kopíruj pouze s níSrpen 2012

Miley Cyrus je blondýna!!!

10. srpna 2012 v 11:42 | Kikča♥ |  photos
↓↓↓více fotek v celém článku↓↓↓

Selena Gomez nebere svůj osobní život vážně

10. srpna 2012 v 10:54 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

STARS: Selena Gomez nebere svůj osobní život vážně - foto

I když se Selena Gomez cítí s Justinem Bieberm šťastná a vztah ji baví, rozhodně se ještě necítí na to se usadit. Nejdřív chce dosáhnout svých cílů v kariéře.
Selena řekla: ''Mám štěstí. A je to opravdu zábava. Ale je mi teprve dvacet. Nic v mém osobním životě neberu příliš vážně. Mám svělé přátelé a skupinu lidí, které miluji. Cítím, že všechno ostatní přijde tak nějak časem. Věci jako manželství nejspíš přijdou na řadu, až se budu cítit naplněná v ostatních oblastech života.''

Selena také prozradila, že se ještě nechystá odstěhovat z domu jejích rodičů.
Selena řekla časopisu Teen Vogue: ''Mám byteček v horní části domu rodičů a to mi vyhovuje.''

Selena, která 22. července oslavila dvacáté narozeniny, teď slaví jeden úspěch za druhým. Převzala cenu na TEEN CHOICE 2012 v kategorii Choice Music Group a její klip Naturally překročil 100 milionů zobrazení!

Selena byla také nadšená videem, které jí jako věnování k narozeninám poslali fanoušci z Česka a ze Slovenska! Selena video uveřejnila na svém Facebooku se vzkazem: "Moc děkuji za video, za všechny vzkazy na Twitteru a na Facebooku, za překvapení na Teen Choice Awards, za všechno, co pro mě děláte. Děkuji."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus jde o slib víc než o svatbu

10. srpna 2012 v 10:50 | Kikča♥ |  Miley Cyrus new

STARS: Miley Cyrus jde o slib víc než o svatbu - foto
Zdroj: Miley Cyrus Facebook

Miley Cyrus, která se letos v květnu zasnoubila s hercem Liamem Hemsworthem, trvá na tom, že na svatbu nespěchají. Důležitý je pro ně slib, který si dali.
Miley pro časopis Marie Claire: ''Život je příliš krátký na to, abyste ho netrávili s tím, s kým chcete být. Opravdu mi nejde o svatbu nebo kus papíru tolik, jako mi záleží na slibu, který jsme si společně dali. Chceme zůstat zasnoubení ještě dlouho.''

Když Liam (22) žádal Miley (19) o ruku, obdaroval ji zásnubním prstýnkem ve stylu vintage. Miley je Liamovým výběrem přímo nadšená.
''Neměla jsem tušení. Trochu jsme se o zásnubách předtím bavili a myslím, že jsem něco podobného na internetu na chvilku zahlédla, ale já obvykle nosím šperky z růžového zlata. Na mém zásnubním prstýnku miluji to, že je starý a má svůj příběh. A jsem šťastná, že nevypadá jako cokoliv jiného, co nosím.''

Ale zdá se, že má Miley v lásce rivalku! Do Liama je totiž ''zaláskovaná'' i její fenka Ziggy :). Když zrovna nekouše šperky svojí paničky, tráví svůj veškerý čas mazlením s australským hercem.
Miley dodala: ''Tahle fenka je pěkně tvrdohlavý kousek. Neposlouchá mě. Je zamilovaná do Liama. Miluje mě, jenom když je Liam pryč. Naschvál mi slupla moje diamanty! Zvracela je pak celé ráno!''

zdroj:http://www.bravogirl.cz

Mandrage: Dobře víme, že úspěch netrvá věčně

10. srpna 2012 v 10:26 | Kikča♥ |  MANDRAGE new

Plzeňská skupina Mandrage žije v dobrých časech. Na jaře absolvovala turné ke své poslední desce Moje krevní skupina, jehož většina koncertů byla vyprodaná. V březnu získala cenu Anděl a na letních festivalech letos patří k největším hvězdám velké části z nich. Na otázky odpovídá kytarista Pepa Bolan.

Mandrage po vystoupení na letošním festivalu Noc plná hvězd v Třinci. Zleva František Bořík (klávesy), Matyáš Vorda (bicí), Víťa Starý (zpěv), Coopi (baskytara) a Pepa Bolan (kytara).

Mandrage po vystoupení na letošním festivalu Noc plná hvězd v Třinci. Zleva František Bořík (klávesy), Matyáš Vorda (bicí), Víťa Starý (zpěv), Coopi (baskytara) a Pepa Bolan (kytara).
FOTO: Michal Sedláček

↓↓↓Rozhovor v celém článku↓↓↓

Selena Gomez: Klip Naturally překročil 100 milionů zobrazení!

6. srpna 2012 v 11:52 | Kikča♥ |  Selena Gomez new

MUSIC: Selena Gomez: Klip Naturally překročil 100 milionů zobrazení! - foto

Už je to dva a půl roku, kdy v prosinci 2009 Selena Gomez & The Scene vydali hudební video k jejich druhému singlu Naturally.
Nyní VEVO označilo video "ceritifikátem" za 100 milionů zobrazení!

Ve videoklipu Naturally se to jenom hemží duplikovanou Selenou & The Scene. Celé video je ve stylu šedesátých let a z tehdy sedmnáctileté Seleny je těžké spustit oči! Kapela přiznala, že speciálně kvůli videu museli znovu nazpívat a nahrát celou píseň.

Selena: "Lidi se mě ptali jestli jsme se inspirovali White Stripes, ale není to tak... chtěli jsme, aby video vypadalo jako kaleidoskop."

Pusť si Naturally od Selena Gomez & The Scene!