kopíruj pouze s níŘíjen 2011

Zac a Taylor si vyměňovali zamilovaná slovíčka

31. října 2011 v 17:23 | kikča♥ |  Zac Efron new

FILMÍKY A KNÍŽKY: Zac a Taylor si vyměňovali zamilovaná slovíčka - foto

Zac Efron má rád Taylor Swift! Že by nový hollywoodský pár? Ano, ale jen v animovaném filmu. Zac a Taylor propůjčily hlasy hlavním hrdinům animáku 'The Lorax'. Pusť si trailer.
Bušení srdce a motýli v břiše. Zac by udělal cokoliv, jen aby mohl být v blízkosti Taylor... Počkej! Vážně? Jasně, že ne! To jejich postavy Ted a Ashley, které namluvili pro nový animák The Lorax.

Ashley má ráda přírodu, ale na světě jí už není mnoho. Jejím největším snem je, vidět opravdový strom! Ted jí chce splnit i toto přání, a tak se vydává najít kousek zbylé přírody. Náhodou přistane na území, kde je plno rostlin i zvířat, a příroda tak krásná, jakou nikdy předtím neviděl. Je to les Lorax a všichni se ho tu snaží chránit...

Tenhle animák má jasné poslání: ukázat nám, že když nebudeme přírodu chránit, úplně zmizí, a pak bude vzácnost vidět i tak dnes 'obyčejnou věc', jako je třeba strom. K tomu ale přidej kopec vtipných situací a super animaci a je tu nový film, na který se můžeme od jara těšit.


Nemocná Selena se svým novým psím přítelem v posteli

27. října 2011 v 12:38 | kikča♥ |  Selena Gomez new
Nemocná Selena se svým novým přítelem v posteli.
Nemocná Selena se svým novým přítelem v posteli.

S roztomilým štěňátkem odpočívala v posteli zpěvačka a herečka Selena Gomez. Devatenáctiletá dívka se necítila dobře, tak svůj londýnský koncert v pondělí odzpívala s vypětím sil a když se vrátila do svého pokoje, byla vyčerpaná.

"Londýne, nevím, jak ti mám za dnešní noc poděkovat a omlouvám se, že jsem nemocná," napsala pak zpěvačka na Twitter. Svůj vzkaz doprovodila právě fotkou, na níž leží s Baylorem v posteli a na notebooku společně sledují seriál Přátelé.
Opuštěné štěňátko si se svým přítelem Justinem Bieberem (17) pořídila o víkendu z útulku v kanadském Winnipegu. Seleně totiž chyběli psi, které měla stále kolem sebe, když bydlela u rodičů. ■

Demi Lovato & Wilmer Valderrama - návrat!

27. října 2011 v 10:01 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato & Wilmer Valderrama - návrat! - foto

Zdá se, že hvězda filmu Camp Rock se vrátila ke svému bývalému příteli...
Demi (19) a Wilmer (31) svůj vztah ukončili letos v červnu. Na nedělní party u Setha MacFarlanea v Los Angeles to však vypadalo, jako by nikdy k žádnému rozchodu nedošlo.

Jedna z návštěvnic večírku vypráví: "Přišli tam spolu a nijak se nesnažili skrývat, že jsou zase pár. Neustále se hladili, objímali nebo líbali a zdálo se, že vůbec nevnímají svět okolo, naprosto si vystačili. Vypadali zamilovaně."

Další člověk, který na party byl, potvrzuje, že Demi a Wilmer byli celý večer totálně neoddělitelní, dlouho spolu dost žhavě tančili na parketu a Wilmer z Demi nejen nespouštěl oči, ale ani své ruce: "Pořád ji hladil a Demi jsem ještě nikdy neviděla šťastnější. Byli tak sladcí. Snad jim to vydrží."

Pár se rozešel letos v létě kvůli velkému věkovému rozdílu. "Pořád se velmi přitahujeme, ale každý se nacházíme v úplně odlišné fázi života. Neklapalo by to," vysvětlovala tehdy Demi. Možná přeci jen své rozhodnutí nakonec přehodnotila...

Demi Lovato zazpívala národní hymnu

27. října 2011 v 9:58 | kikča♥ |  Demi Lovato videos

Taková čest, jakou je zahájení baseballové soutěže v USA, se nedostane každému zpěvákovi. Demi to štěstí měla a v pondělí večer zazpívala před nabitým stadionem v Texasu národní hymnu. Posuď sám/sama, jak se jí to povedlo.


Selena Gomez — Remix Love You Like A Love Song

27. října 2011 v 9:52 | kikča♥ |  Selena Gomez videos
MUSIC NEWS: Selena Gomez — Remix Love You Like A Love Song - foto

Jak se ti líbí remix singli Love You Like A Love Song od Seleny Gomez? Pousť si ho a napiš nám svůj koment!
Singl Love You Like A Love Song se přes léto stal hitem a dočkat se svého remixu. Nedovolil si to nikdo jiný než DJ a hvězda remixů Dave Audé. Ze singlu Seleny udělal dost žhavé taneční číslo.

Pro Davea, který dělal remixy například pro Lady Gaga, Rihannu nebo Katy Perry, to není první Selenin singl. Už dříve předělal její "Naturally", "A Year Without Rain" a "Who Says".

K hudbě je upravené i video. Pusť si ho hned tady a dej nám vědět, co si o tomhle remixu myslíš!


Selena Gomez má štěňátko

26. října 2011 v 21:12 | kikča♥ |  Selena Gomez new

MAZLÍČCI: Selena Gomez má štěňátko - foto

Už i Sel (19) se zařadila mezi stars, které se neobejdou bez zvířecího kamaráda.
Hafan, kterého Selena společně s Justinem přivezli minulý týden z útulku v americkém Winnipegu, dostal jméno Bailer a zpěvačka přiznává, že už si za těch pár dní na něj pořádně zvykla: "Nedokážu si představit, že bych teď měla být bez něj. Vůbec nechápu, že jsem tak dlouho mohla být bez pejska. Je skvělé mít kamaráda, který má pořád dobrou náladu a nadšeně vás vítá, kdykoli vás vidí."

Vedle velké radosti ze štěňátka však Sel teď trápí ošklivá chřipka: "Už několik dní se cítím opravdu špatně, jsem slabá. Piju litry čaje a jím spousty prášků, je to vysilující." Koncerty ale zatím zpěvačka neruší a i přes nachlazení podává na pódiu špičkové výkony: "Vystoupení rušit nebudu. Zvládnu to, i když je to dřina."

Selena Gomez - Ze zákulisí natáčení promo videa MTV EMA

26. října 2011 v 17:18 | kikča♥ |  Selena Gomez new

Cool pozvánku na MTV EMA jsme ti už ukazovali. Podívej se teď, jak probíhalo její natáčení...


Demi Lovato dosáhne jazykem na nos!

25. října 2011 v 15:11 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato dosáhne jazykem na nos! - foto

Nejen, že je skvělá herečka a zpěvačka, Demi ale dokáže i jeden neobyčejný kousek, který jen tak někdo nesvede.
Na otázku, jestli star umí něco speciálního, o čem její fanoušci nevědí, Demi (19) odpověděla: "Když se bavíme s kámoškama, dokážeme vymýšlet spoustu blbostí. Řekla bych, že fans určitě nevědí, že jsem kdysi mívala obrovskou mezeru mezi předními zuby, ale ta už je naštěstí pryč."

Jednu kuriozitu ale přeci jen Demi ovládá dodnes a i když to prý není něco, co by dělala každý den, občas svůj kousek ukáže. "Mám tak dlouhý jazyk, že si s ním dokážu olíznout špičku nosu," směje se zpěvačka.

Do cirkusu se však s touto kuriozitou Demi nechystá: "Haha, to určitě ne, asi bych neobstála. V příštím roce se chci věnovat především hudbě. Možná se objevím i před kamerou, ale muzika zůstane na prvním místě."Zac v roce 1988

21. října 2011 v 15:35 | kikča♥ |  Zac Efron photos

Vanessa Hudgens si zkusila skydiving

21. října 2011 v 15:13 | Kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

STARS: Vanessa Hudgens si zkusila skydiving - foto

Vanessa Hudgens si s přáteli zkusila, jaké to je, vyskočit s padákem z letadla. A byla nadšená!
Vanny si před časem udělala seznam věcí, které by chtěla vyzkoušet. Jednou z nich byl i seskok padákem z letadla, a tak sebrala pár přátel a jeli si tenhle adrenalin zkusit.

"Udělala jsem konečně to, co jsem vždycky chtěla. Skočila jsem z letadla ve výšce 4 000 metrů nad zemí a byla to ta nejbláznivější a nejzábavnější věc, kterou jsou doteď zažila," přiznala Vanny.

"Život se nepočítá na to, kolikrát se nadechneme, ale na momenty, kdy se nám dech zastaví. A přesně tenhle moment já mohla sdílet se svými nejbližšími přáteli a bylo to naprosto úžasné!"

A na svém webu ještě dodává: "Nenechte nikdy strach, aby vás přemohl. Kdo umí překročit svůj stín, objeví úplně nové rozměry života."


Demi Lovato: "Selena Gomez je jako moje sestra!"

21. října 2011 v 14:48 | Kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato:

Demi je šťastná, že ji její dávná přítelkyně nezavrhla ve chvíli, kdy se léčila z duševní choroby!
Demi (19) a Selena (19) se skamarádily už před dvanácti lety, kdy se potkaly na natáčení TV show Barney and Friends a Demi si moc cení toho, že jejich přátelství stále trvá: "Jsme si velmi blízké, něco jako sestry!"

"Moc si vážím toho, že se Sel ode mne neodvrátila ve chvíli, kdy jsem měla velké problémy. O pár přátel jsem v té době přišla...," svěřuje se ještě star.

"Selena mi tehdy volala a plakala do telefonu," vypráví Demi: "Říkala jsem jí: 'Co pláčeš? To já bych měla brečet, já jsem na léčení.' A ona na to, že má o mě strach a jestli se o mě v sanatoriu dobře starají. Odpověděla jsem jí, že se o mě starají báječně, že nemusí mít strach. Bylo to opravdu milé!"

Demi ještě dodává: "Prožila jsem se Selenou víc než půlku mého života. Vážím si jí a kdybych o ni jakýmkoli způsobem přišla, byla bych ta nejsmutnější holka na světě. Přátelství s ní je víc, než jakýkoli jiný vztah."

Selena Gomez rappuje!

21. října 2011 v 14:44 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez rappuje! - foto

Tohle je tak coooool! Už jsi viděla rappovat Selenu Gomez? Pusť si tohle video. A že jí to sedne!
Selena bude moderovat předávání MTV European Music Awards 6. listopadu v Belfastu a při té příležitosti natočila promo video k téhle akci.

MTV je zámá svými vtipnými spoty a ani tenhle se neminul účinkem. Selena je v něm jak za roztomilou slečinku, tak za drsnou rapperku. A klobouk dolů, sluší jí to v obou 'rolích'.

V klipu zpívá na melodii Nicki Minaj 'Congratulations To Me' a dává tak znovu najevo, že je její velkou fanynkou.

MTV Europe Music Awards 2011 - Selena Gomez Promo


Přítelkyni Justina Biebera Selenu Gomez se chystali zavraždit. Víme, kdo a proč

18. října 2011 v 21:40 | kikča♥ |  Selena Gomez new
Selena Gomez
Selena Gomez


Selena Gomez, devatenáctiletá zpěvačka a přítelkyně Justina Biebera (17), žije ve strachu a pod dohledem policie. Psychicky nemocný muž je údajně totiž údajně posedlý myšlenkou, že ji zabije a dokonce už se ji pokoušel vyhledat.


Sedmačtyřicetiletý Thomas Brodnicki se se svým ďábelským záměrem svěřil psychiatrovi, který jej vyšetřuje poté, co hrozil, že "lidem na ulici vyškrábe oči".

Brodnicki podle Selenina právníka prozradil, že se jen kvůli zpěvaččině vraždě vydal přes celé Spojené státy z Chicaga do Los Angeles, kde se se dívku pokusil třikrát vyhledat na místě, kde skutečně dříve pracovala.

Muž psychiatrovi řekl, že se na svém vražedném plánu domlouval s bohem. Pravdou je, že Brodnicki už má v záznamech, že se v minulosti dopustil stalkingu, policisté tedy jeho výhružky neberou na lehkou váhu. Na jejich radu Selena požádala soud, aby muži zakázal se k ní přiblížit. ■

Demi Lovato je na turné!

15. října 2011 v 22:46 | Kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato je na turné! - foto

Demi Lovato nic neporazí. Veškerou svou energii přesměrovala do muziky a je zpět na turné! Máme pro tebe exkluzivní video.
´Unbroken´ není jenom název nového Demiina alba, ale také motto celé její tour, se kterým vyrazila po Spojených státech. Po zdravotních a psychických komplikacích je Demi zpět v plné síle!


Demi vystupování před fanoušky miluje, ale zároveň je před každým koncertem pěkně nervózní. Turné si ale naprosto užívá, protože ví, že své fanoušky může k lecčemu inspirovat. Svěřila se, že konečně ohodila masku, ´která měla být zárukou super výkonu´, a ze setkání s fanoušky je upřímně šťastná.

Pusť si tohle skvělé video, které ti ukáže Demi v zákulisí před vystoupením. Je na ní vidět zdravá nervozita, ale i to, že se na pódium se svými tanečníky těší. Kromě nezbytného make-upu a účesu proběhe i odříkání modlitby, aby vše dopadlo tak, jak má.

Exkluzivně video On Tour With Demi Lovato

Podzimní styl Ashley Tisdale

15. října 2011 v 22:23 | Kikča♥ |  Ashley Tisdale new

FASHION: Podzimní styl Ashley Tisdale - foto

Léto je za námi a my si musíme pomalu zvyknout na studené dny, podzimní vítr i občasný déšť. Ještě, že tu jsou nové podzimní trendy, co nám zlepší náladu!
Nachystej se na podzim a užij si ho, i když moc sluníčka nenabízí. Okoukej super cool styl Ashley Tisdale a zachumlej se do obřího svetru a měkkých válenek.


Ashley to sluší snad pokaždé, kdy na ní nějaký paparazzi zamíří objektiv. Proč se tedy neinspirovat právě u ní? Dlouhý svetr je aktuálním letošním trendem. Chybu neuděláš jednobarevným, ale vedou i severské vzory - od ornamentů po soby :)

Měkoučké válenky prorazily už vloni, ale pro svou pohodlnost a neformálnost nás asi jen tak neopustí. Jen je třeba je obouvat jen do sucha!

A džíny? Nesmrtelný kousek oblečení! Ashley si vybrala tmavě modrou, ale hodně in jsou teď na podzim i různé odstíny šedé.

Nezapomeň vše doplnit velikou kabelkou. I na nich se objevují zimní a podzimní materiály, takže semiš, vlna nebo i chlupatá kožešina.

Selena Gomez - Můj vysněný víkend

9. října 2011 v 18:27 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STAR: Selena Gomez - Můj vysněný víkend - foto
Relax, váleníčko, nákupy, scházení se s kamarády... Speciálně pro Girl! si tahle hollywoodská star vymyslela a naplánovala svůj ideální víkend snů...

Sobota

8 hodin: Vstávat a cvičit! Protože ke snídani jsou palačinky. Taky kakao. To nejvíc miluju! Další oblíbená mňamka: sušenky a bramboráčky se sýrem. To je lahoda! Moje oblíbené jídelní místo je hned vedle krbu. Romantika no!:-)

10:45 hodin: S kamarádkami jedeme do nákupního centra v Dallasu a celý den strávíme hledáním těch nejlepších kousků do skříně. To je ráj!

20 hodin: Holčičí párty! S mou sestřenicí Priscillou (19) se nejdřív dlouhé hodiny líčíme v koupelně. Pak se vyráží na grilpárty, kde se sejdeme s dalšími kamarády a užijem si super večer!

Selenin plán na pátek a neděli najdeš v nové Bravo Girl!

Justin & Selena společně zazpívali v Brazílii

9. října 2011 v 18:23 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Justin & Selena společně zazpívali v Brazílii - foto

Tenhle roztomilý pár překvapil své fanoušky v Rio de Janeiru, když společně zazpávali Seleninu Who Says. Máme video!
Justin Bieber si během svého brazilského koncertu připravil pro fanoušky skvělé překvapení. V jeden moment pozval na pódium Selenu a společně si vystřihli její singl Who Says.

Překvapení rozhodně vyšlo, protože fanoušci křičeli jak šílení (na videu je slyšet skoro jenom je..:) )
Who Says je první živé vystoupení, které Selena s Justinem uvedli, snad se můžeme těšit na další, nebo rovnou nějaký nový duet pro tenhle zamilovaný pár!

Pusť si záznam z Rio de Janeiro


Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým!

9. října 2011 v 18:14 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Justin Bieber a Selena Gomez: Pozvánka k Beckhamovým! - foto


Dva hvězdné páry se nejspíš už brzy setkají při obědě.
Justin a slavný fotbalista David Beckham, jehož synové Brooklyn (12), Romeo (9) a Cruz (6) jsou zpěvákovými velkými fanoušky, se potkali už několikrát a podle Justinových slov si padli do oka: "Skvěle si rozumíme. David je milý a vtipný člověk." Romeo je navíc tak velkým zpěvákovým obdivovatelem, že když se Beckhamovým nedávno narodila vytoužená dcera Harper Seven, chtěl, aby ji rodiče pojmenovali Justin Bieber Beckham. :-)

Ačkoli se s Beckhamovými chlapci vídá Justin poměrně často, sportovcovu manželku, zpěvačku a bývalou členku skupiny Spice Girls, Victorii ještě poznat nestihl: "Působí na mě jako opravdu cool rodina. Rád bych s nimi strávil víc času a moc by mě těšilo, kdyby se z nás stali opravdoví přátelé."

Zdá se, že Justinův sen se už brzy splní. Beckhamovi totiž pozvali jeho a Selenu, se kterou od března randí, na společný oběd. "Hledáme teď všichni volný termín ve svých diářích, kdybychom společné jídlo uskutečnili. Všichni jsme velice vytížení."

Justin ještě na závěr dodává: "Oni jsou vážně skvělí. Poslal jsem po Davidovi klukům pár podepsaných dárků, jako CD, trička a podobně a pokaždé, když jsem je pak potkal, tak mi za ně moc děkovali a říkali, jak si jich váží. Victoria mě pokaždé nechává pozdravovat, takže i když jsem jí nikdy osobně neviděl, musím říct, že je vážně sladká. Těším se, až ji poznám a až je uvidím všechny dohromady. Jednou bych chtěl mít taky takovou rodinu."