kopíruj pouze s níProsinec 2010

Po kom touží Selena Gomez?

31. prosince 2010 v 11:52 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Po kom touží Selena Gomez? - foto
Přestože Selena (18) v poslední době randí se zpěvákem Justinem Bieberem, neváhala prozradit, kdo je jejím idolem. A Justin to není!
Kdo se ti tedy líbí? "Nemůžu říct, že se mi líbí jen blonďáci s modrýma očima nebo naopak tmavovlasí kluci. Nemám vyhraněný typ."

Hvězdě seriálu Kouzelníci z Waverly jde totiž o mnohem víc než jen o vzhled: "Ocením, když je kluk čestný, příjemný a mohu se spolehnout, že mě nepodrazí, a to se na pohled nepozná."

Přeci jen ale existuje někdo, kdo Seleně připadá: "Fakt sexy!" Je to herec z filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí, Shia LaBeouf. "Vážně mi záleží jen na povaze, ale když by jednou můj kluk vypadal jako Shia, nezlobila bych se." :-)

Disney star nosí od svých dvanácti let prsten čistoty. "Zatím vůbec nepřemýšlím o tom, že bych ho měla sundat. Není s kým...," tvrdí Selena s tím, že z kluků je pořádně nervózní.

"Kdykoli mám jít na rande, mám břicho plné motýlků a dřevěné nohy," směje se star a dodává, že i přesto je otevřená a čeká na pravou lásku. Že by tedy Justin utřel nos...

Miley Cyrus zpívala o Vánocích karaoke

30. prosince 2010 v 10:10 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus zpívala o Vánocích karaoke - foto
Disney star strávila Štědrý den v Nashvillu se svou rodinou...
A největší radost z toho měla její mladší sestra Noah (10).
Dostala totiž od Miley (18) novou soupravu na karaoke a hned ji společně vyzkoušely.

Starší ségra Brandi (23) napsala na svůj twitter: "Miley a Noah právě zpívají hit Can´t Be Tamed a naše máma je při tom natáčí. Všechny tři jsou fakt srandovní!"

Letos v říjnu opustil zpěvaččinu mamku otec, Billy Ray Cyrus a požádal o rozvod.
"Je to smutné a všem přeji do nového roku, aby nikdy nic takového nemuseli zažít," vzkazuje Miley svým fanouškům: "Chci, aby v tomto roce byli všichni šťastní!"

Demi Lovato nepůjde do basy!

27. prosince 2010 v 21:31 | kikča♥ |  Demi Lovato new

Incident, který hvězdu filmu Camp Rock dostal do psychiatrické léčebny, je vyřešen...O co šlo? Demi, Jonas Brothers a jejich koncertní doprovod se vraceli z koncertu. Jedna z tanečnic, Alex (21), si prý v letadle začala stěžovat na to, že koncertování s JB jí nevynáší tolik, kolik by chtěla a pomlouvala i Demi. Ta to ale zaslechla a dala jí takovou facku, že Alex okamžitě naskočil monokl.

Ihned po příletu odvezli rodiče Demi na kliniku pro léčbu emocionálních a psychických problémů, kde je dodnes. Alex si hned druhý den najala právníka a hrozila herečce žalobou.

Spor se teď naštěstí podařilo urovnat bez soudu. "Dospěli jsme k přátelskému vyřešení celé situace a má klientka nehodlá v jejím řešení nadále pokračovat," prozradil Alexin právník Donald Karpel.

Dodal pak ještě, že Demi se tanečnici omluvila nejen ústně, ale i finančním příspěvkem. "Jeho výši ovšem v žádném případě neprozradím."

http://www.bravo.cz/files/ivem7rk16kdh.jpg


10 nejpopulárnějších hereček roku.

25. prosince 2010 v 21:45 | kikča♥ |  new
1. Vanessa Hudgens
2. Miley Cyrus
3. Selena Gomez
4. Demi Lovato
5. Ashley Tisdale
6. Kristen Stewart
7. Ashley Greene
8. Emma Watson
9. Miranda Cosgrove
10. Nicole Anderson
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2010/12/popular-actresses-2.jpghttp://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2010/12/popular-actresses.jpg
Zac Efron a Vanessa Hudgens se k sobě vrátí!

24. prosince 2010 v 0:05 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Zac Efron a Vanessa Hudgens se k sobě vrátí! - foto
Už před dvěma týdny otřásla světem šoubyznysu šokující zpráva: Van (21) a Zac (23) se rozešli...
Pár se potkal před čtyřmi roky při natáčení filmu Muzikál ze střední a od té doby byli Zac a Vanessa pořád spolu. Nedávno se to ale změnilo a herečka prohlásila, že byli spíš dobří kamarádi než milenci: "Neudělali jsme si nic špatného. Na rozchodu jsme se domluvili."

Blízký přítel obou herců, Paul, si ale myslí, že odloučení není definitivní: "Oni jsou tak dokonalý pár. Rozumí si, věří si, nežárlí na sebe a ustáli spolu nejeden skandál. Jejich rozchod byl pro celou partu obrovský šok. Sám za sebe jsem ale přesvědčený, že se k sobě jednou vrátí!"

"Mají oba hodně práce, tráví spoustu času od sebe a navíc chtějí zažít, co znamená být single. Ani jeden si to nikdy pořádně neužil,"
prásknul Paul s tím, že mezi Zacem a Van je tak obrovské pouto, že: "Až tohle všechno prožijí, tak se určitě dají zase dohromady a budou mít kupu dětí."

Demi Lovato „válčí“ s Ashley Greene

23. prosince 2010 v 10:19 | kikča♥ |  Demi Lovato new
Válkou celebrit by se dala nazvat kauza, která vznikla mezi Demi Lovato a Ashley Greene. Jak se zdá, holky si vůbec nepadly do oka a svoje nesympatie si dávají dost okatě najevo…
Herečka Demi Lovato nemůže vystát svoji kolegyni herečku Ashley Greene. Důvod? Je jím zpěvák Joe Jonas, expřítel Demi Lovato a současný přítel Ashley Greene. Demi a Joe se rozešli v květnu tohoto roku, jak se ale zdá, herečka nemůže vystát fakt, že její ex-přítel se z rozchodu tak rychle vzpamatoval a randí  s Ashley. Demi proto neváhala a Ashley poslala hned několik nelichotivých e-mailů, na které však hvězda ságy Stmívání reagovala s naprostým klidem a naoplátku poslala zpět společnou fotku s Joem a varováním, ať je Demi nechá napokoji…
Komu v této "válce" fandíte Vy?

zdroj:www.starmagazin.cz


Justin Bieber & Selena Gomez přistiženi!

21. prosince 2010 v 14:42 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Justin Bieber & Selena Gomez přistiženi! - foto
Randí spolu už víc než měsíc. Konečně máme důkaz!
Letmé doteky, něžné polibky, smích! O tom, že přesně tohle teď prožívají Selena (18) a Justin (16) jsme tě informovali více než před měsícem!

Ačkoli nejprve Justin naznačil, že by mezi nimi mohlo být i něco víc: "Selena je skvělá. Chci si užívat," oba teď svorně tvrdí, že jsou jen velmi dobří přátelé.

Americkým fotografům se však podařil husarský kousek: vyfotili Justina a Sel na rande! A jak je vidět na snímcích, to že jsou právě foceni, se jim moc nelíbilo...


Konec vztahu: Vanessa Hudgens & Zac Efron!

21. prosince 2010 v 14:38 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Konec vztahu: Vanessa Hudgens & Zac Efron! - foto
Hvězdy filmu Muzikál ze střední se po čtyřech letech definitivně rozešly :-(
Podle Vanessy (22) ale nešlo o žádnou dramatickou scénu! "Rozešli jsme se úplně v klidu a v pohodě se spolu dál bavíme. Nejsme na sebe naštvaní"

Proč tedy rozchod? "Po tolika letech jsme vlastně byli víc kámoši než zamilovaný páreček. Dalo se čekat, že k tomu jednou dojde. Jsme moc mladí na to, abychom spolu zůstali do konce života," říká herečka, která v příštím roce zazáří hned ve dvou filmech - Beastly a Sucker Punch.

Vanessa, která v sobotu v Las Vegas oslavila narozeniny, ještě dodává: "Oba máme hodně práce a mezi natáčeními nezbývá moc prostoru na vážné vztahy. Těším se na to, co přinese nový rok. Určitě bude plný zajímavých změn."


Randí Selena Gomez s Justinem Biebrem?

20. prosince 2010 v 18:21 | kikča♥ |  Selena Gomez new
Jak se zdá, svět celebrit má nový pár. Tentokrát však z řad teenagerů. Zdá se, že zpěvačka Selena Gomez to táhne se zpěvákem Justinem Bieberem
Zdá se, že ve světě celebrit se zrodil nový pár. Osmnáctiletá zpěvačka Selena Gomez to pravděpodobně dala dohromady se svým, o 2 roky mladším, kolegou Justinem Biebrem. Začátkem měsíce byla dvojice spatřena jak odchází ruku v ruce ze společné snídaně a včera se Justin se Selenou procházeli po  ulicích Miami…
Co říkáte, hodí se Justin k Seleně?

zdroj:www.starmagazin.cz


Vanessa Hudgens a Zac Efron se rozešli

16. prosince 2010 v 16:31 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new


Poslední dobou se s rozchody celebrit doslova roztrhl pytel. Dalším párem, který ukončil své soužití je Vanessa Hudgens a Zac Efron
Další vztah jednoho z hvězdných párů je u konce. Médiím rozchod zcela nečekaně potvrdila Vanessa Hudgens a Zac Efron. Dvojice spolu byla čtyři roky a podle svých slov zůstávají i nadále velice dobří přátelé. O důvodu nečekaného rozchodu se však Vanessa ani Zac vyjadřovat nechtěli…

zdroj:www.starmagazin.cz


Miley Cyrus vyzkoušela drogy!

14. prosince 2010 v 14:36 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus vyzkoušela drogy! - foto

Skandál vyvolalo ve světě šoubyznysu video bulvární serveru TMZ, které ukazuje Disney star ve zcela jiném světle, než jsme byli dosud zvyklí...
Že už Miley (18) není sladká Hannah Montana, není žádnou novinkou. To, co ovšem předvedla 28. listopadu na party v Los Angeles, je trochu moc!

S přáteli si tam totiž zakouřila vodní dýmku. Na tom by nebylo nic až tak špatného, kdyby ovšem bongo nebylo naplněno
bylinou s psychedelickými účinky... Okamžitě po odložení dýmky se Smiley propadla do nekonečného záchvatu smíchu a všechny své přátele bavila svými hlasitými komentáři.

Nejprve jí přišlo, že jeden z návštěvníků klubu je podobný jejímu ex-příteli, Liamu Hemsworthovi.
"Proboha, ten kluk vypadá jako Liam," zvolala nejdřív. "Jsem uplně mimo, vypadá jinak. To není Liam," smála se star potom, ale za pár sekund si to rozmyslela: "Jooo, ty vago, je to on! Je mu fakt podobný!" Ve stejném duchu se pak odehrává celé video, které ten večer pravděpodobně pořídila jedna z hereččiných kámošek a nedávno ho prodala webu TMZ.

Country hvězda Dolly Parton, která je hereččinou kmotrou, k tomu říká:
"Nemám o Miley strach. Myslím, že se teď jen snaží vymanit ze škatulky 'Sladká holčička'. Dobře ví, jaký má talent a určitě ho nezahodí! Miley je velmi silná osobnost, jsem si jistá, že by se nikdy nenechala ovlivnit nikým cizím!"

Selena Gomez + Taylor Swift = Super kámošky

11. prosince 2010 v 11:30 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez + Taylor Swift = Super kámošky - foto
Ačkoli se obě dvě v minulosti pokoušely o stejného kluka (Taylora Lautnera), jejich přátelství to nikdy nezničilo...
Taylor Swift (20) říká: "Jsme spřízněné duše, máme stejnou mentalitu Selin brácha dokonce říká, že se i stejně smějeme."

To nejdůležitější je ale podle kanadské star: "Upřímnost! Nepotřebuji slyšet, jak mi to sluší, když vím, že jsem celou noc nespala a cítím se děsně. Oceňuji, když mi kámoška umí říct: ´Hele, dneska to není ono.´ To Sel umí."

A co na to říká Selena Gomez (18)? "Musím jen souhlasit. Já Tay maximálně důvěřuju a vím, že by na mě nikdy, ať už v práci nebo osobním životě, neudělala žádný podraz."

Společného hitu těchto dvou krásek se ale v nejbližší době nejspíš nedočkáme. Zatímco Taylor plánuje duet s Justinem Bieberem (16), Selena by si ráda zazpívala s Cheryl Cole.


diplomek pro El.Lyss

11. prosince 2010 v 11:09 | kikča♥ |  diplomky for you