kopíruj pouze s níČerven 2011


Billy Ray Cyrus: Miley si vybrala skvěle!

26. června 2011 v 13:41 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Billy Ray Cyrus: Miley si vybrala skvěle! - foto
Není nad to, když ti rodiče schválí partnera! Táta Miley Cyrus dal Liamovi požehnání, že může randit s jeho dcerou.
Billy Ray Cyrus je rád, že se jeho dcera dala po listopadovém rozchodu opět dohromady s australským hercem Liamem Hemsworth. Prý se dokonce těší na chystaný film 'The Hunger Games', kde se Liam objeví v jedné z rolí.

"Je to skvělý kluk. Je solidní a má dobrý charakter," nešetřil chválou táta Billy a pokračuje o chystaném filmu: "Četli jste scénář? Je to vražedné! Těším se, až tam Liama uvidím, je to obrovský talent!.... A musím vám říct, klidně i mimo záznam, je to dobrej chlap, vážně dobrej!"


Miley, která je teď na turné po Austrálii, byla nervózní před koncertem v Melbourne, kam se na ní poprvé přišli podívat i Liamovi rodiče Leonie a Craig. "Mám strašnou trému," svěřila se Miley. "Bože! Já před nimi budu tancovat v těch ultra mini kožených šortkách!" propadala se studem a dodala, že obecně nemá moc ráda, když lidé, které zná, se na ní dívají při koncertech z prvních řad.

Australské turné je pro zamilovaný pár po nějaké době další šance, jak spolu strávit nějaký čas. Uvidíme, jak to s nimi dopadne.

Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne

25. června 2011 v 17:23 | kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne - foto
Miley přepadá před Melbournským koncertem nervozita. V publiku totiž budou poprvé i rodiče jejího přítele Liama Hemswortha!
Superstar Miley Cyrus přiznala, že je před svým koncertem v australském Melbourne šíleně nervózní. Z hlediště ji totiž poprvé na pódiu uvidí i oba Liamovi rodiče, Craig a Leonie Hemsworthovi. Chtěli totiž vidět přítelkyni svého syna ´v akci´.

Miley má trému hlavně z toho, jak budou reagovat na její sexy taneční vystoupení a hodně sporý kostým. Přiznala se: "Jsem opravdu hodně nervózní. Bože! Já budu před nimi tancovat v absolutně mini kožených šortkách!" Zároveň dodala, že obecně nemá ráda, když lidi, které zná, jsou na jejich koncertech v prvních řadách.


Turné po Austrálii dalo Miley konečně prostor k tomu, aby strávila zase nějaký čas s Liamem. Oba milují nakupování, a tak proběhli několik obchodů a vybrali Miley dva náramky a nějaké doplňky, došlo samozřejmě i na super botičky :)


Selena Gomez má nové album When The Sun Goes Down

24. června 2011 v 21:52 | kikča♥ |  Selena Gomez new
MUSIC: Selena Gomez má nové album When The Sun Goes Down - foto
Seleně právě dnes, 24. června, vychází nové album. Je v pořadí již třetí a nese název When The Sun Goes Down.
Původní název alba měl být 'Otherside', ale Selena si nakonec vybrala jiný, právě podle písničky When The Sun Goes Down. Na tomhle albu je vidět, jak Selena Gomez hudebně zraje, a z Disney mláďátka se stává uznávaná zpěvačka.

"Sama cítím, že jsem vyrostla, změnila se," říká Sel. "Tahle muzika je veselá, je hodně, opravdu hodně taneční. Celé album má ale podobnou atmosféru jako to předchozí, ale přeci jenom je zase o kousek lepší," usmívá se.

"Nejvíc z celého alba miluju singl Who Says. Je to pro mě srdcová záležitost, i když vím, že se pořád mám co učit, že jsem ho rozhodně nepodala jako nejlepší z nejlepších. Mám ráda ten text i melodii, není pomalá, ani rychlá, a dodává mi sílu a energii," prozradila nám Selena.

Zároveň dodává, že má z alba obrovskou radost a doufá, že bude pro spoustu posluchačů inspirující. "K téhle desce plánujeme také turné a já se těším, až poznám všechny své fanoušky a místa, kde se plánujeme zastavit. Bude to vážně super!"

Krásnou atmosféru dodává i cover desky, kde se Selena objevuje ve zcela novém stylu - jako dáma 20. let.

Selena : Ochutnávka videa Love You Like A love Song

24. června 2011 v 21:39 | kikča♥ |  Selena Gomez new
MUSIC NEWS: Ochutnávka videa Love You Like A love Song - fotoPoté, co se Selena rozhodla vystřihnout všechny scény s růžovým koněm k chystanému klipu pro singl "Love You Like A Love Song", bylo těžké odhadnout, v jakém duchu se její nový klip ponese.
Sel měla při natáčení klipu problémy s ochránci zvířat PETA, kteří ji osočili z týrání zvířat. V klipu měl totiž vystupovat bělouš obarvený narůžovo.
Selena i celý realizační tým se bránili tím, že šlo je o potravinářskou barvu a žádné zvíře při natáčení neutrpělo sebemenší újmu.

I když už byly všechny scény natočené, rozhodla se Selena ochránce nedráždit a růžového koně z klipu vystřihnout. Nové scény se tedy ještě před časem dotáčely, a klip měl světovou premiéru ve středu 22. června. Na internetu se ale ještě celý neobjevil, nicméně máme pro vás zásadní sestřih, ze kterého si určitě uděláte představu, jaké video bude.


Je to party píseň, a tak jde Selena zpívat do karaoke baru. Objevuje se i v šatech ve stylu 50. let a v krásném kabrioletu, ve futuristickém modelu nebo v surrealistické krajině. Do toho se promítají scény z japonského karaoke, kde je jasné, že Sel zpívá svou vlastní píseň.
Celé video je plné šílených scén a převleků a promítání jednoho obrazu do druhého. Každopádně to vypadá jako dost cool nápad!

Miley vs Hilary

23. června 2011 v 17:59 | kikča♥ |  Hilary Duff ostatní
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/stylewatch/fashion_faceoff/090824/miley-hilary-435.jpg

Miley Cyrus pár foteček

23. června 2011 v 17:57 | kikča♥ |  photos
miley cyrus vijat mohindra photoshoot

Selena Gomez: Musím jíst zdravěji!

23. června 2011 v 16:47 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez: Musím jíst zdravěji! - foto
Nedávná hospitalizace Seleny vyděsila snad všechny její fanoušky. Naštěstí to nebylo nic vážného a Sel už víc, proč nebyla ve své kůži…
Selena musela minulý pátek vyhledat lékařskou pomoc. Necítila se dobře a trpěla velkými bolestmi hlavy. Sama celou situaci připisuje tomu, že nevěnuje pozornost správnému jídlu. Obvykle si totiž energii doplňuje hlavně čokoládou nebo tučným jídlem.

"Miluju M&Ms, Kit Kats a Snickers… a úplně nejvíc, když se dívám na nějaký film. Nemám problém s tím, že bych nejedla, ale spíš v tom, že jím věci, které nejsou zrovna zdravé," přiznala Selena.

Na Selenu teď bude dohlížet mamka Mandy, která se bude starat o to, aby její strava byla dost pestrá. Selena teď musí od základu změnit svoje návyky, i proto si povede deník, kam si bude zapisovat, co kdy jedla. "Mamka mi vždycky dávala spoustu vitamínů, ale já byla tvrdohlavé dítě, takže jsem jedla kdy a co jsem chtěla," vidí příčinu svých špatných návyků.

"Musím prostě jíst zdravější věci jako je třeba špenát a brokolice," ví Selena, "jenže já je mám ráda tak trochu ´nezdravě´ - zalité smetanou nebo se sýrem."

Mamka Mandy si je jistá, že bude zase brzy v pořádku, jen co si trochu odpočine. Tajný zdroj blízký rodině nám řekl: "Mandy je úžasná. Vůbec nemá potřebu se hřát na slávě Seleny, jako jiní rodiče. Chce si ale být jistá, že její dcera povede normální život i ve vší té záři reflektorů."

Selena teď měla plno práce s uvedením svého posledního filmu Monte Carlo. Frmol kolem celého proma a nacpaný diář určitě také přispěly k jejímu kolapsu. Snad už bude ale vše v pořádku.
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Selena Gomez: New video Who Says

23. června 2011 v 16:40 | kikča♥ |  Selena Gomez new
MUSIC NEWS: Selena Gomez: New video Who Says - foto
Selena Gomez má nové video k singlu Who Says a my ho pro tebe máme.
Tohle zbrusu nové video zároveň představuje i Selenin nový film Monte Carlo, který v kině uvidíš už letos v srpnu.

Před samotným videem má Sel pár slov k fanouškům, kterým nový klip se záběry z filmu představuje a doufá, že se jim v kinech bude líbit.

Monte Carlo vypráví o třech kámoškách, které jsou na prázdninách v Paříži. Super dobrodružství zažijí, když přijdou na to, že jedna z nich je podobná britské dědičce, která je tu netrpělivě očekávána.
Holky neváhají a její roli převezmou a dobrodružství v podobě 'královské povinnosti' v Monte Carlu jim přinese víc, než jen trochu luxusu... Ve filmu kromě Seleny uvidíš Leighton Meester a Katie Cassidy. V českých kinech film poběží už letos v srpnu!


Selena přetočila klip s růžovým koněm

20. června 2011 v 14:47 | kikča♥ |  Selena Gomez new
MUSIC NEWS: Selena přetočila klip s růžovým koněm - foto
Růžový kůň v klipu Love You Like A Love Song prý nebude! Poslechni si tenhle nový singl a přečti si víc.
Už jsme ti psali o problémech, které vyvolala Selena při natáčení klipu k new singlu Love You Like A Love Song, ve kterém vystupuje na růžovou obarvený kůň. Proti vystoupili ochránci zvířat z organizace PETA, a i když už byly všechny scény natočené, rozhodla se Sel se svým štábem klip předělat.

Scény s růžovým koněm tak přišly vniveč a Sel dotočila jiné, ve stylu 80. let. Ty jsou oproti romantickému koni pořádně dráždivé!
Premiéra klipu je naplánovaná na 22. června. Těšíme se na něj už teď, je jasné, že to bude pro všechny překvápko! Jakmile se klip objeví, určitě ho na bravo.cz najdeš i ty.


Párty u kámošky

17. června 2011 v 19:41 | kikča♥ |  new

Blend for my od DeminQa

16. června 2011 v 16:29 | kikča♥ |  diplomky for me
Díky je nádhernej

Demi Lovato má nový přírůstek!

16. června 2011 v 12:08 | kikča♥ |  Demi Lovato photos
http://2.bp.blogspot.com/-NN15BRJ0uXw/TfQJHDATsPI/AAAAAAAAIqk/LTHdqkID5_A/s1600/oliver-demi-lovato.JPG
Demi dostala 11.června malé štěně, je moc roztomilí a jmenuje se Oliver.
Ale Oliver není jediný přírůstek!
Demina mladší sestra dostala také štěně a shodou okolností jo to bratr Olivera.Nová Girl

15. června 2011 v 21:31 | kikča♥ |  new
INFO: Nová Girl je tu! - foto
Obsah Bravo Girl! číslo 13...
BEAUTY & BODY
12 Smart zmrzlinové recepty
14 20 NEJ letních beauty trendů


MÓDA & TRENDY
4 Sluneční brýle - 33 trendy kousků
6 Vydesignuj si stars outfi t!
8 Eva Müllerová:
"Modeling je dřina, co za to stojí!"


BOY ZÓNA
17 Na které otázky mají kluci alergii?
20 Kluky dostaneš na...


STARS
28 Jak stars bojují s love troubles?
30 Rytmus TOP/FLOP


INTIM & LOVE
18 10 TOP pravidel lásky
34 Poradna s Laurou
35 První polibek je vzrůšo!
FUN & TEST
31 Křížovka
32 Crazy story
36 V minulém životě jsi byla...


GIRLS
10 Napumpuj se sebevědomím!

ACTION
22 Probudila jsem se
v cizí zahradě!
38 Těhotná v patnácti!


V KAŽDÉM ČÍSLE…
40 Fotoromán
46 Horoskop
+ SUPER DÁREK: Kosmetická taštička

2x PosterJak stars bojují s love troubles?

15. června 2011 v 21:28 | Kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Jak stars bojují s love troubles? - foto
Trápíš se? Nemůžeš v noci spát a nejradši bys byla pořád jen zalezlá doma v slzách, případně vzpomínkách na svého ex? Každý člověk někdy prožije trápení s láskou. I stars! Prozradí ti, co dělají se svým bolavým srdcem...

Miley Cyrus (18)

"Myslím si, že na zlomené srdce hodně pomáhá speciální playlist. Pusť si nějakou dobrou hudbu a zkus tomu zdrhnout. Já to tak dělám taky. Když jsi zamilovaná, posloucháš celý den jen love slaďáky, ale jakmile tě nějaký kluk nechá, přijdou se tví rodiče zeptat, co má znamenat ten nářez z tvého pokoje. Je to tak? Máme to stejně!:-) Po rozchodu nemůžu ploužáky ani slyšet, uřvala bych se k smrti! OK, přiznávám, že si taky někdy pustím i smutnou vzpomínkovou písničku, abych byla se svou bolestí chvilku sama. Ale to je sebetyranie, to nedoporučuju! Při trápení s láskou mě vždycky nejvíc utěšuje táta. Hodně se mi uleví, když se mu z toho všeho vykecám! On mě nikdy neodsoudí."

Zac Efron (23)

"Skočím na skate a frčím. Dřív jsem jezdil i v bytě, ale pak jsem si pořídil dům a do něj koupil dost drahý nábytek, tak teď už nechávám skate radši jen na ven. Ale zabírá to pořád!"

Demi Lovato & Wilmer Valderrama: Rozchod!

15. června 2011 v 14:32 | Kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato & Wilmer Valderrama: Rozchod! - foto
Může za to hlavně velký věkový rozdíl...
Demi (18) a Wilmer (31) spolu chodili od ledna letošního roku. Zdroj blízký zpěvačce však včera prozradil, že Disney star se rozhodla vztah ukončit: "Byl mezi nimi tak obrovský věkový rozdíl, že i když se opravdu milovali, každý měl jiný pohled na svět a nefungovalo to!"

To však není pro Demi v poslední době jediná smutná zpráva! Její máma Diana Hart de la Garza, která pro herečku byla největší oporou v době, kdy se léčila z psychických problémů, teď sama musela nastoupit do léčebny pro duševně nemocné.

"Demi prožívá velmi těžké období," říká ještě zpěvaččin známý: "Mohla se o mámu vždycky opřít a teď jí to oplácí. Demi už je znovu silná a určitě se o ni dobře postará. Sláva často nesemele jen hvězdu, ale i její rodinu."

Demi se na přelomu roku léčila z maniodepresivní psychózy. O své nemoci říká: "Nikdy by mě nenapadlo, že trpím zrovna touto nemocí, ale když jsem se pak ohlédla zpátky, zjistila jsem, že to tak určitě bylo. Byly dny, kdy jsem napsala třeba 7 songů za večer a naopak jindy jsem nemohla ani vstát z postele a bylo mi do pláče. Teď už mám svou psychiku i život pod kontrolou." Čti víc...