kopíruj pouze s níListopad 2010

S kým se líbala Miley Cyrus?

27. listopadu 2010 v 18:44 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: S kým se líbala Miley Cyrus? - foto
Disney star slavila v neděli osmnácté narozeniny a jízda to byla pořádně divoká!
Miley uspořádala narozeninovou party po udílení cen American Music Awards, na kterém vystupovala. Její hosté se sešli v luxusním klubu Trousdale v Los Angeles.

Táta Billy Ray, který nedávno rodinu Miley opustil, na hvězdný večírek nedorazil. Máma Tish tam ale nechyběla. Přišla také herečka Demi Moore, její manžel Ashton Kutcher s dcerou Rumer Willis, herečka kelly Osbourne, raper Kyle Massey nebo Glee star Mark Salling. Nejdůležitější hostem oslavenkyně byl ovšem Avan Jogia (18), hvězda seriálu Victorious!

Avan dorazil na oslavu mezi prvními a podle očitých svědků byla jeho gratulace seriálové Hanně Montaně velmi důvěrná: "Přitiskl se úplně na ní a začal jí šeptat něco do ucha. Smiley se začala chichotat a pak se vášnivě a dlouze políbili." A nebyl to jediný polibek. "Avan přišel k Miley ten večer ještě mockrát a vždycky se jí alespoň dotkl nebo jí dal pusu na tvář,"

Vzápětí ale dodala, že po ošklivém rozchodu s Liamem Hemsworthem se star do žádného vztahu nehrne a to, co teď probíhá mezi ní a Avanem je jen flirtování: "Nechodí spolu. Miley si chce od kluků odpočinout. Jen se baví."

Narozeninový večírek se protáhl do ranních hodin a každý, kdo na něm byl prohlásil, že to byla skvělá party. To ovšem není konec! "Mám narozeninový měsíc. Chci své narozeniny slavit až do Vánoc," svěřila se nakonec Miley. Uvidíme, čeho se ještě dočkáme...
prozradila zpěvaččina kamarádka.

Miley Cyrus: "To byl trapas!"

23. listopadu 2010 v 15:41 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Miley Cyrus:
Disney star zazářila v klipu skupiny Rock Mafia The Big Bang! Při jeho natáčení se ale podle svých slov pořádně zapotila...
Důvod? Ve videu se totiž několikrát vášnivě líbá s kanadským hercem a modelem Kevinem Zegersem (zahrál si například v seriálu Dr. House a brzy se objeví v Upířích denících).

S tím by ovšem zkušená herečka neměla mít žádný problém:
"Obvykle si žhavé scény docela užívám. Jenže Kevin chodí s někým, s kým já teď velmi úzce spolupracuji," vysvětli Smiley s tím, že jméno dotyčné slečny neprozradí.

Nejhorší prý bylo, když se hercova přítelkyně přišla podívat na natáčení:
"Vůbec jsem se Kevina nechtěla dotýkat, když byla na place. Přemlouvala jsem režiséra, ať líbací scény posuneme na později, ale on se nenechal," směje se star.

"Vášnivé momenty mají určitě ve filmech své místo a raději je točím s někým, koho znám než s někým cizím, ale tohle bylo vážně moc," řekla k tomu ještě Miley.

Na trapné natáčení už ale hvězda dávno zapomněla a věnuje se něčemu mnohem příjemnějšímu:  (23.11) oslaví své 18 narozky, a tak plánuje velkou party:
"Oslava bude po udílení American Music Awards." Na večírku prý nebude chybět Justin Bieber, Taylor Swift, Katy Perry, Kesha nebo Christina Aguilera.


Miley to rozjela s mamkou

23. listopadu 2010 v 14:40 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley to rozjela s mamkou - foto
Ačkoliv své 18. narozky má Miley právě dnes 23. listopadu, první party oslavu zvládla už o dva dny dřív. Super taneček si tam vystřihla se svou mamkou!
Ten večer, 21.11., se totiž vyhlašovaly American Music Awards, a tak Miley čapla příležitost za pačesy a rovnou uspořádala i svou narozeninovou oslavu. No co, stejně byli všichni venku, tak proč se nepřesunout o dům dál a slavit.

"Pronajali jsme si prostor, takže všichni přátelé mohou dorazit," hlásala ten večer Miley. "S mamkou jsme si připravili taneční choreografii, takže kdo chce něco vidět, nesmí chybět!"

Mamka Tish se právě teď rozvádí s otcem Miley, Billy Ray Cyrusem. To ale nemění nic na tom, že si s Miley vždycky ráda trsla a i teď doma vymýšlejí bláznivé taneční kreace.

"Vymýšlíme si speciální pohyby. Když nás někdo vidí, šílí z toho," směje se Miley. "Mamka je úžasná tanečnice!"

Miley plánuje ještě několik dalších oslav. "Budu slavit celý měsíc. Celý listopad bude můj," těší se.


Miley Cyrus: nová láska?

23. listopadu 2010 v 14:35 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus: nová láska? - foto
Miley vždycky randila s nejhezčími kluky z Hollywoodu. Koho ulovila teď?
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (17) neměla nikdy o pěkné kluky z branže nouzi. Poslední románek prožila s kolegou Liamem Hemsworthem. Nyní ale na svět prosakují novinky, že Miley už opět randí. Kdo že je ten vyvolený?

Zdá se totiž, že Miley tráví své volné chvilky po boku herce
Avana Jogia (18).

"Miley si je s Avanem poslední dobou opravdu velmi blízká,"
uvedl zdroj z Hollywoodu.
"Nevypadá to ale, že by se hned představili jako oficiální pár. Rozhodně ne v nejbližších dnech, kdy bude Miley slavit narozeniny," dodal.


"Miley chce rozhodně vystupovat jako singl, minimálně na oslavě svých narozenin 23. listopadu," dodal další z jejich blízkých. "Chce se hlavně bavit a užít si legraci."

Miley a Avan byli spolu ale už viděni několikrát, ať už šlo o polední obědové rande nebo oslavu Halloweena. Budou tedy dalším ´celebritím´ párem?


For me od tapuska-tapusa

20. listopadu 2010 v 18:35 | kikča♥ |  diplomky for me

diplomek for me od SB SeLeNQuA

20. listopadu 2010 v 16:00 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je nádhernej


S kým randí Miley Cyrus?

20. listopadu 2010 v 10:40 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
Před nedávnem se zpěvačka Miley Cyrus rozešla s Liamem Hemsworthem. Jak se však zdá, už si našla náhradu…
Sedmnáctiletá zpěvačka Miley Cyrus se nedávno rozešla s Liamem Hemsworthem. Rozhodně ale nesmutní, už má totiž náhradu. Jejím novým přítelem by měl být jistí Avan Jogia (18), s kterým byla Miley na obědě a na Halloweenské party. Sám Avan potvrdil, že mezi ním a Miley něco je, avšak podrobnosti si raději nechal pro sebe…
Co říkáte na Avana?

zdroj:www.starmagazin.cz


for me od SB Miley

17. listopadu 2010 v 19:31 | kikča♥ |  diplomky for me

diplomek for me od SB Miley

17. listopadu 2010 v 12:22 | kikča♥ |  diplomky for me

díky krásnej


Koho obdivuje Selena Gomez?

17. listopadu 2010 v 8:00 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Koho obdivuje Selena Gomez? - foto
Disney star má dva obrovské hudební vzory...
Selena (18) říká: "Jsem tak obrovský fanoušek Cheryl, že toužím po tom, abych mohla být její nejlepší přítelkyně. Obdivuju ji už spoustu let."

Hvězdu seriálu Kouzelníci Waverly by tak nesmírně potěšilo, kdyby si s Cheryl Ann Tweedy (27), jak se zpěvačka doopravdy jmenuje, mohla společně zazpívat. "Splnil by se mi sen. Doufám a věřím, že se to jednou podaří!"

Další, koho tmavovlasá hvězda Disney Channelu obdivuje, je Katy Perry. "Každý můj kolega touží potom, aby mu Katy napsala písničku a ona to pro mne udělala," svěřuje se Sel.

Katy Perry složila totiž její hit Rock God, která se objevila na druhém album A Year Without Rain. "Katy byla tak milá," vypráví Selena: "Zeptala jsem se jí, jestli pro mě napíše písničku a ona řekla 'Jasně, ráda' a za pár týdnů jsem od ní dostala Rock God. Je vážně super!"


Vanessa Hudgens - Tipy na dokonalou pleť

14. listopadu 2010 v 8:05 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
FASHION & BEAUTY: Vanessa Hudgens - Tipy na dokonalou pleť - foto
Hvězda filmu Muzikál ze střední dostala během své herecké kariéry spoustu dobrých rad od filmových vizážistů. Některé ti teď prozradí!
Důkazem toho, že Vanessa je ta pravá, kdo může rozdávat rady na téma "dokonalá pleť", je fakt, že je tváří prestižní kosmetické značky Neutrogena, která si vybírá jen ty nejlepší modelky.

"Za ten čas, co se pohybuji u filmu, jsem se dozvěděla spoustu skvělých tipů od nejlepších maskérek a vizážistek z Hollywoodu," vypráví přítelkyně Zaca Efrona s tím, že jejich rady se měnily s novými módními vlnami.

Jeden trend ale bude stále IN: "Tím je perfektně hladká pleť bez různých pupínků, stroupků a skvrn! Každý vizážista mi doporučuje jinou proceduru, jak dokonalé pokožky docílit. Všichni se shodují v tom, že nikdy, ale opravdu nikdy, nesmím zapomenout na večerní čištění pleti!"

Vanessa se rad odborníků drží a zdá se, že zabírají: "Jako teenager jsem akné mívala, ale začala jsem se opravdu poctivě každý večer odličovat a úspěch se dostavil velmi brzy."

"Ať jsem jakkoli unavená a nechce se mi ani pod sprchu, na obličej nezapomenu nikdy a vždycky ho důkladně ošetřím nejprve pěnovým čistícím gelem Visibly Clear Pink Grapefruit od Neutrogeny a potom pleťovou vodou ze stejné řady," prozradila star.

Vanesa myslí na svou pleť i po probuzení: "Ráno ale tak důsledná nejsem. Někdy tolik spěchám, že se nestihnu podívat ani do zrcadla." Pokud ovšem herečka čas má, použije hydratační krém a gel na unavené oči.


Selena Gomez: "Z kluků jsem nervózní!"

9. listopadu 2010 v 16:48 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez:
Nejenom my "obyčejné smrtelnice", ale i na TV obrazovkách sebevědomé stars, se v reálném životě stresují z randění...
A výjimkou není ani Selena Gomez (18), která díky roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly nemá o nápadníky nouzi.

"Vím, že jsem pro spoustu kluků sexy symbolem, ale necítím se v téhle roli moc dobře,""Když na mě někdo zapíská na ulici nebo pronese nějakou lichotku vůbec nevím, jak se mám zachovat!"
přiznává Disney star. S přímým obdivem si totiž nedokáže poradit:

Seli nemá ráda ani schůzky:
"Když jdu na rande, je mi trapně a všechny ty motýlky v břiše a vratké nohy si vůbec neužívám. Spíš mám strach, co si s tím klukem budu povídat!"

Přesto se ale seriálová Alex čas od času s nějakým týpkem sejde. Jak tedy rande přežít a neztrapnit se? "Jediné čeho se vždycky držím je, nesnažit se hrát si na někoho jiného. Být přirozená a prostě to buďto vyjde nebo ne. Jsem přeci teenager, zatím nehledám kluka na celý život, chci si jen užít spoustu zábavy!"

A zdá se, že Selena si teď opravdu užívá! S kým?
S Justinem Bieberem! Minulý týden s ním totiž byla hned na dvou rande a podle očitých svědků pár neskrýval, že k sobě patří: "Flirtovali spolu, drželi se za ruce a občas se letmo pohladili!"

Miley Cyrus se opět rozešla s Liamem Hemsworthem

7. listopadu 2010 v 12:19 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

Zpěvačka Miley Cyrus se opět rozešla se svým přítelem Liamem Hemsworthem. U této dvojice se jedná už od druhý rozchod…
Zpěvačce Miley Cyrus se poslední dobou lepí smůla na paty. Nedávno oznámili rozvod její rodiče a nyní se i ona sama rozešla se svým přítelem Liamem Hemsworthem. U této dvojice se přitom jedná už o druhý rozchod. Ten první proběhl letos v srpnu, poté se Miley s Liamem dala opět dohromady, ale jak se zdá, pár si již nerozumí a rozešel se znovu. Přátelé Miley však tvrdí, že nic není definitivní, jelikož vztah zpěvačky a Liama je velmi složitý…

zdroj:www.starmagazin.cz


Demi Lovato se zhroutila!

7. listopadu 2010 v 12:15 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato se zhroutila! - foto
Rodiče Disney star vzkazují všem fanouškům: "Díky, že podporujete naši dceru v této těžké chvíli!"
Demi (18) předčasně ukončila turné s Jonas Brothers, aby mohla být odvezena na Kliniku pro léčbu emocionálních a psychických problémů.

Konkrétní důvod její máma Dianna a otčím Eddie De La Garzovi neuvedli, vzkázali akorát všem obdivovatelům jejich dcery, že věří, že Demi se ze svých problémů brzy dostane vrátí se do světa šoubyznysu:
"Teď vás všechny moc potřebuje!"

Lidé ze zpěvaččina blízkého okolí tvrdí, že star bojuje s některou z
poruch příjmů potravy a zároveň se sebepoškozuje! :-(

Kámošky latino star věří, že hvězda Camp Rocku je v dobrých rukou: "Není v jednom z těch moderních hollywoodských zařízení, kam se hvězdy chodí vyspat z kocoviny. Je na klinice, která se specializuje na problémy dospívajících slečen!"

Kamarádky ještě říkají: "Je smutné, že tohle potkalo právě Demi, ale ona je silná a zvládne se s tím poprat. Věříme jí a držíme jí palce."

Kdo ale herečce moc nefandí, je nejspíš její vlastní otec Patrick Lovato, jehož veřejnými výroky je rodina značně pobouřena. Tvrdí totiž:
"Demi je příliš citlivá a nezvládá být slavnou Disney star. Říkal jsem už ze začátku, aby to nedělala, ale nikdo mne neposlouchal!" Máma Dianna na to ale naštvaně odpovídá: "Člověk, který šestnáct let nejeví zájem o svou dceru, nemá vůbec ponětí, jaká ve skutečnosti je a co se jí odehrává v hlavě. Nemá právo ji soudit a už vůbec ne veřejně!"

Snad se ke zpěvačce slovní přestřelky jejích rodičů nedonesou, aby jí ještě nepřitížily. Stejně jako společnost Disney, držíme Demi palce, aby se brzy uzdravila!


Justin Bieber - Rande se Selenou Gomez!

6. listopadu 2010 v 19:03 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Justin Bieber - Rande se Selenou Gomez! - foto
Smích, letmé doteky a držení za ruce! To všechno společně prožili Disney star Selena Gomez (18) a kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Na začátku ve čtvrtek totiž vyrazili na rande.
Pár zašel do Menichie´s frozen store na lahodný máslový koláč a podle místní obsluhy si oba společný čas očividně dost užívali: "Justin hltal Selenu pohledem a ona se chichotala jeho vtípkům. Byli tak sladcí!"

Když hvězdy z podniku odcházely, jeden druhému koupil malý dáreček, prý aby na ten den nezapomněli. "Nakonec vzala Selena Justina za ruku, propletli si prsty jak v nějakém romantickém filmu a takhle z podniku odešli. Moc jim to slušelo," prozradila místní číšnice.

O tom, že Justin chodí se Selenou se mluví už víc než čtrnáct dní. Nedávno byli spatřeni na zápase amerického fotbalu. "Tulili se k sobě a vůbec se nesnažili skrývat, že k sobě patří," tvrdí divák, který seděl jen pár sedadel od nich.

A co na to hvězdný pár? "Justin je zlatíčko," prohlásila jednou Sel na zpěvákovu adresu a Justin říká: "Jsem normální teenager jako každý jiný. Chci si užívat a Selena je skvělá!" Uvidíme, jak tohle randění dopadne.


další diplomek pro mě od SB Miley

5. listopadu 2010 v 19:53 | kikča♥ |  diplomky for me

díky je krásnej


Look á la Miley Cyrus

5. listopadu 2010 v 17:15 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
FASHION & BEAUTY: Look á la Miley Cyrus - foto
Kdo by nechtěl vypadat jako Miley? Vždyť ona je tak krásná, úžasná, zářivá, no prostě dokonalá! Poradíme ti, jak mít styl Hollywoodské star...

Krok 1: OČI

Miley si oblíbila kouřové oči. Docílíš jich pomocí černé tužky na oči. Udělej si silnou linku podél řas a rozmaž ji přes celé víčko tak, aby u řas byla nejvýraznější a nahoře téměř nebyla vidět. Můžeš použít i šedé oční stíny, ale tužka je trvanlivější. Nakonec, aby byl tvůj pohled dokonale kočičí, použij na řasenku se zhušťujícím efektem.
Tip: Pokud chceš můžeš použít i barevné stíny. Tekutými linkami zvýrazni oči podél řas a nanes stíny. Miley zbožňuje hnědé nebo zlaté.

Krok 2: NEDOKONALOSTI

I Miley je "puberťák", takže se jí na obličeji čas od času objeví nějaký ten pupínek. Použij korektor! Každou nedokonalost na své pleti zamázni korekční tyčinkou a tu pak rozmaž tak, aby nebyla na první pohled vidět.
Tip: Jestli tě trápí kruhy pod očima, použij slabou vrstvu korektoru i na ně.

Krok 3: TVÁŘE

Miley vždy vypadá upraveně, ale nikdy "zmalovaně". Jdi v jejích stopách. Na tváře nanes jen málo výraznou tvářenku nebo jejich líčení úplně vynech.
Tip: Dej pozor při oblékání. Obtisknutá tvářenka na tričku je pořádný trapas.

Krok 4: RTY

Jen zcela výjimečně uvidíš Miley s výrazně namalovanou pusou. Vyber si proto lesk ve stejné barvě jako jsou tvoje rty nebo o odstín světlejší. Lesk nanes vždy jen na rty a nikdy mimo ně! Abys nevypadala, že jsi právě poobědvala něco pořádně mastného!
Tip: Lesk na rtech moc dlouho nevydrží, proto ho nos stále při sobě.

Demi Lovato trpí psychickými problémy

2. listopadu 2010 v 20:04 | kikča♥ |  Demi Lovato new

Zpěvačka Demi Lovato má vážné psychické problémy. Vyšlo to najevo poté, co oznámila, že se nezúčastní turné se skupinou Jonas Brothers…

Mladá 18-ti letá zpěvačka Demi Lovato nedávno šokovala své fanoušky zprávou, že se nebude účastnit turné s kapelou Jonas Brothers, jak bylo původně v plánu. Nyní vyšlo najevo, že Demi má vážné psychické problémy. Trpí sebepoškozováním a také jednou z poruch příjmu potravy. Na Demi je prý vyvýjen velký tlak, a proto musela učinit zásadní rozhodnutí a vyhledat odbornou pomoc…

My Demi přejeme, ať se její problém brzy vyřeší!

zdroj:www.starmagazin.cz


diplomek pro El.Lyss

2. listopadu 2010 v 19:49 | kikča♥ |  diplomky for you
diplomek

Rodiče Miley Cyrus se rozvádějí!

1. listopadu 2010 v 21:18 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

http://www.bravo.cz/files/u72kg41szqlx.jpg

Obrovský smutek - tak shrnula Disney star své pocity, které v poslední době cítí ve své duši.
Ačkoli se blíží Vánoce a většina rodin se těší, že si je užije společně, v rodině Miley Cyrus (17) je teď všechno vzhůru nohama. Po dlouhých sedmnácti letech se totiž táta Billy Ray a máma Tish rozhodli, že svůj vztah ukončí?

Kromě Miley mají Cyrusovi syna Braisona (16) a dceru Noah (10), vychovávají dvě adoptované děti a Billyho syna z minulého vztahu. V Hollywoodu patřili k
nejšťastnějším párům. Svět showbyznysu proto jejich rozchod maximálně šokoval.

Proč tak pevný svazek tedy skončil?
Oficiálním důvodem, uvedeným na žádosti o rozvod, kterou manželé podali minulý týden, jsou neslučitelné rozdíly ve vztahu.

A Billyho blízký přítel k tomu dodává:
"Poslední dobou se dost hádali. Myslím, že rozvod je to nejlepší co teď mohli udělat, aby do budoucna mohli být přáteli."

Včera pak Tish všem vzkázala:
"Jistě si dokážete představit, jak těžké období teď prožíváme. I přes problémy v osobním životě ale nepřestáváme pracovat. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás i v tak nepříjemné situaci nepřestali podporovat!"