kopíruj pouze s níČervenec 2011


Selena Gomez také vsadila na vlastní vůni

29. července 2011 v 16:28 | kikča♥ |  Selena Gomez new

BEAUTY & FIT: Selena Gomez také vsadila na vlastní vůni - foto

Na business se dala i Selena Gomez, bude mít svůj vlastní parfém.
Selena na něm spolupracovala posledních 12 měsíců a nemůže se dočkat, až si k němu všichni přivoní.

Prozradila nám: "Pracovala jsem na něm skoro celý rok. Strašně mě to bavilo, je to vzrušující práce a hodně mě zajímalo všechno kolem. Podílela jsem se na celém procesu, od vybírán vůní, přes design flakónku až po kampaň. Celý ten proces mě hodně bavil."

Selena tvořila svou vůni se značkou Adrenalina a do obchodů by měla přijít příští rok. Zástupce společnosti řekl: "Byli jsem ze spolupráce se slečnou Gomez nadšení. Více ale prozradíme, až budeme vědět přesné datum, kdy se vůně objeví v obchodech."


Zatímco Sel v této sféře teprve začíná, vůně, na které pracoval její přítel Justin Bieber, se pomalu stává jedním z nejprodávanějších produktů roku 2011. Jeho Someday vydělala během prvních tří týdnů v řetězcích Macy' s více než 3 miliony dolarů a stane se tak možná nejúspěšnější prodávající se vůní celebrity v celé historii.

Manažerka prodeje, Karen Grant, přiznala: "Neměli jsme tu takový úspěch od vůní Jennifer Lopez's - Glow a Britney Spears - Curious!"

Selena Gomez: Recept na lásku

29. července 2011 v 16:19 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez: Recept na lásku - foto

Zeptali jsme se Sel na její odchod ze seriálu Kouzelníci z Waverly, na nepříjemné zkušenosti s internetem a hlavně jsme jí poprosili, aby nám prozradila recept na dokonalou lásku...
Bravo GIRL: Co ty a sociální sítě?
Selena: "Na světě jsou mnohem horší věci než to, že ti někdo přes net napíše, že tě nesnáší. Nechci si ale hrát na hrdinku, takže přiznávám, že se mě haters občas dotknou. Internet miluju i nenávidím. Na mé fanoušky ale myslím pořád. Pokaždé, když jsem dělala nějaké důležité rozhodnutí ohledně filmu, hudby... prostě čehokoliv, jsem si říkala 'Budou na mě pak moji fans pyšní?'. Opravdu takhle přemýšlím."


Bravo Girl: Jak prožíváš svůj konec v show Kouzelníci z Waverly?
Selena: Snažila jsem se to dlouho v sobě dusit, ale nešlo to. Obrečela jsem to! Celý štáb tvořil dlouhou dobu obrovskou část mého života, oni sledovali, jak vyrůstám, pomáhali mi a ukazovali, co a jak mám dělat. Je velmi těžké od těchhle lidí odejít. Mám pocit, že jsem pořád ta holka, co se z Texasu přestěhovala do L.A., možná trochu moudřejší a starší, ale jsem to pořád já. Na Kouzelníky nikdy nezapomenu."


Bravo Girl: S Justinem jste jako dvě hrdličky. Poraď všem holkám svůj recept na pravou lásku.
Selena: "Láska je něco nepopsatelně krásného a úžasného, ale často je také složitá a křehká. Musíš si jí užívat, ale také se musíš starat o to, jestli se stejně skvěle jako ty, cítí i tvůj partner. Řídím se podle toho, co mi říká mé srdce. Moje rada na perfektní lásku je: užívat si a být připravená na všechno!"

Demi Lovato: dostala jsem ze sebe všechno

29. července 2011 v 16:13 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato: dostala jsem ze sebe všechno - foto

Jestli jsi už viděla nový klip Demi Lovato - Skyscraper, musí ti být jasné, že celé nové sólové album je pro Demi hodně intimní záležitost po náročném roce.
V písničkách na novém albu se Demi vyzpívává z problémů, o který nidky před tím nemluvila. Už dříve se sice přiznala k sebepoškozování, mluvila i o své bipolární poruše a problémech s váhou. Cítila ale, že bude dobře, když sáhne ještě hlouběji a vypovídá se ještě víc.

"Na albu jsou některá témata, která jsou pro mě hodně hluboko a já je tak dostala ven," přiznává. "Zpívám tam o věcech, o který jsem dřív ani nemluvila."


Demi také prozradila, že má na těle nové tetování - kříž, pro který vybrala místo na ruce. "Jsem hodně spirituální. Věřím v Boha, jsem křesťanka, takže kde je lepší místo na takové tetováním než na ruce, ve které držím mikrofon..."


Přes všechno, z čeho se Demi chtěla vypovídat, jsou na albu i 'lehčí' momenty, třeba duety s ve stylu R&B. "Jsou tam určitě i světlejší a lehčí pocity. všechny písně nejsou tak intenzivní, jako právě Skyscraper," vysvětlila Demi.

Selena Gomez - Dream Out Loud

29. července 2011 v 16:06 | kikča♥ |  Selena Gomez videos

Podívej se na novou reklamu, kterou Sel natočila na další kolekci své módní značky Dream Out Loud.

Zac Efron - New Year´s Eve - ochutnávka

29. července 2011 v 16:03 | kikča♥ |  Zac Efron videos

Podívej se na nový trailer k vánočnímu filmu New Year´s Eve, ve kterém kromě jiných velkých stars zazáří i Zac Efron. U nás bude mít film premiéru 8. prosince.


O jaké roli sní Ashley Tisdale?

29. července 2011 v 15:54 | kikča♥ |  Ashley Tisdale new

STARS: O jaké roli sní Ashley Tisdale? - foto

Chtěli jsme probrat hlavně herecké začátky, současnost a budoucnost. Ash (26) nám ale navíc práskla, jaká je její vysněná role a co si myslí o společnosti Disney.

Tvůj hlas můžeme slyšet jako Candance v seriálu Phineas & Ferb. Jak ses k téhle roli dostala?

"S dabováním jsem začala, když mi bylo 10. Bylo to ve filmu All Dogs Go To Heaven, ale pracovala jsem také pro MGM a další animáky. Bylo to skvělé. Je to něco úplně něco jiného než když natáčíte hraný seriál nebo živou show. Dabování mě vždycky bavilo. Později mě oslovila společnost Disney, kde vznikly pilotní díly ke dvěma různým seriálům, ale ani jeden se nakonec nevysílal. Když pak přišla třetí nabídka na Phineas & Ferb, už jsem ani nedoufala, že se chytí. Ale dopadlo to skvěle a tenhle seriál už běží spoustu let.
Při namlouvání Candance se asi pořádně vyblbneš, co?

"Je to vážně legrace. Celá tahle show je maximálně zábavná a její tvůrci Dan Povenmire a Jeff Marsh jsou neúnavní vtipálci. Vystupuju v tomhle seriálu 5 let, takže už je dobře znám, ale oni mě stejně vždycky nějak nachytají."

Justin Bieber a Selena Gomez na svatbě!

28. července 2011 v 11:33 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Justin Bieber a Selena Gomez na svatbě! - foto
Hvězdný pár se stal nečekanými hosty jedné americké svatby. O tom se ženichovi a nevěstě určitě ani nesnilo...
Justin a Selena si zrovna užívali romantickou večeři v restauraci v Malibu Beach, když se najednou odněkud začali linout zpěvákovy songy. Rozhlédli se a zjistili, že na pláži pod nimi právě probíhá svatba. Na nic nečekali, a přestože nepatřili mezi pozvané hosty, šli se na party podívat.

"Nikdo z hostů netušil, kdo právě teď jí nad nimi. Justinovy písně se pouštěly pořád dokola a on se chtěl jít podívat, komu se jeho muzika tolik líbí," vypráví číšnice z restaurace Adamson House: "Zaplatili a seběhli dolů na pláž, kde způsobili totální poprask. Nejdřív tomu nikdo nechtěl věřit, že jsou skuteční. Bylo to zábavné."

Podle hostů svatební party byl Justin velmi milý, s každým se fotil a nakonec dokonce do mikrofonu novomanželům Rob a Jeanine McCoolovým popřál jen to nejlepší. "Zachoval se opravdu skvěle. Všichni byli z jeho přítomnosti úplně mimo a on byl naprosto cool. Pak řekl do mikrofonu, ať se ženich a nevěsta milují navždy," říká jeden ze svatebních hostů: "Udělal jednu z nejkrásnějších věcí, kterou celebrita může udělat. Jeanine a Rob budou mít perfektní svatební zážitek na celý život."

Zde je video ze svatby

Vanessa Hudgens je ostříhaná!

25. července 2011 v 21:54 | Kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
STARS: Vanessa Hudgens je ostříhaná! - foto
Star shodila hustou hřívu, kterou jí záviděla nejedna herečka...
Důvod? Nová role! Vanessa (22) se totiž objeví v právě natáčeném dramatu Gimme Shelter, kde si zahraje hlavní roli, tedy těhotnou teenage holku, která uteče od despotické matky a snaží se najít svého biologického otce. Ten ji ale s dítětem nechce přijmout, tak musí strávit několik nocí na ulici.

A jak se Van s novým sestřihem cítí? "Páni, je to opravdu intenzivní pocit. Pořád si na to musím zvykat a musím přiznat, že se mi po dlouhých vlasech stýská. Ale s tím už se teď nedá nic dělat."

Na nepřízeň kluků si ale ani přes krátký sestřih star stěžovat nemůže. "Teď je mi opravdu skvěle. Užívám si, že můžu flirtovat s roztomilými kluky, které potkávám, ale přitom zůstávám stále single," svěřuje se ještě Van: "Prožívám jedno z nejkrásnějších období v mém životě."

Billy Ray Cyrus: Miley spasí svět!

25. července 2011 v 21:45 | Kikča♥ |  Miley Cyrus new
STARS: Billy Ray Cyrus: Miley spasí svět! - foto
Než se Disney star narodila, její táta jí předpověděl budoucnost...
Není to tak dlouho, co se Billy Ray nechal slyšet, že za rozpad jeho rodiny může sláva jeho dcery. Zeptali jsme se ho proto, jak by se zachoval, kdyby se mohl vrátit do minulosti. Zakázal by Miley zpívat? "Byl to odjakživa její sen a já věřím, že když někdo po něčem opravdu touží, tak ho žádné zákazy nezastaví. Miley by se stejně stala zpěvačkou. Je v tom vážně dobrá. Její hudba ovlivňuje miliony lidí na světě."

Než se Miley narodila, měl Billy Ray vizi: "Potom, co mi moje žena oznámila, že čekáme dítě, se mi jednou v noci zdálo, že naše dcera spasí svět, že lidstvu bude přinášet naději. Proto jsem se rozhodl, že se bude jmenovat Destiny Hope!" (Tak se jmenuje Miley doopravdy a v překladu to znamená OSUD NADĚJE, pozn. redakce.)

"Když vidím svoji dceru, jak zpívá ve vyprodaných arénách nebo rozesmává lidi v televizních show, mám pocit, že se moje proroctví naplnilo. Miley šíří naději, dává lidi dohromady a posílá pozitivní energii do celého světa," Billy Ray věří, že Miley, jejíž pseudonym vznikl z dětské přezdívky Smiley, je zrozena proto, aby byla star: "Ona se na pódiu cítí jako ryba ve vodě. Není nervozní a užívá si to. Miley dokáže všechno, co bude chtít."

Demi Lovato: Přítele? Ne, díky!

25. července 2011 v 21:37 | Kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato: Přítele? Ne, díky! - foto
Demi se po svém těžkém období soustředí hlavně na sebe, práci a své přátele. Na lásku jí nezbývá místo…
Demi dlouho tvořila ´Disney pár´ s Joe Jonasem. Jejich rozchod byl pro oba dost těžký, protože i poté spolu vystupovali na jednom pódiu. Nevydržel jí ani další, krátký vztah s Wilmerem Valderramou, po kterém přišel odpočinkový pobyt na rehabilitační klinice, od kterého je Demi sama.

Tím se snad uzavřelo jedno nepovedené období v Demiině životě. Ta teď chce být hlavně zdravá, a tak se soustředí především na sebe, své zdraví a svůj život, a radost si dělá společností přátel. Nová láska v něm místo zatím nemá.
"Mám dohodu se svými přáteli: ´Teď žádní kluci!´ Domluvili jsme se, že mi ani s nejlepším svědomím nebudou nikoho dohazovat," potvrzuje Demi své rozhodnutí.


Pro Demi by nový vztah znamenal hodně síly, kterou chce teď zkrátka investovat jinam. Chce teď jednoduše zjistit, kdo doopravdy je, a k tomu potřebuje být nějakou dobu sama. "Dostat se zpět do plné síly znamená, přijmout na chvíli samotu," uzavírá Demi.
Přejme jí hodně štěstí a za čas i nějakou tu krásnou lásku…

Pozastavení!!!

15. července 2011 v 8:27 | kikča♥ |  new
Ahoj všichni,pozastavuji blog.Odjíždím do Chorvatska.Články přednadstaveny asi nebudou.=( Mějte se tu krásně a Affs prosím nemažte si mě.Já se vrátím.=D


Selena Gomez chystá turné!

15. července 2011 v 8:07 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez chystá turné! - foto
Dostali jsme ze Sel (18) všechny informace o jejím songu Who Says, o albu When The Sun Goes Down a také o turné, na které se letos chystá vydat.

O songu Who Says

"Je to velmi silná písnička, něco jako hymna. Má skvělý příběh, který si každý prožil, proto je tak oblíbená. Když ji v rádiu slyšeli lidé od Foxu, usoudili, že je dokonalá pro film Monte Carlo, který jsme společně natáčeli. Jsem šťastná, že si ten song vybrali touhle cestou, znamená to totiž, že je opravdu povedený."

O albu When The Sun Goes Down

"Tohle CD je oproti těm minulým daleko pozitivnější. Chtěla jsem, aby rozdávalo dobrou náladu, a to se doufám daří. Song Who Says takový je, píší mi to fanoušci, že jim dělá radost. Některé písně jsou sice o rozchodech a různých bolístkách, ale i tak si myslím, že je to pozitivní a hlavně velmi výrazné album, které lidem dodává odvahu."

O připravovaném turné

"Rozdělili jsme ho do čtyřech částí, já budu v každé z nich jinak oblečená a převlékat se budou i tanečníci a tanečnice. Scéna bude obklopená velkoplošnými obrazovkami s projekcí a já budu jen zpívat, tančit budu naprosto minimálně. Hlavně si ta vystoupení chceme všichni pořádně užít. Bude to jedna velká party, slibuju." :-)


Podrazila kamarádku! Žhavý flirt Ashley Tisdale se Zacem Efronem

13. července 2011 v 11:18 | kikča♥ |  Ashley Tisdale new
Herečky Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale jsou velmi dobré kamarádky od dob, kdy spolu hráli ve filmu High School Musical. Ale co řekne Vanessa na fotografie z kamarádčiné oslavy?http://image.tvnoviny.sk/media/images/580xX/Jul2011/2233852.jpg
Ashley totiž oslavila 26. narozeniny na pláži v Malibu spolu s přáteli a nechyběl mezi nimi ani herec Zac Efron. Bývalý dlouholetý přítel Vanessy Hudgens a mladá herečka měli k sobě až podezřele blízko.http://image.tvnoviny.sk/media/images/580xX/Jul2011/2233851.jpg
Po celou dobu se od sebe ani neodtrhli. Smáli se, drželi se za ruce a pořádně se vyřádili.http://image.tvnoviny.sk/media/images/580xX/Jul2011/2233853.jpg
zdroj:http://tvnoviny.sk/

Selena Gomez hvězdou internetu

13. července 2011 v 10:30 | kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez hvězdou internetu - foto
Selena Gomez se stala nejpopulárnější star na internetu.
S čistým svědomím můžeme říct, že téměř celý svět se zajímá o tuhle osmnáctiletou popovou hvězdičku. Pořádný rozruch způsobilo její nedávno vydané album "When The Sun Goes Down" i úspěch singlu "Love You Like a Lovesong". Fanoušci jsou nadšení i z filmu Monte Carlo.


Internetový portál Billboard Selenu vyhlásil první celebritou internetu. K tomuto ´titulu´ jí dopomohli fanoušci, kteří si hledají její jméno, písničky i singly na portálech jako jsou Facebook, Youtube, Twitter, MySpace a Vevo. Všechna ´kliknutí´ z těchto stránek se sčítají.
Zajímavostí je, že Selena letošním prvenstvím vytlačila z první pozice svého miláčka - Justina Biebera, a předběhla stars jako jsou Rihanna nebo Lady Gaga.


A co si fanoušci o Seleně nejvíce hledají? Momentálně vede klip k singlu "Love You Like A Lovesong". Ten trhl rekord 10 milionů kliknutí přes Vevo, a také 6,2 milionů fanoušků, kteří se k Seleně přihlásili na Twitter.

Emma - Neutrogena video

12. července 2011 v 21:49 | kikča♥ |  Emma Roberts videos

Emma Roberts - Neutrogena fotečky z natáčení reklamy

12. července 2011 v 21:36 | kikča♥ |  Emma Roberts photos
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
zdroj : http://emma-roberts.blog.cz/

Demi Lovato - Skyscapers

12. července 2011 v 21:27 | kikča♥ |  Demi Lovato videos