kopíruj pouze s níBřezen 2012

Hilary Duff: O těhotenství

19. března 2012 v 20:08 | kikča♥ |  Hilary Duff new
Hilary Duff si připadá jako zombie.

Herečka Hilary Duff (24) prý připomíná poslední měsíce těhotenství chodící zombie. Na pokročilé stádium gravidity podle svých slov nebyla vůbec připravená a šokují ji přibrané kilogramy. Porodit prý chce stůj co stůj. Termín má na konci března.

Že s manželem Mikem Comriem očekávají prvního společného potomka, oznámila americká herečka loni v srpnu.

"Ok! To není žádný vtip. Když si dopřávám svou ranní masivně těhotenskou procházku, vypadám jako kolemjdoucí z filmu o zombie. No tak, dítě, pojď!" napsala Duff na svém Twitteru.

Ani po porodu se ale Hilary moc neuleví, přiznala, že se mateřství dost bojí. "Cokoli, co je neznámé, je pro nás děsivé, a já se rozhodně trochu bojím. Není to něco, co chci pokazit, a nechci to brát na lehkou váhu," dodala hollywoodská blondýna.
I přesto, že herečka v těhotenství pochopitelně přibrala, vypadá stále k světu.
I přesto, že herečka v těhotenství pochopitelně přibrala, vypadá stále k světu.
zdroj: www.super.cz

Šmajda se přejmenoval a pojede na Eurovizi!

16. března 2012 v 14:46 | kikča♥ |  Miro Šmajda ostatní

STARS: Šmajda se přejmenoval a pojede na Eurovizi! - foto

Zapomeňte na jméno Miro Šmajda, teď přichází Max Jason Mai!
Slovenský zpěvák a stříbrný finalista show Česko Slovenská SuperStar v roce 2010, Miro Šmajda, otevírá novou kapitolu své kariéry. Zdá se, že v hudbě už se jeho jméno objevovat nebude. Miro totiž změnil svou identitu a kvůli možnosti zúčastnit se slavné soutěže Eurovision Song Contest se "přejmenoval". Jeho nové umělecké jméno zní Max Jason Mai! Změnu ovšem neprodělala jen jeho identita, ale mírně i jeho muzika. Alespoň soutěžní píseň "Don`t close your eyes" zní dost tvrdě! Nelze ji ovšem prakticky nic vytknout a alespoň podle našeho názoru tak má Max reálnou šanci na konci května tohoto roku na Eurovizi uspět!

Nepotvrdily se tak zprávy o tom, že mladý slovenský zpěvák nečekaně ukončil kariéru. Vše totiž bylo jen cílené promo za účelem zviditelnění Mira před vstupem do Eurovize. Právě do něj nyní desítky lidí vkládají své naděje a věří, že se po dlouhé době stane úspěšným vyslancem Slovenska v této soutěži.

První problémy zaznamenal Max ve své umělecké kariéře hned zpočátku. O víkendu totiž nemohl odprezentovat svůj soutěžní song během vyhlášení televizní ankety Oto 2011. Po generálce mu produkce show sdělila, že je jeho píseň pro tento typ pořadu "příliš tvrdá"!

Druhé semifinále slavné soutěže, ve kterém se slovenský zástupce představí, by mělo proběhnout 24.května v ázerbajdžánském hlavním městě Baku. Vysílat se opět bude do desítek zemí po celém světě. Do soutěže Eurovision song contest se již tradičně zapojuje většina evropských zemí. Česká republika se v posledních letech o úspěch pokoušela dokonce třikrát, pokaždé bohužel marně. Kabát, Tereza Kerndlová, ani skupina Gipsy.cz, se nedokázali probojovat ani do finále.

Max Jason Mai - Don`t Close Your Eyes (Making Of)

Prezentace "projektu" Max Jason MaiFotky z natáčení filmu Spring Breakers

14. března 2012 v 15:34 | kikča♥ |  Vanessa Hudgens photos
Oblíbené hvězdičky z filmů a seriálů od Disneyho Selena Gomez, Ashley Benson a Vanessa Hudgens to roztočili během natáčení jejich nového společného filmu Spring Breakers. Na natáčení bylo skutečně horko, protože se mladé herečky převážely po ulicích Floridy na skůtrech oblečené v bikinách.
Disneyho herečky na nakrúcaní

Vanessa a Ashley

12. března 2012 v 18:32 | kikča♥ |  Ashley Benson photos

Demi Lovato: Byla jsem pěkně vzteklá!

12. března 2012 v 14:44 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato: Byla jsem pěkně vzteklá! - foto

Demi se díky svému dokumentu 'Stay Strong', který běží na MTV, otevřela bez ostychu všem. Nestyděla se ani popsat, jak moc vzteklá a nepříjemná dokázala být.
Bulimie, sebepoškozování, hospitalizace. To všechno o Demi už dávno víme. Jak se ale v době, kdy jí trápily všechny zdravotní a psychické problémy, chovala? "Byl to pěkný mazec!", netajila Demi.


"Kolikrát jsem přišla do šaty a jen tak ji celou rozházela. Často jsem házela jakýmikoliv věcmi jen proto, že jsem se nudila," odhalila Demi Lovato. "Třeba jsem zkoušela vyhodit kus masa až na strop. Tyhle nesmysly ale vrcholily tím, že jsem dostala příšernou 'žravku'."

"Tohle jsou věci, o kterých bych asi vůbec neměla mluvit," svěřila se na MTV a dodala, že je ze všech těch kamer kolem sebe docela nesvá. "Nejsem zvyklá mít kolem sebe tolik kamer, ale na druhou stranu je to zkušenost a každá taková je dobrá."


Demi přiznala, že od doby, co se vrátila z léčení, se bojí návratu nemoci a trochu bojuje s jejími démony. "Nemůžu říct, že je všechno definitivně za mnou a že jsem kompletně vyléčená. Nejsem perfektní. Tohle bude bitva do konce života a já jí budu čelit každý den."

Pusť si Demi Lovato - Give Your Heart a Break živě na MTVDemi uvádí svůj dokument Stay Strong

10. března 2012 v 16:06 | kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi uvádí svůj dokument Stay Strong - foto

Demi Lovato natočila dokument, který dává nahlédnout do jejího života.
Demi se od loňského zhroucení, kdy byla hospitalizovaná kvůli problémům s příjmem potravy a sebepoškozováním, vyrovnává i tak, že o nich otevřeně hovoří. "Bylo těžké si uvědomit, že mám opravdový problém," přiznává.

Zároveň tak doufá, že pomůže otevřít oči i dalším. Nyní na toto téma natočila dokument s názvem Stay Strong, který se vysílá na MTV. Velmi otevřeně nás v něm nechává nakouknout do svého života a prozrazuje, jak se se svou nemocí dokáže prát.

Podívej se na trailer k dokumentu Demi Lovato: "Stay Strong"