kopíruj pouze s níListopad 2011

Taylor Swift & Selena Gomez: Who Says

24. listopadu 2011 v 15:42 | kikča♥ |  Selena Gomez new

Po společném duetu s Flo Ridou vystřihla Taylor na pódiu úžasnou show se svou kámoškou Selenou.
Bylo to vůbec poprvé, co se tyhle dvě dost dobré kamarádky objevily v úterý společně na pódiu. Za nadšeného jásotu fanoušků v Madison Square Garden zazpívaly Selenin song Who Says. "Mám za sebou velmi úspěšný rok," napsala po vystoupení na svůj Twitter Taylor: "Vděčím za to hlavně svým fanouškům, a proto je chci odměňovat kdykoli to bude jen trochu možné. Jsem nadšená, že jsem si mohla zazpívat s mojí nejlepší kamarádkou. Bylo to dokonalé. Tak zase někdy Sel..."


Selena o Justinově údajném otcovství

23. listopadu 2011 v 21:00 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena o Justinově údajném otcovství - foto

Konečně se k téhle nepříjemné aféře, o které slyšíme poslední dva týdny ze všech stran, vyjádřila i Selena. Jak se ke všemu staví?
Jak se asi Selena cítí poté, co Mariah Yeater obvinila Justina, že je otcem jejího dítěte? Sice se už prý objevily SMS zprávy, které mají prokázat, že si Mariah vše vymyslela, ale i tak to staví Sel do velmi nepříjemné pozice.

Otevřeně o všem promluvila v talk show Ellen DeGeneres. Potvrdila, že situace není jednoduchá ani pro ni, ale že už se blýská na lepší časy.

Ellen se Sel napřímo zeptala: "Zprávy v posledních dvou týdnech nebyly moc dobré. Jak se ti daří?" A Selena odpověděla: "Ano, ale jsem v pohodě, není to ale jednoduché."

"Teď už vše vypadá na dobré cestě, ale hodně se o aféře mluví...," naťukla Ellen. "Ano, je fajn, že je vše v pořádku. Je zvláštní, co dovede pár vyřčených slov."


Selena byla během rozhovoru čím dál víc v pohodě, až začaly s Ellen vtipkovat o Justinovi. Sel se také přiznala, že nejvíc na něm miluje jeho oči a to, jak často ji dokáže romanticky překvapit. "Já všechno beru tak, jak to je, a nechat se hýčkat je strašně příjemné..."


Sel si také nedávno pořídila nového mazlíčka - je jím modrooký Baylor, a úplně mu propadla. Je prý neskonale hodný a nejvíc ze všeho miluje pozornost."Miluje lidi a světla. Tady by si to užíval, procházel by se a pózoval," popsala svého čtyřnohého miláčka Selena.
Jak moc ho miluje, mohli posoudit i diváci této show, protože Sel si Baylora bere s sebou opravdu všude. Nechyběl ani zde...Bude se Demi Lovato vdávat?

18. listopadu 2011 v 9:41 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Bude se Demi Lovato vdávat? - foto

Je možné, že se Demi Lovato do roka provdá? Je zpět se svým ex-přítelem Wilmerem Valderramou a a svatbě kamarádky chytila svatební kytici! Takže, do roka a do dne...?
Stará dobrá tradice praví, že když neprovdaná žena chytí na hostině svatební kytici hozenou nevěstou, do roka půjde k oltáři také. Rozeznějí se tedy svatební zvony také pro Demi?


Možné to je. Koneckonců, ženich by tu byl. Demi je zpět zaláskovaná se svým ex- Wilmerem Valderramou. Společně byli hostmi na svatbě Demiiny kolegyně ze seriálu Sonny with a Chance, Tiffany Thornton. Ta si brala svého přítele Christophera Carneyho, a Demi byla jednou z družiček.

Když nevěsta házela nesezdaným hostům kytici, přiletěla Demi přímo do ruky! Není to krásná náhoda?

Demi zářila štěstím a krátce na to napsala na Twitter: "Měla jsem neuvěřitelný den! Gratuluji novomanželům, paní a panu Carneyovým. A PS: Hádejte, kdo chytil kytici??!!"

No, uvidíme, jak tohle dopadne! :)

Selena Gomez - Můj pes málem zemřel!

15. listopadu 2011 v 19:18 | kikča♥ |  Selena Gomez new

MAZLÍČCI: Selena Gomez - Můj pes málem zemřel! - foto

V pátek s magickým datem 11.11.2011 dostalo zpěvaččino štěňátko záhadnou nemoc! "Baylor zvracel a byl velmi smutný," popisuje star situaci s pejskem, kterého s Justinem adoptovali ani ne před měsícem.
"Moje děťátko je nemocné. :-( Modlím se za jeho operaci," napsala Sel na svůj twitter potom, co se vrátila od veterináře, který jí sdělil šokující diagnózu. Pes není nemocný, ale snědl velkou spoustu kamenů, které mu teď ucpávají žaludek a střeva. Může kdykoli zemřít. Je tedy nutné ho okamžitě operovat!

Zástupci útulku, odkud si Selena Baylora přivezla, ji navštěvují minimálně jednou za měsíc, aby zkontrolovali, že se o adoptovaného mazlíčka řádně stará. Ředitel psího domova říká: "Justin a Selena strávili s našimi štěňaty mnoho času a na Seleně bylo vidět, že moc postrádá psy, které byla zvyklá mít u sebe, když ještě žila s rodiči. Nečekal jsem však, že adoptuje psa ve chvíli, kdy je na turné a má tak nabitý program. Baylor už byl v útulku ale dlouho, tak jsme byli moc rádi, že konečně bude mít své páníčky."

A jak dopadla první kontrola u Seleny a Justina? "Skvěle," okamžitě odpovídá ředitel a pokračuje: "Dozvěděli jsme se, že když ani jeden nemají čas, Baylor má vlastní chůvu, aby nikdy nebyl moc dlouho sám. Nechápu tedy, kdy mohl sníst kameny, když je pořád pod dohledem... Jsme přesvědčeni o tom, že Selena za to nemůže a doufáme, že Baylor se z operace brzy zotaví."

Video ze zákulisí: Selena Gomez – Hit The Lights

15. listopadu 2011 v 17:20 | kikča♥ |  Selena Gomez videos

MUSIC NEWS: Video ze zákulisí: Selena Gomez – Hit The Lights - foto

V očekávání je další singl Seleny Gomez - Hit The Lights. Oficiální videoklip k němu bude představen už teď ve středu, 16.11.2011! My pro tebe ale máme právě teď krásné video z natáčení klipu.
Středa se blíží a fanoušci se nemohou dočkat. Aby ne! Podle videa z natáčení samotného klipu je zřejmé, že klip bude hodně cooool. Podívejte se na něj a posuďte sami.

Hit The Lights je chytlavá taneční písnička, a jak Selena prozradila, i klip bude hodně zábavný. Žádné šílenosti v něm nejsou zakázané a vzkazuje i nám, abychom naslouchali především svému srdci. Takže, jestli máš právě teď chuť nafouknout desítky gumových balónků, jestli chceš běhat po poli nebo si ostříhat vlasy, jako to pro tenhle klip udělala i Sel, neváhej, protože právě tohle jsi ty!


Demi Lovato bojuje proti rakovině!

9. listopadu 2011 v 16:09 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato bojuje proti rakovině! - foto

Zpěvačka je jednou z mnoha celebrit, které vystupují v kampani jejíž výtěžek bude věnován na výzkum léčby rakoviny mozku!
Demi (19) vysvětluje, proč se rozhodla stát se jednou z mnoha hvězd, které se objeví v knize The Beauty Book for Brain Cancer: "Je to rok, co jsem potřebovala pomoc. Sice jsem bojovala s úplně jinou nemocí, než je rakovina, ale i tak jsem přesvědčená o tom, že teď, když je mi dobře a cítím se zdravá, měla bych pomáhat já. Proto, když přišla nabídka na to, abych se stala jednou z hvězd, které se objeví v této knize, neváhala jsem ani na vteřinu." Zpěvačka navíc přiznává, že focení si dost užila: "Všechno bylo naprosto perfektní a s fotografy jsme si užili spoustu legrace."

Kromě Demi se ve fotografické knize objeví i Justin Bieber, Miley Cyrus, Ashley Greene, Liam Hemsworth, Daren Kagasoff, Leighton Meester, Brittany Snow, Shailene Woodley a Dianna Agron.

Selena =)

8. listopadu 2011 v 18:00 | kikča♥ |  Selena Gomez photos
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/321240_261577063876789_255216694512826_871774_1423432590_n.jpg

šatna Seleny Gomez

7. listopadu 2011 v 16:50 | kikča♥ |  Selena Gomez events-akce
http://mtvema.mtvnimages.com/2011/images/flipbooks/2011-behind-the-scenes/CMD_9376.jpg?width=480&height=480&matte=true&matteColor=black

Selena Gomez : MTV EMA 2011

7. listopadu 2011 v 16:35 | kikča♥ |  Selena Gomez events-akce
Selena Gomez v roli moderátorky vystřídala za večer, 9 variant oblečení a moc jí to slušelo.

Selena Gomez na červeném koberci

Selena Gomez on the red carpet at the 2011 EMA in Belfast, Northern Ireland. November 6, 2011.

Selena a Vanessa: společný film?

6. listopadu 2011 v 23:05 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

MOVIE & TV: Selena a Vanessa: společný film? - foto

Tohle by byla pecka! Vypadá to, že jak Selena Gomez, tak Vanessa Hudgens kývli na role ve společném filmu s názvem "Spring Breakers". Těšíme se!
Selena (19) a Vanessa (22) by se měly společně sejít před kamerkou k připravovanému filmu "Spring Breakers". Obě na role předběžně kývly.

Ve filmu půjde o příběh dvou kamarádek, které pustí svou restauraci, aby si molhy dopřát pořádný výlet za sluníčkem - "Spring Break". Jenže výlet to nebude jenom růžový, čeká je setkání s drogovým dealerem i pobyt ve vězení. Zní to jako dost šílený příběh, ale rádi si počkáme na samotný film.

Točit by se mělo na Floridě a kromě Sel a Van by se ve filmu měla objevit také Emma Roberts. Potvrzené je už obsazení role drogového dealera, kterého si střihne James Franco (48 hodin).

Selena Gomez chce hrát v Glee!

2. listopadu 2011 v 19:07 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez chce hrát v Glee! - foto

A nejen tam. Sel (19) by se ráda objevila i v některé z epizod oblíbeného seriálu Super Drbna...
Jak ji to napadlo? Selena nedávno skončila natáčení nového filmu Monte Carlo, kde spolu s ní hraje Cory Monteith, kterého znáš coby Finna Hudsona z Glee a hvězda Gossip Girl Leighton Meester. Oba herci jí prý o svých seriálech tak často a nadšeně vyprávěli, že star zatoužila po tom, aby se objevila před kamerou spolu s nimi.

Sel říká: "Obě dvě show zbožňuju a díky Leighton a Corymu jsem dostala chuť si v nich zahrát. Říkala jsem jim, aby mi to u nich zařídili. Ale to byl samozřejmě jen vtip. Oni nejsou ti, kdo rozhodují v castinzích. Stačila by mi malá rolička v jedné epizodě. To by mě vážně potěšilo."

Selena letos dokončila práci na posledních dílech oblíbeného seriálu Kouzelníci z Waverly a ačkoli doufá, že se herectví bude věnovat dál, rozloučení s její rolí Alex Russo pro ni bylo velmi smutné. "Je to sice už docela dlouho, co jsme dotočili poslední díly, ale i tak se mi o tom těžko mluví. Jsem smutná, že Kouzelníci skončili, ale chápu, že to tak muselo být. Roli Alex jsem milovala a bude mi chybět stejně jako celý štáb. V budoucnu bych se mnohem raději než televizi, věnovala natáčení filmů. Doufám, že se brzy naskytne zajímavá příležitost."