kopíruj pouze s níDuben 2011
Návštěvnost 0.3

26. dubna 2011 v 23:12 | kikča♥ |  návštěvnost

18.4.2011 - pondělí - 105

19.4.2011 - úterý - 87

20.4.2011 - středa - 112

21.4.2011 - čtvrtek - 120

22.4.2011 - pátek - 99

23.4.2011 - sobota - 107

24.4.2011 - neděle - 105

celkem - 735Demi Lovato končí s hraním!

26. dubna 2011 v 17:03 | kikča♥ |  Demi Lovato new
Demi Lovato
Demi má za sebou těžké období, kvůli psychických problémům se dokonce dostala do léčebny, ale když ji letos v lednu opustila, všichni doufali, že je vše v pořádku. O to větší šok přinesla fanouškům svým prohlášením o ukončení své herecké kariéry.
Demi oficiálně oznámila, že nehodlá dál účinkovat v seriálu Sonny ve velkém světě, jehož je hlavní hvězdou. "Nemyslím si, že návrat k Sonny by být pro mě po tom všem vhodný," vysvětluje Demi. "Být před kamerou by mě jen znervózňovalo."

Studiu Disney tím připravila pár pekelných chvilek. Nakonec se ale tvůrci rozhodli, že seriál neukončí, jen pozmění jeho koncepci a dají v něm víc prostoru vedlejším postavám. Fanoušci se svého seriálu dočkají v červnu 2011, tentokrát s názvem "So Random".

Demi Lovato trpí bipolární poruchou

25. dubna 2011 v 19:23 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato trpí bipolární poruchou - foto
Demi, která oznámila, že končí v show Sonny with a Chance, zjistila při léčbě na klinice, odkud byla propuštěná v lednu, že trpí bipolární poruchou.
"Teď už je mi hodně věcí jasných," řekla úlevně Demi. Ta se na klinice léčila pro duševní nerovnováhu i problémy s příjmem potravy. "Prostě jsem se ze všeho složila, a tak jednoho dne za mnou přišel můj manažer a rodiče a řekli, že bude lepší, když mi pomůže nějaký odborník."

Bipolární porucha je známá také pod názvem maniodepresivní psychóza, a v současné době se s ní léčí například herečka Catherine Zeta-Jones. Tu Demi veřejně podpořila. Tato nemoc způsobuje velké změny nálad a vitality a tím omezuje ´běžný´ způsob života.

"Některé dny jsem vstala třeba v pět ráno a pak klidně fungovala až do noci," vzpomíná Demi. "Nebo jsem za jedinou noc napsala sedm písniček, teď už mi je jasné, že to moc normální není."

Nemoc má dvě období - manickou, kdy jde všechno jednoduše, člověk je veselý, nic ho netíží, ze všeho má radost a pocit, že zvládne všechno na světě. Mluví rychle a nesrozumitelně, protože obvykle nestíhá říct vše, co si v danou chvíli myslí. Nemusí jíst, spát, jen pracuje nebo dělá to, co ho baví. To ale hrozí vyčerpáním organismu, protože se nekontroluje, kdy jedl nebo pil.
Druhé období je depresivní. Člověk je bez nálady, vyčerpaný, nemá chuť nic dělat nebo jíst, s nikým se vídat, připadá si zbytečný a neužitečný.

V obě fáze se můžou střídat v delších intervalech nebo i několikrát za den.

"Nikdy mě nenapadlo, že mám bipolární poruchu, dokud jsem neskončila letos na klinice, kde mi dělali všelijaká vyšetření," líčí Demi a dodává, že chce teď pomáhat lidem, kteří trpí stejnou nemocí. "Měla jsem pocit, že mám svůj život pod kontrolou, ale bohužel to nebyla vůbec pravda."

"Teď je pro mě důležité, abych pomáhala ostatním, kteří jsou na tom podobně." A na Twitter nezapomněla podpořit Catherine Zeta-Jones: "Neznám Cathrine osobně, ale vím, že to, že se rozhodla pro léčbu, není jednoduché, a já ji strašně držím palce, protože to stojí za to."
zdroj:http://www.bravo.cz


Vanessa Hudgens: "Kluka nepotřebuju!"

21. dubna 2011 v 22:09 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
STARS: Vanessa Hudgens:
Už to pomalu bude půl roku od rozchodu a star stále netouží po novém partnerovi. Jak to Van (22) dělá, že nikoho nepotřebuje?
"Užívám si nejkrásnější období svého života," hlásá tmavovlasá sympaťanda hned na úvod a vypadá u toho tak skvěle, že o jejích slovech nemůže nikdo pochybovat: "Byla jsem pět let ve vztahu, konečně teď poznávám, co to znamená být singl!"

"Ještě donedávna jsem přesně věděla, kdo jsem a že patřím k Zacovi. Teď o sobě nevím vůbec nic a je to velká legrace," svěřuje se Vanessa a pokračuje: "Kolikrát svou reakcí překvapím sama sebe."

A pokaždé prý příjemně... "Dřív jsem byla z některých věcí otrávená a nechtělo se mi do nich. To teď vůbec neznám. Jsem nadšená úplně ze všeho, co teď prožívám."

V minulosti se prý nikdy nikomu nepodařilo přemluvit Van k tomu, aby udělala něco, co původně neměla v plánu. "Teď mi kámoška zavolá v deset večer, jestli nepojedeme na výlet a já řeknu: ´Cool, za pět minut jsem u tebe!´a užiju si super akci."

"Dochází mi, že za ta léta, co jsme byli se Zacem spolu, jsem přišla o spoustu zážitků," říká hvězda nového filmu Sucker Punch a s nakažlivým smíchem dodává: "Doufám, že budu mít dost času na to, abych všechno dohnala."

Na kluky ti tedy v těchto dnech asi moc času nezbývá? "To tedy ne! A ani po žádném klukovi netoužím. Samozřejmě se jednou chci znovu zamilovat a věřím, že přijde "Pan Pravý", ale teď bych na něj neměla čas. Chci se věnovat práci a sama sobě." Navíc si myslím," vysvětluje ještě Vanessa na závěr: "Že opravdová láska se objeví ve chvíli, kdy to člověk nejmíň čeká..."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Fashion guru: Vanessa Hudgens!

20. dubna 2011 v 22:23 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
MÓDA: Fashion guru: Vanessa Hudgens! - foto
Taky miluješ její naprosto dokonalé stylingy? My teda ano! Chceš vědět, jak to dělá, že vypadá pořád tak neodolatelně? Není nic jednoduššího! Poradíme ti, jak vychytat úžasný bohémský styl, který si Vanessa Hudgens tak oblíbila. Na léto totiž nenajdeš nic lepšího!

KALHOTY & KRAŤASY

Když tenhle styling, tak jedině džíny do zvonu a sexy minikraťasy, třeba s krajkou.

1. s ohrnutými nohavicemi (Takko Fashion, 599 Kč)
2. šedomodré (KappAhl, 999 Kč)
3. s páskem (New Yorker, 1 100 Kč)
4. s krajkovými kapsami (Ann Christine, 619 Kč)
5. tmavě modré (Lindex, 999 Kč)
6. s krajkovým lemem (New Yorker, 679 Kč)
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Demi Lovato končí v TV show Sonny ve velkém světě!

20. dubna 2011 v 22:19 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato končí v TV show Sonny ve velkém světě! - foto
V lednu star opustila po třech měsících psychiatrickou léčebnou s tím, že se těší zpátky do práce. Teď je ale všechno jinak...
Demi (18) se totiž přiznala, že si nedokáže představit, že by se opět měla setkat se svými seriálovými kolegy a postavit se před televizní kamery, jako by se nic nestalo: "Je to komediální seriál a já se teď na natáčení legrace vůbec necítím. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem tuto práci raději ukončila."

"Na jednu stranu je pro mne samozřejmě velice smutné," svěřuje se hvězda filmu Camp Rock: "Na druhou stranu ale cítím obrovskou úlevu a myslím, že by ta show už stejně nemohla být taková jako bývala dřív."

Co na to společnost Disney? "Respektujeme rozhodnutí Demi Lovato a chápeme, že by teď pro ni bylo stresující vrátit se před kamery. Držíme jí palce, ať se jí daří v její další práci. Je to talentovaná mladá žena a u nás budou dveře vždy otevřené," říká mluvčí společnosti.

Demi na závěr prozradila, že ze zpívání nervózní není, a tak se chce teď věnovat právě své pěvecké kariéře: "Před mikrofonem se cítím naprosto skvěle. Ráda bych se v budoucnu živila je hudbou." Držíme palce Demi!
zdroj:http://www.bravo.cz

Selena - jako malá

20. dubna 2011 v 14:15 | kikča♥ |  Selena Gomez photos
Z dětské hvězdy vyrostla krásná žena.

Jak se teď cítí Demi Lovato?

20. dubna 2011 v 14:10 | kikča♥ |  Demi Lovato new
http://3.bp.blogspot.com/_H-a3KuUwGEQ/TEgGA3oFSSI/AAAAAAAAJ2U/K1F0FD7RICI/s1600/de.jpg
Osmnáctiletá hvězdička Disney Channel se čtvrt roku po propuštění z kliniky cítí úplně jinak. Jak změnila svůj život?
V lednu byla Demi propuštěna z nejmenované kliniky v Chicagu, kde byla hospitalizovaná od listopadu po té, co fyzicky napadla během tour jednu ze svých tanečnic.
Demi nyní přiznala, že léčba, kterou procházela, se týkala i poruchy příjmu potravy.

"Já jsem se ze všeho prostě zhroutila. Cítila jsem se fakt dost mizerně. Rodiče a manažer si mě jednou vzali stranou a řekli mi, že to takhle nejde dál a potřebuji někoho, kdo mi může pomoct," vysvětluje. "Byl to pro mě velký zásah. Chtěla jsem mít konečně klid od všech svých vnitřních démonů a začít nový život."

Teď už se Demi naplno vrátila ke své práci a zpívá a natáčí, a přiznává, že prošla opravdu velikými změnami. "Dovolila jsem teď sama sobě hodně svobody, a to mi dodává klid. Pochopila jsem, že na prvním místě jsem já, koho musím udělat šťastnou. Nestydět se za to, co cítím. Máte právo cítit emoce, které cítíte, a které vás dělají šťastnými. To je moje nové motto!"
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Demi Lovato - přispěla Japonsku

18. dubna 2011 v 22:11 | kikča♥ |  Demi Lovato new
Demi Lovato darovala obětem ničivého zemětřesení milion amerických dolarů (cca 17,5 milionu korun)http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/03/demi-lovato-japan-1.jpeg

Miley Cyrus - tetování

18. dubna 2011 v 21:26 | kikča♥ |  photos

Demi Lovato - Seventeen

18. dubna 2011 v 21:24 | kikča♥ |  Demi Lovato photos


Ashley Tisdale schvalovala kérku máma

18. dubna 2011 v 17:21 | kikča♥ |  Ashley Tisdale new
STARS: Ashley Tisdale schvalovala kérku máma - foto
Ashley Tisdale má nové tetování. Mamka ho ale musela nejdřív schválit!
High School Musical herečka by nikdy neudělala nic, s čím by rodiče nesouhlasily. A tak ji mamka Tina doprovázela do tetovacího studia, aby schválila design kérky, kterou si Ashley vybrala.

"Chci se vždycky ujistit, že rodiče souhlasí s tím, co dělám. Dokonce i s tetováním, proto šla mamka se mnou, " vysvětlila Ashley.


Ashley nedávno nafotila odvážné fotky pro Allure magazín a slibuje si od toho, že ji konečně všichni přestanou brát jako 'malou holku'. "Je mi 25, skoro 26. Nejsem už žádná malá holka, jak si všichni myslí! Jsem dospělá žena!"

Její nová role je postava roztleskávačky ve filmu 'Hellcats'. Zajímavé je, že Ashley s rolí pomáhala právě mamka. "Já jsem nikdy roztleskávačku nedělala, ale naštěstí mamka ano a dala mi pár skvělých typů."

"Byla to dřina, ale užívala jsem si to. A navíc je to dobrý způsob, jak se udržet v kondici!"
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus jde ve stopách rodičů!

17. dubna 2011 v 12:37 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Miley Cyrus jde ve stopách rodičů! - foto
Ex-Hannah Montana přiznává, že pro návrat k bývalému příteli Liamu Hemsworthovi ji inspiroval otec, který stáhl žádost o rozvod a vrátil se k mámě!
Miley chodila s Liamem víc než 18 měsíců, jejich rozchod byl tedy pro všechny velkým šokem! Netrvalo dlouho a rodina Cyrusových se postarala o nové překvapení: "Rodiče Miley se rozvádí," psali novinové titulky na podzim minulého roku!

S počínajícím jarem ovšem přišly od hvězdné rodiny lepší zprávy. V březnu Billy Ray Cyrus stáhl svou žádost o rozvod a prohlásil, že udělá všechno pro to, aby se k němu Tish vrátila a mohli být opět opravdová rodina. Na vysvětlenou pak dodal: "Jsem přesvědčený, že za rozpad mé rodiny mohla TV Show Hannah Montana!"

Miley byla z návratu rodičů samozřejmě nadšená a teď otevřeně prohlašuje, že právě Tish a Billy Ray ji inspirovali k tomu, aby dala vztahu s australským hercem druhou šanci. "Uvědomila jsem si, že Liam je mým osudovým klukem a že je velmi důležitý pro můj život, stejně jako táta pro mámu. Musela jsem to zkusit znovu," svěřila se Disney star.

Co měl tedy znamenat románek s britským hercem Joshuou Bowmanem? "Šlo jen o flirt. Potkali jsme se při natáčení filmu So Undercover a padli jsme si do oka. Josh je milý, ale jsme jen přátelé," vysvětluje Miley a zamilovaně dodává: "Mé srdce patří jinému..."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Diplomek for me od SB Markét =*

17. dubna 2011 v 12:27 | kikča♥ |  diplomky for me
Děkují je krásný =)