kopíruj pouze s níKvěten 2012

Selena Gomez - hacker odsouzen!

24. května 2012 v 16:01 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez - hacker odsouzen! - foto

Mladý muž, který se naboural do facebooku Seleny Gomez, byl odsouzen k pobytu ve vězení na jeden rok.
Gareth Crosskey byl vyšetřován FBI a britskou policií poté, co předstíral, že je Seleny nevlastní otec Brian Teefey. Gareth v lednu 2011 prohlašoval, že viděl soukromou korespondenci mezi Selenou Gomez a Justinem Bieberem.

Muž také tvrdil, že má osobní vztah se Selenou Gomez a její kamarádkou Demi Lovato.

Jednadvacetiletý Gareth se dopustil trestního činu zneužití dat a soud zdůraznil, že má Selena právo na soukromí.
Soudce řekl: "Jste chytrý a naboural jste se do facebooku někoho jiného. Účet na facebooku Seleny Gomez má šest milionů přátel. Jen oni mají povolení vstoupit do této části facebooku a vy jste se do soukromé části naboural pomocí přístupového hesla. Lidé mají právo na soukromí a jejich soukromá korespondence by neměla být zveřejňována."

Prokurátor Corrine Bramwell prohlásil, že nejsou žádné důkazy o tom, že by měl Gareth jakýkoliv prospěch z útoků na soukromé e-maily Seleny.

Selena Gomez

21. května 2012 v 16:39 | kikča♥ |  Selena Gomez photos
http://img2.timeinc.net/people/i/2011/stylewatch/youasked/110328/selena-gomez-435.jpg

Demi Lovato v americkém X Factoru!

16. května 2012 v 18:57 | Kikča♥ |  Demi Lovato new

STARS: Demi Lovato v americkém X Factoru! - foto

Demi Lovato by se měla stát členkou poroty příští série americké soutěže X Factor, která by měla začít na podzim tohoto roku. Připojí se tak k Britney Spears, Simonovi Cowellovi a L.A. Reidovi.
Demi Lovato a Britney Spears už svoji účast oficiálně potvrdily v americké televizní show FOX Up Fronts. Demi s Britney tak nahradí Paulu Abdul a Nicole Scherzinger, které v soutěži končí na základě špatného hodnocení poslední série. Demi údajně porazila svoji kolegyni Miley Cyrus, která se prý o místo v soutěži také ucházela.
Zatímco o smlouvě Demi toho na veřejnost zatím moc neuniklo, o Britney kolují zvěsti, že by za svoje porotcování měla dostat až patnáct milionů dolarů (v přepočtu téměř 300 milionů korun).

Britney (29) by byla nadšená, kdyby vedle ní v porotě seděla právě Demi.
Zdroj řekl: "Britney moc doufá, že bude v porotě právě Demi, protože ji skutečně obdivuje. Britney se hrozně líbí, jak je Demi otevřená a upřímná ke svým fanouškům. Myslí si, že toho mají hodně společného a že by si v show skvěle rozuměly."

Demi (19) právě zažila velký comeback poté, co se v roce 2010 léčila z poruchy příjmu potravy, sebepoškozování a deprese. Jak sama uvedla, s těmito problémy bojovala už od svých dvanácti let.
Demi si bohužel prošla i šikanou: "Nadávali mi a říkali mi, že jsem hnusná a tlustá. Neměla jsem je poslouchat, ale vzala jsem si to k srdci a bolelo to. Myslela jsem si, že nemám přátele, protože jsem moc tlustá."

Demi tohle léto vyráží na turné a její tým prozradil, že X Factor nijak nenaruší její plány.

Podívej se na hodinové vystoupení Demi na festivalu v Chille:

zdroj:http://www.bravogirl.cz