kopíruj pouze s níListopad 2012


Selena Gomez vydá novou desku v březnu!

15. listopadu 2012 v 15:30 | Kikča♥ |  Selena Gomez new
Dvacetiletá rodačka z Texasu by podle slov rozhlasového moderátora Ryana Seacresta potěšit své fanoušky novou muzikou už na jaře příštího roku!
Čerstvě nezadaná kráska včera otevírala spolu s moderátorskou hvězdou první velikosti, Ryanem Seacrestem, na dětské klinice v Dallasu, Seacrest Studios. Během slavnostní dobročinné akci Ryan na svůj Twitter účet zatweetoval zprávu, že mu Selena právě řekla, že se můžeme na její nové album těšit už v březnu 2013! Ke zprávě přidal i společnou fotku s mladou hvězdou. Konečně by tak mohla skončit dlouhá hudební pauza, kterou si Selena dala už v lednu tohoto roku.
Posledního alba expřítelkyně Justina Biebera s názvem "When The Sun Goes Down" se celosvětově prodalo přes 640.000 kusů. Největší úspěch z této desky zaznamenal singl "Love You Like A Love Song", který způsobil ve Spojených státech v době svého vydání doslova šílenství.
V posledním čase se dvacetiletá talentovaná hvězda věnuje spíše filmu. Nedávno namluvila jednu z rolí v animáku "Hotel Transylvánie" a už brzy přijde do kin nové kriminální drama "Getaway", ve které si zahrála jednu z hlavních ženských postav. Na jaře také vydala vlastní parfém.
Selena prožívá stále pracovně plodné období a před několika dny byla dokonce oceněna titulem Žena roku 2012 od časopisu Glamour! Snad jí tak nemusí ani tolik trápit nepovedený vztah s Justinem ...

zdroj:http://www.bravoweb.cz

Justin Bieber a Selena Gomez: dají si ještě šanci?

14. listopadu 2012 v 15:11 | Kikča♥ |  Selena Gomez new
Kamarádi Seleny Gomez doufají, že její vztah s Justinem Bieberem skončil nadobro.

Dvacetiletá herečka a zpěvačka a osmnáctiletá popová star v pátek přiznali svůj rozchod po dvou letech randění. Přátelé krásné brunetky ale očekávají, že se ji Justin bude snažit získat zpátky. Podle svých slov jsou překvapení, že vzhledem k tomu, že za poslední rok Selena nad jejich vztahem prolila hodně slz, jim trvalo tak dlouho, než dospěli k rozchodu.
Kamarád Seleny řekl novinám The Sun: "Jejich vztah byl zhruba poslední rok hodně složitý. Selena se kvůli Justinovi hodně naplakala. Snažila se s ním rozejít už několikrát, ale vždycky nakonec skončili spolu. Teď je ale jejich rozchod venku, a to je jedna z nejtěžších částí, což znamená, že teď je mnohem pravděpodobnější, že se rozešli nadobro. Počítáme ale s tím, že se ji Justin bude snažit zíkat zpátky - a on většinou dostane, co chce."
Navzdory rozchodu spolu byli Selena s Justinem viděni v neděli v New Yorku, kde probírali, jak to s jejich vztahem bude dál.
Zdroj dodal: "Viděl jsem Selenu přijíždět do jejího hotelu kolem šesté večer, a ani ne tři hodiny poté dorazil Justin. Ten odcházel kolem jedenácté v noci."
A pokračuje: "Vztah Justina a Seleny nejde jen tak ukončit. Ať se mezi nimi děje cokoliv, mají toho hodně co probrat. Oba jsou trochu opatrní a tvrdohlaví, ale touží po tom se vidět. Tahle situace pro ně není nic nového, mají bouřlivý vztah."

Justin se ke všemu, co se děje, vyjádřil jen krátce: "Nevím, co na to říct. Nevím, co se právě teď v mém životě děje."

zdroj:http://www.bravoweb.cz


Justin Bieber a Selena Gomez se rozešli!

14. listopadu 2012 v 15:00 | Kikča♥ |  Selena Gomez new
Dvacetiletá herečka a zpěvačka a 'Baby' hitmaker - kteří se jako pár spolu poprvé na veřejnosti ukázali v únoru 2012, ale chodili spolu údajně již několik měsíců předtím - se zhruba před týdnem rozešli.
Zdroj řekl: "Rozešli se asi už před týdnem. Důvodem byl jejich nabitý program, proto bylo čím dál těžší si vztah udržet."
Zprávy o rozchodu přišly poté, kdy byl osmnáctiletý Justin spatřen na rande s modelkou spodního prádla Victoria's Secret Barbarou Palvin (19) v New Yorku. Ten se s modelkou seznámil před několika dny, když vystupoval na show Victoria's Secret.
Rozchod je o to víc šokující, protože Justin ještě nedávno tvrdil, že se bez Seleny nikam nehne.
Justin řekl: "Nikdy se Selenou nikam necodíme odděleně, protože nechci, aby si myslela, že se za ni stydím. Myslím, že hodně kluků to dělá, obzvlášť v tomhle průmyslu. Nechtějí být s tou holkou vidět, takže přijedou jiným autem. A pak dělají, že k sobě ani nepatří. Já a Selena budeme vždycky všude spolu."

zdroj:http://www.bravoweb.cz

Diplomek pro Ifů =)

12. listopadu 2012 v 20:46 | Kikča♥ |  diplomky for you

Vít Starý - blend 4

10. listopadu 2012 v 12:39 | Kikča♥ |  Blendy

!!!Nekopírovat!!!


Demi Lovato - blend 3

9. listopadu 2012 v 15:47 | Kikča♥ |  Blendy

!!!Nekopírovat!!!


Emma Roberts - blend 2

8. listopadu 2012 v 21:14 | Kikča♥ |  Blendy

!!!Nekopírovat!!!

Líbí se vám?

Selena Gomez - blend 1

8. listopadu 2012 v 20:16 | Kikča♥ |  Blendy

!!!Nekopírovat!!!

Můj první blend.
Líbí se vám?

Bleskovka - listopad

7. listopadu 2012 v 17:36 | Kikča♥ |  bleskovky


vyber:
město/vesnice
léto/zima
zelená/červená
film/seriál
den/noc

Co na diplomek?

Miley Cyrus - Decisions

6. listopadu 2012 v 18:49 | Kikča♥ |  videos

Miley Cyrus - nový klip

6. listopadu 2012 v 18:44 | Kikča♥ |  Miley Cyrus new
Miley Cyrus v klipu k písni Decisions.
Miley Cyrus v klipu k písni Decisions.

Snoubence Miley Cyrus (19) a Liama Hemswortha (27) to k sobě táhne jako magnet. Zahraniční média dokonce ve spojitosti se zpěvaččiným novým klipem píší o animální přitažlivosti. Jak jinak si vysvětlit, že Miley v klipu k písni Decisions nasadí Liamovi na hlavu koňskou hlavu a strká mu do pusy jazyk?
Dávno pryč jsou časy, kdy byla Miley nejzářivější hvězdou kanálu Disney jako Hannah Montana. Ztřeštěná je nejspíš pořád, ale nevinnost a dlouhé vlasy jsou fuč. Cyrus to umí s australským hercem, s nímž je od června zasnoubená, očividně pořádně rozjet a po jeho boku se z ní stala žena se vším všudy. Pokud si ale dvojice 'ulítává' na podobných převlecích, možná by si to raději měli nechat na soukromí...
Celé natáčení však mohlo být také nápadem režiséra a producenta Borgoneho. Zbytek klipu už ale příliš nových nápadů nepřináší, Miley se v něm na pódiu kroutí mezi desítkami lidí, kteří na rytmickou skladbu tančí. ■

Hlasuj pro foto měsíce prosinec

5. listopadu 2012 v 19:21 | Kikča♥ |  new
1.