kopíruj pouze s níSrpen 2011


Animka pro Rendu

31. srpna 2011 v 14:53 | Kikča♥ |  diplomky for you

Co miluje Selena na Justinovi?

31. srpna 2011 v 14:38 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Co miluje Selena na Justinovi? - foto

Je to jeho kariéra, peníze, 'nevinný vzhled' nebo něco úplně jiného, co zůstává skryté? Selena nám to prozradila!
Selena chodí už skoro celý rok s o rok mladším Justinem. Co jí k němu táhne? Prý ji dostal svým smyslem pro humor!

Prozradila nám: "Když jste zamilovaní, milujete i někoho, kdo není absolutně dokonalý. Každý má nějaké mouchy, ale to je právě to hezké. Důležitá je pro mě i důvěra. Je přeci hezké, mít někoho na své straně, kdo vám rozumí. Justin navíc umí spoustu věcí báječně zlehčit a má hodně skvělých nápadů!"


Selena vypadá s mladším Justinem opravdu šťastná, ale i přesto říká, že se kvůli žádnému klukovi měnit nebude. Udělala to prý jednou, a když vztah skončil, zjistila, že už nemá žádné své kamarády, se kterými před tím trávila čas. Od té doby je rozhodnutá, být vždy jen sama za sebe.

"Tenkrát jsem to celou dobu nebyla já. Pořád jsem se snažila být pro něj perfektní, až ze mě byl někdo úplně jiný," ví už teď Sel.

"Nikdo kolem mě ho tenkrát neměl rád, ale já neposlouchala. Teď jsem už ale silnější a vím, že to takhle nefunguje. Hnala bych kluka, který by mě chtěl mít jinou," směje se zamilovaná Selena!


Zac Efron zuří!

24. srpna 2011 v 22:14 | Kikča♥ |  Zac Efron new

STARS: Zac Efron zuří! - foto

K nepříčetnosti ho dohánějí jeho kámoši...
Zac (23) jim totiž dovolil, aby v době, kdy bude mimo Losa Angeles, používali bazén u jeho domu. To ale netušil, že kamarádi mu jeho domov doslova zdevastují.

"Moji rodiče přijeli na pár dní do LA a chtěli u mě přespat. Místo toho mi od nich ale přišla SMSka: 'To místo vypadá, jako by tam vybouchla bomba. Spíme v hotelu'. Strašně mě to naštvalo," svěřuje se Zac s tím, že je na svoje kamarády pořádně naštvaný!

"V bazénu plavou zbytky jídla a spousta jiných věcí, které tam nepatří a na zahradě se povalují páchnoucí odpadky. Je to nechutné," prozradil hlídač objektu: "Zac po telefonu najal úklidovou firmu, nechal vyměnit všude zámky a jeho kamarádi sem mají vstup zakázaný."

"Zuřím a tyhle lidi už nepovažuji za své přátele. Jen mě zneužili. Okamžitě jsem jim volal, že odteď mají přístup do mého domu zakázaný," dodal ještě Zac.

Hilary Duff čeká miminko

21. srpna 2011 v 21:32 | Kikča♥ |  Hilary Duff new
STARS: Hilary Duff čeká miminko - foto
S radostnou zprávou se svěřila Hilary Duff v den ročního výroční svatby: "Budeme tři!"
Herečka a zpěvačka Hilary Duff (23) se vloni vdala, jejím manželem se stal hráč NHL Mike Comrie. Ti, v den ročního výročí, oznámili šťastnou novinu o očekávání miminka.

"Ahoj všichni!" napsala na svůj web Hilary. "Tenhle víkend s Mikem oslavujeme naše první výročí! A v tenhle významný den vám chceme připomenout pár fotek z naší svatby. Nemůžu uvěřit, že je to už rok, čas tak letí, když máte vedle sebe někoho tak skvělého! Zároveň se chceme podělit o úžasnou novinku: ČEKÁME MIMINKO! Jsme neskutečně šťastní a těšíme se na další kapitolu našeho života. Děkujeme všem, kteří nás mají rádi a jsou nám oporou!"

Ještě před tím, než se Hilary tuhle úžasnou novinku sama dozvěděla, říkala, jak moc se těší, až s Mikem založí rodinu. "Mluvíme o miminku a moc se na něj těšíme," prohlašovala.

Selena Gomez: "Kvůli klukovi už se nezměním!"

21. srpna 2011 v 21:25 | Kikča♥ |  Selena Gomez new
STARS: Selena Gomez:
Star se už jednou přihodilo, že se kvůli své lásce začala chovat jinak. Kvůli Justinovi to ale nebylo!
Selena (19) se jednou v životě nechala svou láskou unést na tolik, že dělala jen to, co se jejímu tehdejšímu klukovi líbilo. "Nebyla jsem sama sebou," svěřuje své zkušenosti: "Oblékala jsem se tak, jak si on přál, říkala jen to, co ho bavilo poslouchat a nebyla jsem schopná cokoli rozhodnout bez toho, abych se s ním poradila. Všichni moji kamarádi ho nenáviděli, ale já jsem je neposlouchala. Říkala jsem si, že do našeho vztahu nevidí!"

"Vždycky jsem musela být perfektně upravená, nikdy jsem se před ním neukázala v teplácích, i když je naprosto zbožňuju. Nemohli jsme si koupit jídlo, pokaždé jsme museli jíst ve vybrané restauraci," vzpomíná ´kouzelnice z Waverly´: "Málo jsem se smála, protože výbuchy smíchu byly podle něj neurvalé a nikdy jsem se na party nemohla spontánně zvednout a začít tančit, protože by ho to urazilo. Nedělala jsem nic z toho, co mám ve skutečnosti ráda."

Šílené! Takhle to šlo celý jeden rok až do té doby, než se přítel se Sel začal nudit: "Byla jsem to jen já, kdo se snažil být perfektní. Jemu na mých názorech nezáleželo a dělal si co chtěl." Jen pár dní po rozchodu si zpěvačka uvědomila, že vůbec nebyla sama sebou a zařekla se, že už nikdy nedopustí, aby jí kdokoli změnil.

Své zkušenosti Selena ale v žádném případě nelituje: "Jsem ráda, že mě něco takového potkalo. Teď už vím, že někteří kluci takoví jsou a dokážu je rozpoznat. Jsem silnější a za každou cenu jsem sama sebou. Už nikdy nikomu nedovolím, aby se mnou manipuloval."

Selena navrhne módu pro kluky

21. srpna 2011 v 21:17 | Kikča |  Selena Gomez new
FASHION: Selena navrhne módu pro kluky - foto
Selena Gomez začne navrhovat oblečení i pro kluky!
Sel je se svou módní řadou "Dream out Loud" natolik úspěšná, že dostala nabídku, podílet se na oblečení i pro klučičí část populace.

"Dream out Loud" byla zatím věnovaná jen slečnám a tvořily jí modely ve stylu Seleny. Ta je totiž nejen krásná, ale nebudeme přehánět, když řekneme, že má i skvělý vkus a ví, co s čím a jak super nakombinovat.

Selena má z prodeje "Dream out Loud" obrovskou radost a prozradila: "Jednou za mnou přišla fanynka a vytisknutou fotkou, na které se jí líbilo to, co jsem měla na sobě, a ptala se, kde může tohle oblečení sehnat. Její maminka mi pak poslala poděkování s fotkou své dcery přesně v tomhle modelu. Bylo to tak sladké! Ta holčina byla úplně nadšená!"

Možná tohle byl jeden z impulsů, proč začít s kolekcí podle Seleny, Její fanynky totiž tenhle styl zbožňují. Od tohoto příběhu ale uběhly ještě dva roky, než se narodila první kolekce "Dream out Loud".

Brzy si přijdou na své i kluci, kterým Sel navrhne modely, co se jí na mužských protějšcích nejvíce líbí. A protože vyznává spíš klasický, lehce elegantní, ale pohodlný styl, určitě to bude něco v tomhle směru. Bude její oblečení nosit i miláček Justin?

Selena Gomez: Love My Fans

18. srpna 2011 v 23:17 | Kikča♥ |  Selena Gomez videos
Podívej se na další cool video ze Selenina turné We Own The Night...

Selena Gomez: "Nestarám se o bulvár!"

16. srpna 2011 v 13:46 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez:

Krásná Sel (19) nám prozradila, jak se dokáže vypořádat s odmítnutím, jaké to je patřit mezi nejmladší hollywoodské stars a také něco málo o médiích a Justinu Bieberovi...

Zažila jsi ve své kariéře už nějaké odmítnutí? Jak sis s takovou situací poradila?

"Když mi bylo jedenáct, přišla jsem na jeden casting, kde mi režisérka řekla, že nejsem dost silná osobnost na to, abych se stala hvězdou, že ze mě nikdy nic nebude. Teď tu práci dělám, miluju ji a zvládám ji. Ta ženská se fakt spletla, ale já jsem si z ní tenkrát nic nedělala. Nelituju se a nikdy ze sebe nedělám oběť. Myslím, že každý si může sám za to, jak se mu daří. Je lepší se s odmítnutím poprat, než se nad ním hroutit."

Jaké to je být teenager v Hollywoodu?

"Ze všech stran na tebe někdo tlačí, abys nějak vypadala a nějak se chovala. Občas je těžké zorientovat se v tom, kdo s tebou myslí opravdu dobře a kdo chce na tobě jen vydělat. Já se snažím být pořád sama sebou, zůstat i ve světě showbyznysu dobrým člověkem."

Jak snášíš to, že tvůj vztah s Justinem je pod neustálým dohledem bulváru?

"Je mi 19, takže si myslím, že cokoli co právě teď dělám, není nijak vážné, vždyť se bavím... Užívám si života a nechci se před nikým skrývat a strachovat se, že někdo uvidí, jak někoho líbám. Je mi jedno, jestli o mě bulvár píše nebo ne, nestarám se o něj. Důležití jsou moji fanoušci."


Vanessa Hudgens & Felix Rodriguez: Divoká líbačka!

13. srpna 2011 v 19:23 | Kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Vanessa Hudgens & Felix Rodriguez: Divoká líbačka! - foto

Hvězda filmu Muzikál ze střední byla spatřena, jak se líbá s kytaristou kapely The Sounds!
Zdá se, že po sladkém hereckém kolegovi z HSM, Zacu Efronovi (23), se kterým se rozešla v prosinci loňského roku, má Van (22) konečně new objev. Je jím kytarista švédské indie-rockové kapely The Sounds Felix Rodriguez.

Dvojice byla spatřena před hotelem Huntington Beach v Kalifornii, jak se vášnivě se líbá! "Povídali si, smáli se a když se začali líbat, nemohli se jeden od druhého odlepit. Stáli tam snad hodinu. Byli rozkošní," říká zaměstnanec hotelu, který hvězdy viděl na vlastní oči.

Vanessa a Felix se potkali na party po Hurley Walk the Walk National Championship. "Táhli to spolu až do rána a bylo vidět, že to mezi nimi parádně jiskří," prozradila návštěvnice akce.

Ještě před pár týdny sice Van prohlašovala, že si užívá single život, baví ji flirtovat s roztomilými kluky a po dlouhodobém vztahu se Zacem teď žádný vážný vztah nehledá, teď se ale zdá, že je všechno jinak a do Felixe je pořádně zamilovaná!

Jak se měla Selena Gomez?

12. srpna 2011 v 12:24 | kikča♥ |  Selena Gomez videos

Podívej se, jaký prožila Selena Gomez (19) den předtím než vystoupila na Teen Choice Awards. Našla si čas i na Justina...

Selena: na dovolenou nemáme čas

12. srpna 2011 v 12:21 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena: na dovolenou nemáme čas - foto

Justin jako zamilovaný přítel svou lásku hýčká. Naposledy věnoval Seleně jako dárek lahvičku svého parfému.
Justin je prostě romantik a chtěl potěšit Selenu něčím krásným. Proto jí věnoval flakónek vůně Someday, která pod jeho jménem vyšla na začátku tohoto roku. Z vůně se stal rázem bestseller, ale Sel přiznala, že se s ní nevoní každý den.

"Oh, ano, Justin je hodně romantický. Naposledy mi dal lahvičku své vůně Someday. Ví, že já parfémy miluju, ale nejsem ten typ, že bych se voněla každý den stejnou vůní, takže je hodně střídám podle chuti," svěřila se Sel.

"Teď jsem si nejvíc oblíbila Summer of Love od Anna Sui, ten je dokonalý," dává svůj tip.


Selena teď měla nabitý program s propagací singlu Love You Like a Love Song a za chvíli začíná točit nový film, takže příštích pár měsíců jí určitě nezbude čas na společnou dovolenou s Justinem. "Nikam přes léto nejedeme. Já mám celé léto turné a pak mě čeká nový film," nastínila nejbližší plány.

Se singlem Love You Like a Love Song sklízí v hitparádách úspěch. Řekla ale, že určitě nemá nic společného s jejími vztahy. "Ta písnička je o pochopení lásky. O tom, jaký je ten prvotní pocit, někomu úplně podlehnout. Všichni ho máme rádi a chceme ho zažívat znovu a znovu…"

Mladá hvězdička Vanessa Hudgens totálně namol!

11. srpna 2011 v 23:15 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new
Herečka Vanessa hudgens se motala a nevěděla o sobě.

http://img.blesk.cz/img/1/gallery/966912_.jpg
Americká herečka Vanessa Hudgens (22) je známá hlavně díky filmovému dílku Muzikál ze střední. Vanessa se ale ze všech sil snaží dokázat, že už není tou nevinnou středoškolačkou a dokazuje to jak jinak než opileckými skandály!
Herečka Vanessa Hudgens se proháněla nocí v luxusním autě, který řídil její kamarád. Z pochopitelných důvodů nemohla za volant usednout právě ona, protože byla úplně namol. To se ukázalo hlavně při jejím poněkud vratkém výstupu z auta, kdy vyšly najevo nejen její promile, ale i uválené oblečení, zašpiněné popelem od cigarety.

V americkém velkoměstě Santa Monica se tak Hudgens postarala o pořádnou podívanou, kterou by do pubertálního idolu řekl jen málokdo. Vanessa se kolem fotografů pár minut motala s cigaretou v ruce, něco zahuhlala a pak zase zaplula zpět do vozu plného jejích známých.

Do toho všeho herečka v poslední době po rozchodu se Zacem Efronem tak trochu přibrala, a tak měli američtí fotografové postaráno o vydatné žně.

Více fotek v celém článku.

Selena Gomez a Justin Bieber si dávají pauzu!

11. srpna 2011 v 17:57 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez a Justin Bieber si dávají pauzu! - foto


Zpěvák dostal "kopačky" kvůli svým kamarádům...
Selena (19) a Justin (17) prožívali ještě donedávna opravdovou love-story! Trable a s nimi spojené drsné hádky však přišly ve chvíli, kde Justin začal trávit víc a víc času se svými kámoši, jako jsou Lil Wayne (odsouzený za nelegální držení zbraně), Sean Kingston (v dětství se živil jako kapesní zloděj) nebo Chris Brown (v roce 2009 brutálně napadl svou tehdejší přítelkyni Rihannu).

A právě kriminální minulost zpěvákových nejbližších přátel Selenu pěkně štve! Několikrát svému klukovi domlouvala, aby se s těmito lidmi nestýkal, že pro něj samotného ani pro jeho kariéru nejsou žádným přínosem. "Sel mu řekla, ať se na ně vykašle dřív, než ho zatáhnou do nějakého maléru. Měla o něj strach," vysvětluje zpěvaččina známá s tím, že Selena se bála i o svoji kariéru: "Nechce, aby si ji její fanoušci spojovali s těmito lidmi. Ona mezi ně nepatří a patřit nechce."

Justin ale na slova svojí holky totálně kašlal a navíc přivedl Seana Kingstona minulý týden na Selenin koncert! To byla pro Sel poslední kapka a podle členů jejího týmu ji nikdy nikdo předtím takhle vytočenou neviděl. "Strašně se pohádali, trvalo to snad hodinu a Sel mu nakonec řekla, že by si měli dát pauzu aspoň do té doby, než skončí své turné," říká ještě kamarádka.

Podle očitých svědků Justin nesl toto Selenino rozhodnutí velmi těžce a ze zpěvaččiny šatny odcházel v slzách. "Stále ji miluje," dodává svědkyně celé hádky: "Trhalo mi srdce, vidět ho, jak pláče!" Na nedělním předáváním Teen Choice Awards však byli Selena a Justin spolu. Je tedy možné, že se usmířili.

SHARPAY A JEJÍ BÁJEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

11. srpna 2011 v 17:48 | kikča♥ |  Ashley Tisdale new

FILMÍKY A KNÍŽKY: SHARPAY A JEJÍ BÁJEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ - foto

Nasaď si růžové brýle a ponoř se do světa Sharpay, známé již z filmu Muzikál ze střední...
Poté co ji uvidí na charitativním představení hledač talentů, jak vystupuje se svým psíkem Boiem, vyráží Sharpay Evansová za světly ramp do New Yorku přesvědčena, že ji tam čeká nehynoucí sláva.

Ale divadlo je nehostinný svět, jak Sharpay i Boi zjistí brzy poté, co se setkají s prohnaným majitelem rozmazleného hafana jménem Grófka a vypočítavou broadwayskou hvězdičkou, která udělá všechno proto, aby rozdrtila konkurenci.

Sharpay naštěstí potká Peytona (hraje ho Austin Butler), pěkného studenta filmařiny, kterému ona připadá skoro tak úžasná, jako sama sobě.

Film Sharpay a její báječné dobrodružství má premiéru v sobotu 10. září v 10:30 na Disney Channelu!

Vanessa Hudgens: opalovací tipy!

11. srpna 2011 v 17:40 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Vanessa Hudgens: opalovací tipy! - foto

Dvaadvacetiletá star nám prozradila, jak si udržuje svou krásně snědou pleť a jestli jí víc záleží na cool opálení nebo na tom, aby byla IN.

Krutá skutečnost hned na začátek!

Rakovina kůže sice v ČR není tak rozšířená jako například v USA, kde je diagnostikována u více než 2 milionů převážně mladých žen ročně, na druhou stranu však patří k nádorům nejzhoubnějším a nejagresivnějším! Správná ochrana je tedy stoprocentně na místě! To ale není všechno! 10 minut v nebezpečném soláriu se rovná deseti minutám na tom nejprudším letním slunci. Takové riziko za sexy opálení opravdu nestojí!

Van, je pro tebe důležité být IN nebo upřednostňuješ zdraví?

"To se nevylučuje. :-) Když hodně svítí sluníčko, nikdy nevycházím bez slunečních brýlý a klobouku. Osobně miluju jakékoli pokrývky hlavy, takže jsem IN a zároveň se chráním před agresivními paprsky.

A co opalování?

"Vůbec nechodím na sluníčko a když už na něj z nějakého důvodu musím, namažu se krémem s tím nejsilnějším UV faktorem, který se prodává. Takže můj jednoznačný tip na opalování pro všechny teenagery zní - NEOPALUJTE SE!"

Jak to, že máš tedy tak krásně snědou pleť?

"Řeknu vám tajemství. Určitě si myslíte, že všechny ty celebrity, které vídáte v úžasných šatech při nejrůznějších příležitostech, jsou perfektně opálené. Ale tak to není. Všechno je fake, fake, fake! Neznám žádnou hvězdu, která by chodila na solárko nebo ležela na slunci! Všichni, včetně mně, se mažou samoopalovacími krémy. Vždyť jich je teď na trhu tolik. Dělejte to také tak."

Selena Gomez a Justin Bieber se rozešli

11. srpna 2011 v 17:33 | kikča♥ |  Selena Gomez new
http://www.usmagazine.com/uploads/assets/articles/42966-justin-bieber-and-selena-gomez-crash-a-wedding/1311016070_selena-gomez-justin-bieber-290.jpg

Sedmnáctiletý Justin Bieber (17) má za sebou první kopačky. O dva roky starší Selena Gomez (19) se s ním prý rozešla proto, že se začal přátelit s podivnými existencemi. Herečce vadí především rapper Sean Kingston, jehož dobře zná FBI jako nezletilého zloděje. Bieberovi učaroval také bývalý zločinec Lil Wayne či násilník Chris Brown, jenž zmlátil Rihannu (23).

"Selena mu řekla, aby se s těmi špatnými lidmi přestal stýkat. A když přivedl Seana na její koncert na Floridě, byla bez sebe vzteky. Nechtěla, aby jí zničili vystoupení. Hodně se pohádali. Tak si dali aspoň po dobu jejího turné pauzu," svěřila kamarádka zpěvačky.
Bieber prý na to zareagoval jako sedmnáctiletý chlapec. Rozplakal se. "Je těžké vidět ho plakat a říkat, jak ji miluje," cituje The Sun zdroj blízký páru.

Demi Lovato: Nebyla jsem dobrým vzorem

11. srpna 2011 v 17:22 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato: Nebyla jsem dobrým vzorem - foto

Demi rozčilovalo, když jí mladé fanynky říkaly, že je pro ně inspirací a že chtějí být jako ona. Proč?!
Demi Lovato rozhodně nemá jednoduchý život, který bysme jí museli závidět. My zvenčí většinou vidíme jen pozlátko, večírky, róby, drahé dovolené a vysoké honoráře, zkrátka jen to hezké. Na druhou stranu je pravda, že celebrity se 'tím špatným' moc nechlubí, ale kdo ano.

Demi nikdy nechápala mladé holčiny, které k ní vzhlížely jako 'k té herečce z televize' a psaly jí obdivné dopisy s tím, že chtějí být jako ona. Vždycky na to reagovala: "Holky, vzpamatujte se!" "Vždycky jsem měla sto chutí s nimi zatřást a zeptat se: Proboha pročččč!!???" svěřuje se Demi.


Její reakce je pochopitelná, hlavně po tom, co si prošla tříměsíčním léčebným pobytem kvůli psychickým problémům a problémům s příjmem potravy. "Můj opravdový život je vážně absolutně jiný, než role, kterou jsem hrála v Sonny with a Chance," říká Demi.


Tříměsíční pobyt na klinice Demi ale pomohl nejen zdravotně, ale i psychicky. Srovnala si hodnoty, uvědomila si, co opravdu chce. Tahle velká změna se projevila i na její práci a důkazem je první singl Skyscraper z chystaného třetího studiového alba.

"Teď se konečně cítím tak, že bych mohla lidi inspirovat. A jsem na to všechno pyšná, " říká už Demi.

A když se jí zeptáte, proč své problémy netají stejně, jako řada dalších? "Protože vím, že pokud tím pomůžu jednomu člověku nebo jedné rodině, stálo to za to. Myslím si, že vůbec není náhoda, že mě Bůh postavil před takovouhle zkoušku a zároveň mi dal možnost, abych o tom mluvila," říká Demi, která se neskrývá ani se svou vírou v Boha. "Můj cíl je víc, než být jen zpěvačkou nebo herečkou. Stojí za to navázat kontakt s lidmi a mluvit o věcech, o kterých se každému mluví těžko," říká Demi s jasnou představou.