Duff: Hubla jsem z hlouposti - foto
Hilary Duff už teď ví, že s přísnou dietou dělala chybu. Hubnout chtěla kvůli okolí, i když sama věděla, že už tak je dost štíhlá.
Zpěvačka a herečka Hilary věnovala až přílišnou pozornost tomu, co si lidé kolem ní myslí o jejím vzhledu. Kvůli tomu se mučila velmi přísnou dietou, i když si sama myslela, že je dostatečně štíhlá.

"Mezi 17 a 19 jsem byla vážně hubená. V té době jsem si začala uvědomovat, co o mě říkají lidé kolem a jak vypadám na fotkách. Teď je mi to líto, protože si myslím, že jsem stejně nebyla šťastná," vzpomíná Hilary na své dietní období.

Hilary (23) přiznala, že tenkrát neměla dobré období. Rozešla se s přítelem - rockerem Joel Maddenem, a radost ze života jí vrátil až současný manžel - hokejista Mike Curie.

"Je opravdu důležité, když máte partnera, který má na vás všechno rád a vidí vás krásnou takovou, jaká jste," srovnává.

Hilary má také své tipy, jak se stravovat zdravě, ale bez toho, aniž byste museli vynechat vše, co milujete. "Jíst hodně vlákniny, zeleniny a ovoce." Na salátovou zálivku doporučuje řecký jogurt, a také vždy nosit něco malého přes den s sebou. "Pořád byste u sebe měli mít nějakou svačinku, kdyby vás přepadl hlad."
Ani oblíbených dobrot se není potřeba vzdávat: "ty si dopřejte po malých soustech v malých porcích," doporučuje Hilary. "Neuškodí vám ani zdravé věci s vysokým obsahem tuku, jako je třeba avokádo nebo tmavá čokoláda," dodává.


diplomek for me od SB Miley

23. října 2010 v 13:44 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je nádhernej


Selena Gomez prodává šaty

17. října 2010 v 22:56 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez prodává šaty - foto
… a to ty samé krásné šaty, které má na sobě v klipu A Year Without Rain.
Selena (18) se totiž angažuje v charitě, a to jako ambasadorka UNICEF. Tato organizace se snaží o zlepšení životních podmínek pro všechny znevýhodněné děti. Sama zpěvačka je ráda, že může svou známou tvář využívat ve prospěch dobré věci.

Aby Selena pomohla UNICEF vydělat na jejich projekty víc peněz, rozhodla se prodat šedé šifonové šaty od návrhářky Catherine Dean, za které sklidila tolik pochval v novém klipu A Year Without Rain.

"Jsou to překrásné šaty" okomentovala je Selena," byly samozřejmě velmi důležitou součástí klipu. Chtěli jsme přesně něco takového, šaty lehké jako dech. Mám na ně tolik skvělých komentářů a myslím tedy, že by bylo skvělé, věnovat je právě na charitu."

Tyto elegantní šaty se budou prodávat přes stránky Charitybuzz, kde budou vystavené až do 10. listopadu.

Selena pevně věří, že prodej šatů vydělá dost peněz pro UNICEF, který se po celém světě bije za práva všech dětí, které ve svých zemích mají těžké životní podmínky. Stejně moc, jako miluje tyhle šaty, je ráda, že mohou být nápomocné tak užitečné věci!

"Když se dívám na UNICEF, co všechno udělali a co stále řeší, je to pro mě velmi inspirující,"

řekla o své ambasadorské roli Selena.


parfém Hilary Duff

12. října 2010 v 22:13 | kikča♥ |  Hilary Duff ostatní
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v722/251/28/50186776004/n50186776004_2100028_304.jpg

Hilary Duff

Parfémy Hilary Duff jsou zatím zastoupeny pouze jedinou vůní uvedenou na trh v roce 2006. Mladá herečka a zpěvačka Hilary Duff je oblíbená především u mladých dívek, ztvárnila několik rolí ve filmech pro mládež, proslavila se v televizním seriálu Lizzie McGuire. Oblíbená popová zpěvačka je taktéž majitelkou jednoho z nejvíc sexy účesů Holywoodu. Svou vlastní vůni pro mladé ambiciózní dámy vydala pod značkou Elizabeth Arden. Parfémy Hilary Duff mají svůj čas ještě před sebou.


Miley Cyrus Who Owns My Heart

10. října 2010 v 19:26 | kikča♥ |  videos

diplomek for me od SB Victorie

10. října 2010 v 13:53 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je moc pěknej


další diplomek pro mě od SB Victorie

6. října 2010 v 15:18 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je krásnej


diplomek pro mě od SB Victorie

5. října 2010 v 18:22 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je moc krásnej


Miley Cyrus: "Justin Bieber je zajíček!"

5. října 2010 v 17:39 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Miley Cyrus:
Už na srpnové show v New Yorku bylo úplně jasné, že Justin by chtěl s Disney star zažít něco mnohem víc, než jen společné vystupování. Smiley má však na věc jiný názor...
Když se Justin (16) a Miley (17) společně objevili na pódiu, aby zazpívali song Overboard fanoušci šíleli nadšením. A stejnou euforii prožíval i kanadský zpěvák na svém twitteru: "Oooh! Miley je tak sexy! A zpívá božsky! Je prostě hot!"

"Viděla jsem jejich show a kdykoliv měl Justin sebemenší příležitost, aby se Miley dotkl, tak to udělal. Zkoušel s ní prostě flirtovat na pódiu," prozradila fanynka, která stála hned pod pódiem.

Seriálová Hannah Montana na zpěvákovy výzvy ale nereagovala a později i vysvětlila proč: "Justin je vážně roztomilý, ale já nejsem na zajíčky. Dávám přednost zkušenějším klukům!"

Justin se jejími slovy ale nenechal odradit a i přesto, že teď chodí se zpěvačkou Jasmine Villegas, o Miley stojí dál. "Když se mnou nechce nic mít, tak bychom aspoň mohli ještě párkrát společně vystoupit," zasmál se zpěvák a na závěr dodal: "To nám šlo skvěle!"

Selena Gomez: Chci, aby mé texty něco znamenaly

1. října 2010 v 17:25 | kikča♥ |  Selena Gomez new
Selena Gomez
Napsat pořádný text není nic jednoduchého. Své o tom ví i Selena, která někdy dost bojuje s tím, jak přenést myšlenky z hlavy na papír…
"Samozřejmě", odpověděla na otázku, jestli někdy trpí spisovatelským blokem. "Někdy se mi stává, že mám něco v hlavě a chci to dostat do textu, ale prostě to nejde ven," posteskla si Selena. "Když se mi to stane, nechám psaní, jdu si poslouchat hudbu nebo dělat cokoliv jiného, a k psaní se vrátím později," vysvětlila.

Selena Gomez je ve svých sedmnácti lídrem Disney skupiny Selena and the Scene. Píše si všechny texty sama, a to nejraději o něčem, co je blízké jejímu srdci. Nejraději se vyznává z lásky a vztahů, ale ne vždy je jednoduché přenést myšlenky na kus papíru.

Většinu své muziky napsala na základě vlastních zkušeností, ale inspiruje se i u přátel nebo rodiny. Občas dokonce použije příběhy, které si přečetla nebo viděla v televizi.
"Určitě chci čerpat hlavně z příběhů, které se staly mně nebo je to příběh, který jsem slyšela a někdo z mých blízkých si jím třeba právě teď prochází. Hodně často to bývá tedy osobní…"