kopíruj pouze s níÚnor 2012

Hilary Duff s těhotným bříškem

24. února 2012 v 21:15 | kikča♥ |  Hilary Duff photos
Hilary DuffHilary Duff by,už zanedlouho měla přívest na svět miminko.=)
Hilary pavidelně navštěvuje kliniku v Santa Monice.

Selena Gomez proč jí ve škole nesnášeli?

24. února 2012 v 21:05 | kikča♥ |  Selena Gomez new
Selena Gomez nepatřila u spolužáků k oblíbeným.
Selena Gomez nepatřila u spolužáků k oblíbeným.


Krásná zpěvačka a přítelkyně Justina Biebera (17) Selena Gomez (19) v jednom z nedávných rozhovorů prozradila, že ve škole nepatřila k oblíbeným žákům. "Měla jsem dva kamarády, seděla jsem v zadní lavici a učila se," prohlásila.

Půvabná tmavovláska, která je v současnosti jednou z nejpopulárnějších dívek světa, byla prý celkem stydlivá a introvertní.
"Škola je takové zvláštní období života. Nikdy jsem tam nebyla sebevědomá," prozradila Selena, která tím překvapila nejednoho fanouška. Dokonce se prý zamilovala do svého spolužáka, ale nikdy mu to neřekla a paradoxně se mu snažila vyhýbat.
"K tomu, abyste mohli flirtovat s klukem, který se vám líbí, potřebujete značnou dávku sebevědomí. Pokud jste se sebou spokojení, jděte do toho," dodala.

Taylor Swift & Zac Efron - Společný duet

24. února 2012 v 15:37 | kikča♥ |  Zac Efron new

STARS: Taylor Swift & Zac Efron - Společný duet - foto

Celebrity se sešli ve slavné Ellen show, aby mimo jiné rozprášili pověry o jejich vztahu a prozradili, jak strávili den svatého Valentýna.
"Byla jsem na holčičí jízdě," svěřila se zpěvačka ohledně svátku všech zamilovaných: "Daly jsme si dobré jídlo a pak jsme šly tančit." "To se dost liší od pánské jízdy," rýpnul si Zac a na otázku, kde byl na Valentýna on, odpověděl: "Vařil jsem večeři... pro Ellen!" Rozhovor se pak stočil na údajný milostný vztah mezi Zacem a Taylor. "Ne, nechodíme spolu," vysvětlila Tay a pohotová moderátorka odvětila: "Jste single, takže každého zajímá, kdy už si konečně někoho najdete, případně kdy spolu začnete oficiálně chodit" a pak oběma dala trička, kterými jednoduše a okamžitě vyjádří svůj současný stav. Na oblečení jsou totiž nápisy: "Milenci", "Jsme jen přátelé", "Byli jsme jen jednou přistiženi" nebo "Rozešli jsme se". :-)

Nakonec Taylor prozradila, že Zac se učí hrát na kytaru a ona mu dala první lekci. Pak pár předvedl společný duet...


Demi Lovato: Sebepoškozování bylo strašné!

23. února 2012 v 16:21 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato: Sebepoškozování bylo strašné! - foto

Demi Lovato (19) měla prý problémy s jídlem snad už od narození. Nevzpomíná si na dobu, kdy jedla ráda a neřešila tloustnutí...
Demi si svůj život dala už dohromady, ale nakopla ji k tomu až hospitalizace na podzim roku 2010, kdy nastoupila léčbu kvůli bulimii a sebepoškozování. Prozradila nám ale, že přátelský vztah s jídlem neměla snad nikdy. Odjakživa prý řešila to, aby po jídle neztloustla.

"Já jsem se musela s poruchou přijmu potravy snad už narodit. Nevzpomínám si, že bych měla někdy k jídlu normální vztah," řekla nám Demi. "Musela jsem se na sebe dívat do zrcadla ještě s plínkami a už si říkat: 'Jsi tlustá, změň to!'"


A pokračuje: "Začala jsem se přejídat, když mi bylo 8. Nejedla jsem všechno, ale klidně jsem si upekla celý plech sušenek a pak je taky všechny spořádala. Ve dvanácti se mi ve škole začali posmívat, že jsem tlustá, a tak jsem přestala jíst. Zhubla jsem skoro 15 kilo. Od té doby jsem takhle řešila všechny problémy."

Demi k tomu přidala ještě zvracení, sebepoškozování a kombinaci alkoholu a léků.

"S tímhle vším jsem začala, když mi bylo 12. Byl to můj způsob, jak se vyhnout stresu. Hodně jsem se k tomuhle uchylovala, když jsem se cítila přepracovaná, byl to můj způsob, jak se s tím vyrovnat," svěřuje dál Demi.


"Holky si nejvíc ubližují řezáním nebo škrábáním žiletkou, nůžkami nebo čímkoliv ostrým," otevírá ještě téma sebepoškozování. "Já jsem se nejčastěji řezala, a bylo to strašné. A kdybych řekla, že jsem nekombinovala alkohol a různé prášky, tak bych lhala...," uzavírá smutné povídání.

Justin, Selena a Ashley: super video na singl Carly Rae Jepsen – 'Call Me Maybe'

23. února 2012 v 16:15 | kikča♥ |  Selena Gomez videos

STARS: Justin, Selena a Ashley: super video na singl Carly Rae Jepsen – 'Call Me Maybe' - foto

Pusť si tohle coooool music video nabité stars jako Selena Gomez, Justin Bieber nebo Ashley Tisdale!
Partička kámošů kolem Seleny, Justin a a Ashley natočili tohle super domácí videjko na singl Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe. Mrkni na něj a napiš nám, jak se ti líbilo!

Zrovna minulý týden Jutin oznámil, že si jeho manažer Scooter Braun bere pod svá křídla také mladou Kanaďanku, vycházející hvězdičku Carly Rae Jepsen. A hned tu máme video na její nový singl Call Me Maybe, který si jen tak doma natočili Justin Bieber, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Carlos Pena, Kendall Schmidt a Logan Henderson z Big Time Rush.

Video na svém kanálu youtube zveřejnil Carlose Pena. Podívej se na něj i ty!

Call Me Maybe [Music Video] Feat. - Justin Bieber, Selena Gomez, Ashley Tisdale, & MORE!


Pusť si také oficiální klip Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe.Miley Cyrus zkrátila vlasy

16. února 2012 v 14:52 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus zkrátila vlasy - foto

Miley Cyrus se rozhodla pro nový účes, shodila své dlouhé vlasy a nechala si je zkrátit po bradu. Jak se ti líbí?
Tak tohle je ale krásná změna! Miley se rozhodla zkrátit délku vlasů. Devatenáctiletá herečka měla po dobu, co se pohybuje mezi stars, pořád podobný účes. Teď má ale na hlavě sestříhaný 'bob' a moc jí to sluší. V nových vlasech vypadá dokonce mnohem dospěleji a trochu i vážněji. No, budeme si muset zvyknout :)

Miley hned dala svou novou fotku na Twitter s otázkou, co na nový účes říkají ostatní. Zkrácenými vlasy následuje další stars jako Shakiru, Katy Perry nebo Diannu Agron. I ty se v poslední době nechaly viditelně ostříhat.

Vanessa Hudgens - Cesta na tajuplný ostrov 2

15. února 2012 v 17:12 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens new

MOVIE: Cesta na tajuplný ostrov 2 - foto

Dovede je tajemný signál na místo, které by nemělo ve skutečnosti vůbec existovat?
Pokračování celosvětově úspěšné rodinné komedie "Cesta na tajuplný ostrov" z roku 2008 ve formátu 3D by si neměl nechat ujít
žádný fanoušek dobrodružných fantasy filmů! Sean Anderson (kterého si určitě pamatuješ z prvního dílu) dostane zakódované
tísňové volání ze záhadného ostrova - z místa, na kterém by se žádná pevnina nacházet neměla. Na tomto tajemném místě jsou hory ze zlata, nebezpečné běsnící sopky a řada dalších děsivých tajemství. Seanův nevlastní táta není schopen svého syna přemluvit, aby zůstal doma, a proto na nebezpečnou výpravu vyráží společně s ním. S pomocí pilota a jeho dcery Kailani se vydávají hledat ztracený
ostrov a zachránit jeho obyvatele.Demi Lovato - Chtělo se mi zvracet...

12. února 2012 v 16:15 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato - Chtělo se mi zvracet... - foto

Jaké pocity zažívala ex-Disney star při svém prvním koncertním vystoupení?
Zpěvačka a herečka se proslavila díky Disney seriálu Sonny ve velkém světě, ve které skončila loni. Pak přišly na řadu filmy pro teenagery a sólová pěvecká kariéra. Na její počátky ale Demi (19) zrovna moc ráda nevzpomíná!

"Když jsem šla poprvé na pódium, byla jsem děsně nervózní. Chtělo se mi z toho zvracet. Byla to opravdu šílená zkušenost," prozrazuje hvězda s tím, že na druhou stranu se ale na koncert moc těšila: "Byla jsem zvědavá, jaké to vlastně je, stát před tolika lidmi."

A show se povedla! "Jakmile jsem zazpívala první song a zjistila jsem, že se lidem líbí, pódium jsem si zamilovala. Teď už si koncertování naplno užívám."

Po svém loňském pobytu v léčebně Demi pověsila svou hereckou kariéru na hřebík a věnuje se pouze hudbě. Letos by ráda nahrála muziku s některým ze svých oblíbených hudebních interpretů. Kdo to bude? "Lidí, se kterými bych chtěla spolupracovat, je opravdu hodně. Mohla by to být například Kelly Clarkson, Adam Levine, Eminem nebo někde úplně jiný...," dodává star.

Selena Gomez splnila největší sen Hany Hwang(13)!

12. února 2012 v 11:49 | kikča♥ |  Selena Gomez new

Selena Gomez s Hanou v nemocnici v Los Angeles.
Selena Gomez s Hanou v nemocnici v Los Angeles.

Příběh třináctileté Hany Hwang je ukázkou toho, že i když trpíte smrtelnou chorobou, nemusíte se jen uzavřít do sebe a nenávidět svět. Hana měla svůj velký sen, stejně jako miliony zdravých teenagerů. A ten sen se jí splnil ...
V prosinci loňského roku splnila devatenáctiletá zpěvačka Selena Gomez jeden velký životní sen. V nemocnici v Los Angeles navštívila třináctiletou Hanu Hwang, která trpí nevyléčitelnou nemocí. Jedná se totiž o progerii, což je raritní genetická porucha, která způsobuje extrémně rychlé stárnutí organismu. Člověk, který je postižen touto poruchou, stárne 8-10krát rychleji než ostatní. Pacienti s touto poruchou se údajně dožívají nejvýše třinácti let ... a Haně bylo 8.září 2011 právě 13 a každý den tak doslova bojuje o přežití. Během návštěvy bylo pořízeno několik fotek Seleny a Hany a nemocná dívka své oblíbené zpěvačce věnovala ručně dělaný náramek z korálků.

Ryan Seacrest řekl ve své show v rádiu, že podle informací, které dostal od Haniny poručnice Sáry, trpí touto vadou pouze 10 lidí v celých Spojených státech amerických. Posluchačům také sdělil, že je Hana jednou z největších fanynek Seleny a její song "Who Says" poslouchá prakticky nepřetržitě. Prý ji velmi zaujal text této písničky a pomáhá ji v těžkých chvílích v průběhu léčby. Kromě poslechu této písně prý Hana také hodně času tráví čtením.

Moderátor soutěže American Idol se také vyjádřil na adresu Seleny Gomez. "Selena není jako ostatní celebrity. Je jedním z nejšlechetnějších lidí, jaké jsem kdy potkal. Když jsem ji řekl o příběhu Hany, okamžitě přerušila nahrávání nového songu a jela za ní do nemocnice!"

Po Novém roce (přesněji 12.ledna) natočila Hana pro svou milovanou Selenu děkovné video. Na Youtube už ho vidělo více než 2.000.000 lidí!


Selena nedávno na Twitter umístila koláž fotek, na nichž můžeme vidět Hanu s náramkem, samotný náramek i Selenu s náramkem. Ukázala tak, že ji dárek od nemocné dívky opravdu velmi potěšil a nosí ho s radostí. Na této sociální síti také zpěvačka uvedla, že je pro ni Hana jedním z nejúžasnějších lidí, se kterými se kdy potkala! Příspěvek končí vzkazem pro Hanu - "Love you sweetheart".

Randí Zac Efron s Lily Collins?

8. února 2012 v 8:35 | kikča♥ |  Zac Efron new

STARS: Randí Zac Efron s Lily Collins? - foto

Vypadá to, že Zac Efron a Lily Collins jsou pár!
Svědci prý viděli Zaca a Lily, jak se snaží opustit nenápadně jednu z Los Angelských restaurací. Pozornosti ale i tak neušli!

Hollywoodský pár byl viděn na soukromé večeři v restauraci STK steakhouse v Los Angeles. Všichni se shodují, že ´kdyby o nic nešlo´, odešli by obě star společně hlavním vchodem a neplížili se zadními dveřmi. Máme tu tedy nový pár?


Zac se nám letos v kinech představí hned ve třech nových filmech, bude to 'The Paperboy', 'The Lucky One' a třetí snímek je zatím bez oficiálního názvu. Lily Collins (22) uvidíme v jedné ze dvou letošních verzí ´Sněhurky´ s názvem 'Mirror Mirror'. Lily zde hraje (jak jinak) princeznu, zlou královnu si střihla Julia Roberts.


Svědek vypověděl, že po večeři se Zac vyplížil zadním východem, skočil do svého auta a upaloval pryč. Lily prý byla v klidu, zašla se před odchodem upravit a restauraci bez spěchu opustila. "Vypadalo to, že jí rozhodně nejde o to, aby ji nikdo neviděl. Pravděpodobně nechtěla, aby se za ní někdo tajně plížil a zjišťoval, o co jde," dodal.


Zac se v roce 2010 po čtyřech letech rozešel s Vanessou Hudgens a Lily měla románek s hereckým kolegou z filmu 'Bez dechu' - Taylorem Lautnerem.

Hvězdný styling Shay Mitchell

8. února 2012 v 8:15 | kikča♥ |  Shay Mitchell videos

Není žádným tajemstvím, že stars vypadají v běžném životě stejně jako všechny ostatní holky.
Hvězda seriálu Pretty Little Liars, Shay Mitchell (24) ti ukáže, jak se krok za krokem vytvářel její hvzědný look, který předvedla na letošních People's Choice Awards
Miley Cyrus si koupila nové auto!

6. února 2012 v 10:48 | kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus si koupila nové auto! - foto

Ex-Disney star obohatila svou garáž o další luxusní přírůstek...
Minulý týden zašla Miley (19) do obchodu Mercedes Benz v kalifornském Encinu, aby si tu vyzvedla svůj nový vůz. Jde o bílý Mercedes SL 550 se špičkovou výbavou, který zrychlí z nuly na sto za pouhých 5 sekund. Zpěvačka za něj zaplatila v přepočtu přes 3 miliony korun.

V žádném případě však pro Miley není rychlé auto novinkou. Jejím prvním vlastním vozítkem, když jí bylo 16, bylo Porsche. Na rychlá auta si však nepotrpí její máma, která má prý z každé vyjížďky své dcery nervy na dranc: "Má o mě strach," vysvětluje Miley a dodává: "Ale já miluju řízení a jsem v něm zatraceně dobrá!"

Star teď pár dní vůbec nemohla řídit, protože si způsobila bolestivé zranění. "Snažila jsem se o salto dopředu, ale nepovedlo se mi a pořádně jsem si při tom narazila zadek," svěřila se Miley s tím, že je na svezení v nové káře pořádně natěšená.

A tak si star nenechala ujít ani cestu z auto salonu a byla spatřena, jak od prodejce řídí domů svůj nový Mercedes a její bodyguard jede v těsné blízkosti za ní v jejím starém autě.

Demi Lovato - Nemůžu se vrátit před kameru!

6. února 2012 v 10:42 | kikča♥ |  Demi Lovato new
STARS: Demi Lovato - Nemůžu se vrátit před kameru! - foto
Bývalá Disney star stále odmítá herecké nabídky...
Je to přesně rok, co se Demi (19) vrátila z léčebny, kde se úspěšně léčila z poruchy příjmu potravy. Jen o pár měsíců později oznámila, že prozatím končí se svým působením před kamerou a bude se věnovat jen muzice. Přesto jí ale TV producenti neustále posílají nabídky na nové role a star je vytrvale odmítá. Víme proč!
"Právě teď vůbec nepotřebuji stát před TV kamerou, která bez výhrad každému přidá na váze minimálně 5 kilo a když se pak vidíš na obrazovce, je tvoje sebevědomí na bodu nula! Před kamerou bych byla maximálně nervózní, jestli mi někde neleze nějaký špek a podobně," vysvětluje Demi.
Herečka na sobě však stále tvrdě pracuje: "Chci, aby se mé sebevědomí vrátilo tam, kde bylo před mými psychickými problémy. V léčebně jsem měla každý den 14 hodin terapie. Naučila jsem toho o sobě opravdu hodně a vím, jak pracovat na své osobnosti."
"Věřím, že už brzy budu v pohodě," dodává ještě Demi: "Slibuji všem fanouškům, že si pak vyberou nějakou zajímavou roli a vrátím se na TV obrazovky."

Selena Gomez: Kvůli svým ´ex´ jsem ztratila rok života

4. února 2012 v 19:02 | kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez: Kvůli svým ´ex´ jsem ztratila rok života - foto

Selena Gomez (19), která v minulosti randila s Taylorem Lautnerem a Nickem Jonasem, prý kvůli svým expartnerům ztratila rok života. Proč?
Sel na tu dobu nevzpomíná s nadšením. Nelíbilo se jí, že v bývalých vztazích musela všechno skrývat a dělat ty nejbláznivější věci, jen aby nikoho nenapadlo, že randí zrovna s Taylorem nebo pak s Nickem.

"V bývalých vztazích jsem se musela pořád přetvařovat a schovávat, jen aby to neprasklo. Sama bych to tak nedělala, nelíbilo se mi to," svěřila se Sel, která je teď šťastná po boku Justina Biebera a konečně se může chovat podle svého.

"Věčně jsem chodila jiným východem, jezdili jsme každý zvlášť autem a podobně. Bylo to šílené a vůbec to za to nestálo!"


S Justinem si ale konečně užívá ´normální´ vztah. Miluje, když si spolu můžou vyjít a chovat se úplně běžně. "Jsem jako každá jiná devatenáctiletá holka. Když jsem zamilovaná, jsem prostě zamilovaná naplno. Chci si vyjít, chci zajít na film, obejmout se na ulici nebo se vést za ruku. Prostě se chovat přirozeně. Jsem vážně šťastná, že jsem našla někoho, kdo tohle vnímá stejně jako já."