kopíruj pouze s níLeden 2011

Demi Lovato propuštěna z léčebny

30. ledna 2011 v 16:53 | kikča♥ |  Demi Lovato new
http://3.bp.blogspot.com/_ky2g9fF182o/S8d30DqlcqI/AAAAAAAAArU/KwXpmhpkBSc/s1600/New-photoshoot-demi-lovato-8170886-800-985%5B1%5D.jpg
Po třech měsících je zpěvačka Demi Lovato opět "svobodná". Včera totiž opustila léčebné zařízení v Santa Monice…
Osmnáctiletá zpěvačka Demi Lovato má konečně důvod k úsměvu. Po třech měsících byla totiž prouštěna z léčebného zařízení v Santa Monice, kde se léčila s psychickými problémy. Kvůli nepříjemné situaci musela Demi opustit také turné se skupinou Jonas Brothers. Problémy prý však překonala a v druhé části letošního roku se opět vrhne na plno do práce…
Držíme pěsti, aby Demi toto nepříjmené období překonala…

zdroj:www.starmagazin.cz


Miley Cyrus má špatný vliv na americkou mládež

30. ledna 2011 v 16:48 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
http://disneychannel.free-life.cz/userFiles/miley-cyrus.gif
Miley Cyrus je sice velmi úspěšná, co se hudební kariéry týče, ale zároveň má prý velmi špatný vliv na americkou mládež…
Osmnáctiletá zpěvačka a herečka Miley Cyrus má na svém kontě výhru v zajímavé anketě. Dle jednoho z amerických magazínů má tato mladá celebrita prý nejhorší vliv na americkou mládež. Vyšlo to najevo z průzkumu, ve kterém hlasovalo celkem 99 000 lidí. Celých 58 % z nich  se pak zcela jasně vyjádřilo, že na děti nemá dobrý vliv právě Miley Cyrus. Za zpěvačkou se umístila také například Lindsay Lohan, Demi Lovato či Chace Crawford
Čím si podle Vás vítězství v této anketě Miley zasloužila? Která z celebrit má podle Vás nejhorší vliv na mládež?

zdroj:www.starmagazin.cz
Vanessa Hudgens se fotila jako sexy lízátko

30. ledna 2011 v 15:52 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

Vanessa se stala novou tváří značky Candie's.
Vystřídala tak Britney, která se topí ve skandálech.
(22) slaví jeden úspěch za druhým. V pěvecké kariéře se jí daří a teď se navíc stala tváří módní značky pro dívky Candie's. Sesadila tak z trůnu kolegyni Britney Spears (29). A nutno říct, že na fotkách v růžových plavkách vypadá velmi přitažlivě!


Stella Hudgens - Twitter

30. ledna 2011 v 12:15 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens ostatní
ségra Vanessy na Twitteru


Miley Cyrus je "nóbl dáma"!

29. ledna 2011 v 17:19 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
Přesně tak se aspoň o bývalé Disney star vyjádřili její současní herečtí kolegové...
Ošklivé pomluvy, které tvrdí, že Miley (18) se v poslední době pořádně rozjela, koketuje s drogami, alkoholem a střídá kluky jako ponožky, vyvracejí lidé, kteří jsou nyní zpěvačce úplně nejblíž - kolegové z natáčení filmu LOL: Laughing Out Loud.

Ti svorně tvrdí: "Miley je opravdová dáma. Nóbl dáma! Ví, co se sluší, má perfektní vychování a pokud jde o natáčení, tak je naprostá profesionálka."

"Nevěřte ani jedné z těch pomluv," radí hereččin kolega Thomas Jane a dodává: "Miley je vážně třída. Ti, co o ní takové drby rozhlašují, jen závidí. Ona je vážně dokonalá!"

"Jednou za mnou na natáčení přijela má dcera," vypráví ještě Thomas: " Smiley ji tehdy viděla poprvé a okamžitě se k ní chovala tak, jako by byly nejlepší kamarádky, a to dokazuje, jak dobrou má Miley povahu."

Zac Efron a Vanessa Hudgens přistiženi při líbačce!

27. ledna 2011 v 18:08 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/03/zac-efron-vanessa-hudgens-watchmen.jpg
Že by se k sobě vrátili...
Zatímco Zac si užívá singl život, Vanessa tvrdě pracuje, a to i o víkendu. Když ji tedy Zac chtěl v pátek navštívit, musel za ní zajet na natáčení filmu Journey 2: The Mysterious Island.

"Objali se, políbili na tvář a domluvili se, že později zajdou na večeři," vypráví vizážistka z natáčecího štábu, která zrovna Van líčila na další scénu.

Recepční z luxusního hotelu ve Wilmingtonu k tomu ještě dodal, že Zac se automaticky nastěhoval do apartmá ke své bývalé přítelkyni: "Byli pořád spolu. V pátek večer jsem je zahlédl v hotelové restauraci. Velmi dlouho a dobře se bavili. V sobotu to bylo to samé!"

Opravdový šok ale na recepčního čekal, když hvězdy filmu Muzikál ze střední zahlédl v neděli odpoledne u výtahu: "Čekání na příjezd výtahu si krátili opravdu dlouhým a vášnivým polibkem. Nevěřil jsem vlastním očím! Moc jim to slušelo!"