kopíruj pouze s níBřezen 2011


Dají se rodiče Miley dohromady?

31. března 2011 v 16:47 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Dají se rodiče Miley dohromady? - foto
Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.
zdroj:http://www.bravo.cz/

Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus!

29. března 2011 v 22:01 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus! - foto
Seriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek," vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Selena Gomez spustí vlastní TV pořad!

29. března 2011 v 19:53 | kikča♥ |  Selena Gomez new
MOVIE & TV: Selena Gomez spustí vlastní TV pořad! - foto
Půjde o tzv. "prank show", kde chce star nachytávat své Disney kolegy na různé léčky a natáčet přitom jejich reakce na skrytou kameru!
Podobnou show s názvem Punk'd provozoval kdysi v TV herec Ashton Kutcher. Selena se netají tím, že chce svou show navázat na její tradici.

"Tuhle formu zábavy absolutně zbožňuji a věřím, že se bude líbit i diváků," vysvětluje přítelkyně Sel s tím, že na rozdíl od Ashtona bude nachytávat pouze Disney stars.

"Selena natočila pilotní díl a musím říct, že vypadá opravdu skvěle," potvrzuje mluvčí společnosti ZOO Production, že se show s největší pravděpodobností opravdu dostane na obrazovky a dodává: "Vypadá to dobře, už jen dolaďujeme detaily."

Selena zatím s nachytáváním kolegů žádné zkušenosti nemá. To její přítel Justin Bieber je tímto stylem humoru proslulý. "Jeho nejpovedenějším kouskem bylo, když zavolal raperovi Akonovi v době, kdy se ještě osobně neznali a řekl mu, že je jeho syn," vypráví Justinův manažer Scooter Braun: "Říkal mu: 'Tati, proč mě nemáš rád, proč se ke mě nehlásíš?' Akon z toho byl naprosto vyřízený a vůbec nevěděl, co má dělat. Byla to sranda."
zdroj:http://www.bravo.cz/

Hilary Duff styl 0.2

29. března 2011 v 19:46 | kikča♥ |  Hilary Duff ostatní
Naše tipy: 1. Světle růžová rtěnka Paradise, Giordani Gold (Oriflame), 2. Krátké černé večerní šaty (H&M), 3. Béžové lodičky na vysokém podpatku (Asos.com), 4. Zlatá večerní kabelka (Zara), 5. Náhrdelník - bižuterie (H&M), 6. Parfém Little Black Dress, Avon
zdroj:http://slecna.info/

Diplomek for me od Lady Elle

26. března 2011 v 20:34 | kikča♥ |  diplomky for me
díky je krásnej

konečně jaro =)

26. března 2011 v 16:27 | kikča♥ |  new
Ahoj tak tady jsou ňáký moje fotky.
Teď mám ty tmavý vlasy.


Selena Gomez - Boj s fanynkami Justina Biebera!

24. března 2011 v 20:50 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez - Boj s fanynkami Justina Biebera! - foto
Beliebers, jak se říká obdivovatelkám kanadského idola, "kouzelnici z Waverly" pořádně pijí krev!
Není totiž den, kdy by Selena neměla zahlcenou e-mailovou poštu nenávistnými zprávami a co víc, Justinovy fanynky proti ní dokonce zahájily internetovou kampaň!

Ta probíhá hlavně na twitteru a spočívá v tom, že jakmile se Seli k čemukoliv a jakkoliv vyjádří, sesypou se pod její zprávu desítky nenávistných komentářů tipu "Jsi hnusná!", "Najdu si tě!" nebo "Ty kr***!".

"Je to šílené a moc mě to zraňuje," přiznává Disney: "Mám pocit, že nedělám nic hrozného a myslím, že od té doby, co jsme s Justinem byli dobří přátelé, se zase tak moc nezměnilo. Jen se občas políbíme!"

"Je to velmi složitá situace," říká ještě Selena s tím, že v tuhle chvíli je velmi ráda za to, že cítí podporu od své rodiny a dodává: "Naštěstí mám ale stále své fanoušky, kteří mě nepřestali podporovat a ve vztahu s Justinem mi fandí."

Na druhou stranu ale Sel vzpomíná, že i ona před pár lety prožívala něco podobného: "Zbožňovala jsem Jesse McCartneyho a když začal chodit Katie Cassidy, říkala jsem o ní, že je příšerná. Přitom se mi do té doby líbila. Prostě jsem žárlila!"
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Proč se rozešla Vanessa se Zacem

24. března 2011 v 14:57 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
STARS: Proč se rozešla Vanessa se Zacem - foto
Ne vždycky platí, že oddělení vztahu prospěje a o to víc se budete na sebe těšit.
Co bylo důvodem rozchodu Vanessy Hudgens a Zaca Efrona? Potkali se v roce 2005 při natáčení High School Musical a zajiskřilo to. I tahle jiskra se ale musí udržovat, a to se tomuhle páru nepovedlo. Prý se viděli tak málo, že pověstný blesk z čistého nebe vychladl.

"Dlouhodobý vztah je vždycky těžké udržet a nezáleží na tom, kdo jste nebo co děláte. Když se ale vidíte a trávíte spolu čas, je to přeci jen jiné. My jsme si se Zacem sice často volali, ale to není to samé...," svěřila se Vanessa.

Oba ale zůstali v kontaktu, protože mají spoustu společného. "Můžu říct, že jsme spolu vyrostli," pokračuje Vanessa. "Bylo moc hezké, sbírat zkušenosti s někým takovým po boku."

Minulý měsíc to ještě vypadalo, že by se pár mohl dát znovu dohromady, hlavně potom, co Zac přiletěl za Vanessou na její natáčení Journey 2: The Mysterious Island. "Jsme pořád přátelé. Uvidíme, jak se věci vyvinou. Není ale dobré, tlačit na pilu," okomentovala to.

Nicméně svědci vypráví o tom, že ex-pár viděli při romantické večeři, kde seděli ruku v ruce a něžně se líbali...
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Vanessa Hudgens si vyšla na zápas, s akné na tvářích a bez podprsenky

23. března 2011 v 20:35 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
Mladá 22-letá herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens si dokonce horní část prádla nedá ani tehdy, když si jde podívat na basketbalový zápas. Týmu Los Angeles Lakers fandila tak, že její fialový top s hlubokým výstřihem téměř spadl.
Vanessa Hudgens
Podle stávajících paparazzi záběrů by se však nebylo na co dívat, kdyby se tak náhodou stalo. Její prsa jsou drobné, přesto nepůsobí příliš foremně. Možná kdyby nosila kvalitní podprsenku, byly by dnes na tom lépe.

Rodiče Miley Cyrus opět spolu

23. března 2011 v 20:16 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
Rodiče mladé zpěvačky Miley Cyrus oznámili, že stáhli žádost o rozvod. Našli prý opět společnou cestu a jako rodina jsou teď mnohem silnější…
Nejen Miley Cyrus, ale celá její rodina má jistě důvod k radosti. Billy Ray Cyrus a Tish Cyrus (rodiče Miley) totiž oznámili, že jejich žádost o rozvod byla stažena. 17-ti leté manželství tedy nekrachne a jak se zdá, celá rodina nyní drží více pospolu. Miley přitom ještě nedávno měla se svým otcem spory. Billy totiž v jednom z interview prohlásil, že za rodinnou krizi může seriál Hannah Montana, který Miley odstartoval kariéru…

Potetovaná Vanessa: „Cítím se jako velká rebelka“

22. března 2011 v 17:57 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
Vanessa Hudgens a její tetování
Miley Cyrus není jedinou hvězdičkou ze stáje studia Disney, která se chce vymanit ze škatulky sladké a hodně holčičky. Rebelské choutky chytly i její kolegyni Vanessu Hudgens.


"O tetování jsem snila už léta," nechala se slyšet herečka, kterou nejvíce proslavila série High School Musical. "Jednou mi blesklo hlavou, že to udělám, šla jsem do salonu a za dvě hodiny bylo hotovo. Bylo to vážně nečekaně rychlé," směje se Van.

I když si zvolila elegantního barevného motýlka, sama se cítí jako veliká rebelka. "Je to moje úplně první tetování. Mám pocit, jako bych tím překročila nějakou hranici. Myslela jsem, že za ni se nikdy nedostanu," vysvětluje a ukazuje, že s image hodné holčičky se už nadobro rozloučila.

Návštěvnost 0.2

22. března 2011 v 17:23 | kikča♥ |  návštěvnost

14.3.2011 - pondělí - 73

15.3.2011 - úterý - 85

16.3.2011 - středa - 86

17.3.2011 - čtvrtek - 89

18.3.2011 - pátek - 111

19.3.2011 - sobota - 117

20.3.2011 - neděle - 114

celkem - 675


Táta Miley, Billy Ray Cyrus zrušil rozvod!

19. března 2011 v 22:09 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Táta Miley, Billy Ray Cyrus zrušil rozvod! - foto
Cyrusovi teď drží při sobě mnohem víc než kdykoliv v minulosti.
Tvrdí to alespoň Billy Ray, který se tento týden rozhodl stáhnout svou žádost o rozvod. Tu podal v říjnu minulého roku a po sedmnácti letech vztahu se odstěhoval od mámy Tish a dvou Mileyiných sourozenců, Noah (10) a Braisona (16).

"Mám zlomené srdce a ani nemůžu slovy vyjádřit, jak moc mě to mrzí," svěřila se tehdy Miley (18). Teď ale jásá radostí: "Jsem moc šťastná a doufám, že bude všechno jako dřív."

Billy Ray ovšem ví, že na návratu k mámě bude muset hodně zapracovat: "Stažení rozvodové žádosti mám za sebou. Teď mi musí Tish odpustit. Vím, že to bude hodně záležet na mě, ale udělám všechno proto, abychom se k sobě vrátili a byli opět rodina."

"Všechny je moc miluju. Patříme k sobě," prohlásil ještě táta Ray a dodal: "Jsem si jistý, že za rozpad naší rodiny mohla TV show. Od té doby, co v ní Miley skončila, držíme mnohem víc při sobě a cítím, že nám všem na sobě záleží. Najednou mám pocit, že mám Miley zpátky, že jsme zase táta s dcerou, předtím jsme byli Hannah Montana."
zdroj:http://www.bravogirl.cz/

Vanessa Hudgens o zdravém jídle!

19. března 2011 v 20:02 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
BEAUTY & FIT: Vanessa Hudgens o zdravém jídle! - foto
Hvězda filmů Muzikál ze střední se přiznala, že měla problémy s nadváhou!
Dokonale upravená a štíhlá! Tak známe Van teď, vždycky tomu tak ale nebylo: "Do roku 2007 jsem se cpala jen samými nezdravými potravinami. Ve třídě mi dokonce jeden čas přezdívali balónek."

"Byla jsem schopná sníst celý kyblík zmrzliny před spaním," svěřuje se star: "Jedla jsem jen jídla z krabiček, která se dají ohřívat v mikrovlnce a moje prsty byly stále oranžové od chipsů. Zeleninu jsem si vůbec nekupovala."

Zlom přišel ve chvíli, když se star snažila nasoukat do svého kostýmu a nešlo to: "Když se stylistce konečně podařilo zapnout mě, vylezly mi prsa až někde pod bradou. Bylo to nechutné."

Vanessa se proto rozhodla radikálně změnit svůj jídelníček: "Začala jsem jíst čerstvé potraviny a najednou jsem zjistila, že nemám žádné špeky." Nejraději si star dopřává omeletu z vaječných bílků se zeleninou, vařený špenát s kuřetem či lososem nebo ovesné vločky s ovocem.

Van navíc dodává, že od doby, kdy změnila svůj jídelníček, se cítí mnohem lépe: "Když jíte zdravé jídlo, vaše tělo vám to oplatí. Zac si sice dřív nikdy nestěžoval, že jsem tlustá, ale když jsem zhubla, začal mi víc říkat, že mi to sekne. To za to stojí, ne?"
zdroj:http://www.bravogirl.cz/

Miley Cyrus napadla fotografa!

19. března 2011 v 19:56 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Miley Cyrus napadla fotografa! - foto
Stalo se tak podruhé během dvou dnů...
Miley právě odcházela z fitka ve West Hollywoodu, když se k ní přihnal jeden z paparazzi fotografů. Jenže Miley se zdálo, že je příliš blízko, a tak se ohnala po jeho foťáku. Naštěstí ho minula.

Něco podobného se stalo den před tím, když jiný vlezlý fotograf pronásledoval zpěvačku s její matkou Tish až do restaurace, kde si chtěly dát v klidu oběd. Miley to dost vytočilo a fotografa pěkně seřvala: "Bouchl jsi mamku foťákem, co to k sakru děláš? Běž pryč a zapomeň na nějaké fotky!"


S paparazzi fotografy Miley bojuje už od roku 2009, kdy se díky své kariéře stala 'chtěnou' pro jejich fotoaparáty. Tvrdí, že jí tím zruinovali život, že se teď nemůže v kliku kamkoliv hnout, a o jejich práci, že je to nechutné povolání. "Být paparazzi fotografem je ta nejnechutnější práce na světě," řekla doslova.

A pokračovala: "Já nemám v popisu práce, že musím být pronásledovaná šílenými fotografy. Je to, jako by se kolem vás natáhla strašně velká popínavka s pořádnými trny."
zdroj:http://www.bravo.cz/

Demi Lovato má nové tetování!

19. března 2011 v 11:40 | kikča♥ |  Demi Lovato new
http://www.bittenandbound.com/wp-content/uploads/2011/03/Demi-Lovato-Stay-Strong-tattoos.jpg
Proč si hvězda Camp Rocku ozdobila zápěstí?
"Děkuji tak všem svým fanouškům za to, že mě podporovali ve velmi těžké životní situaci," vysvětluje Demi (18), proč si k nápisu na zápěstí nechala dotetovat malé srdíčko.

"Je to symbol, který mi všichni kreslili do zpráv a dopisů. Měla jsem pocit, že ta srdíčka mě drží nad vodou. Přišlo jich opravdu hodně," svěřuje se ještě star.

Demi má za sebou velmi těžké období a říká, že hlavně svým fanouškům vděčí za to, že ji nezatratili a může se vrátit k práci, která ji moc baví.

"To srdíčko mi bude každý den připomínat, co jsem prožila, ale hlavně je to poděkování vám všem, všem milujícím fanouškům," vzkazuje Demi.


Vanessa Hudgens & Alexa Nikolas - Vášnivá líbačka!

19. března 2011 v 9:41 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Vanessa Hudgens & Alexa Nikolas - Vášnivá líbačka! - foto
Po rozchodu se Zacem to Van pořádně rozjíždí...
Momentálně nejžhavější fotka internetu? Vášnivá líbačky hvězdy filmů Muzikál ze střední, Vanessy Hudgens (22) a herečky ze seriálu Zoey 101, Alexy Nikolas (18)!

Podle bulvárního webu, který fotografie Van a Zoey zveřejnil poprvé, jde o zcela nový snímek, který pochází z minulého týdne!

Holky jsou dlouholeté kámošky, ale že by se Van po rozchodu se Zacem přeorientovala na stejné pohlaví? No, proč ne! Uvidíme...

Intimní skandál pro ni každopádně není žádnou novinkou.Už v roce 2007 se totiž na netu objevila fotka, na které je Vanessa zcela nahá! Co na to tehdy Vanessa řekla? "Omlouvám se všem svým fanouškům. Ta fotka byla jen pro soukromé účely. Jsem nešťastná, že se dostala na veřejnost. Klidně se někdy ukážu nahá před kamerou, ale jen když to bude mít smysl. Tohle je opravdu nepříjemné!"

fotografie v celém článku