kopíruj pouze s níProsinec 2012

Vánoce

28. prosince 2012 v 18:56 | Kristin♥ |  new
Ahoj lidičky,jak jste si užili Vánoce? Co jste dostali pěkného?
Já Vánoce miluji,jsou to krásný svátky.Celá rodina se sejde,všichni jsou na sebe hodní,milý.Jsou to,asi nejkrásnější svátky v roce.Rozhodně by je neměl slavit nikdo sám,pak by to bylo takový smutný.Jsou to taky okamžiky,kdy se lidé mohou znovu usmířit,dát si novou šanci.Já s mamkou, protože bydlíme sami chodíme na Štědrý den k babičce a dědovi,aby jsme nebyli sami.Potom jdeme domů kde si rozbalíme dárky.Letos jsem dostala nádherný dárky.Moc všem děkuju.Jsou opravdu úžasný.Dostala jsem Mobil Nokia lumia 610 - magenta,voňavku Avril Lavigne - Forbidden Rose krásně voní můžu doporučit,Playboy Play it spicy -sadu (deodorant a toaletní voda) a potom další např. pudr,tvářenku,řasenku,BB Cream - fakt super,nádherně sjednotí pleť atd.

Nový mobil - Nokia lumia 610
Voňavka Avril Lavigne - Forbidden Rose
Parfémovaná voda Avril Lavigne Forbidden Rose

Diplomky za vánoční bleskovku =))

20. prosince 2012 v 21:48 | Kristin♥ |  diplomky for you


Snad se budou líbit =))


Milovaný pejsek Miley Cyrus zemřel

16. prosince 2012 v 14:21 | Kristin♥ |  Miley Cyrus new
Zpěvačka, která je zasnoubená s hvězdou "Her o život" Liamem Hemsworthem, smutní. Její milovaná fenka Lila zemřela.
Zdroj: Miley Cyrus Twitter

Miley smutnou zprávu oznámila na Twitteru: "Pro každého, kdo se mě ptá... Nikdy jsem neměla tak zlomené srdce... Lila, moje sladká holčička, zemřela. Zlomilo mě to. Budu potřebovat nějaký čas, abych se s tím vyrovanala. Děkuju všem za podporu a lásku. Potřebuju ji."
Miley pak ještě na Twitter umístila fotku s Lilou: "Nemůžu spát. Chybí mi moje zlatíčko..."
Miley je velkou milovnicí psů a se svým snoubencem se starají o další čtyři pejsky, kterých se ujali. Miley prý chce chlupaté mazlíčky zahrnout i do předmanželské smlouvy pro případ, kdyby se s Liamem rozešli - pejsci by připadli výhradně jí.
Zdroj řekl: "Bohatství Miley se odhaduje zhruba na 130 milionů dolarů a v případě, že by došlo na rozvod, nechce nechat nic náhodě. Má pejsky, které jsou jako její děti, a nechce je ztratit."
Zpěvačka, která v těchto dnech pracuje na svém novém albu, o svatbě s Liamem řekla: "Jsem vdaná v mém srdci a mé mysli. Všechno dělám tak, jako bych už byla 'papírově' vdaná, ale chci si ještě dopřát nějaký ten čas, než si budu manželství naplno užívat. Nejdůležitější věcí pro mě teď je, aby si lidi poslechli, co jim chci říct - mým novým albem - takže až přijde čas, abych si na nějakou dobu dala pauzu, budu mít pocit, že jsem splnila všechno, co jsem chtěla. Pak se na nějakou dobu stáhnu do ústraní a budu si užívat jen toho být vdaná."


zdroj:http://www.bravoweb.cz


My style - nehty!!!

13. prosince 2012 v 19:36 | Kristin♥ |  My style
Na vzhledu nehtů mi hodně záleží.Přece jenom jsou ruce pořád na očích a lidé si všímají.Jestli je máte upravené a nalakové ,nebo okousané a neupravené.Hodně jsem si oblíbila praskací laky.Nejraději z nich používám fialový,černý a modrý pod něj nanáším bílý lak.Krásně na něm praskací lak vynikne.Nakonec nanáším ještě nadlak (VYTVRZOVAČ LAKŮ),aby lak na nehtech dlouho vydržel a co nejmíň se porušil.

Tady jsem použila ↓↓↓ modrý praskací lak

Někdy mám,ale náladu na jednobarevný lak a tak sáhnu například po oranžovém,růžovém,šedém atd...

Tady jsem použila ↓↓↓ oranžový jednoduchý lak

Který styl lakování máte vy nejrači??Hlasuj pro foto měsíce leden

13. prosince 2012 v 19:25 | Kristin♥ |  new

1.

2.3.

4.

Pište do komentářů :))


Vánoční bleskovka

12. prosince 2012 v 15:41 | Kristin♥ |  bleskovky
vánoční obrázek - Vánoční stromečekvánoční obrázek - Sněhulák

1)Kolik ti je?
2)Tešíš se na vánoce?
3)Co si přeješ?
4)Za kolik dní vánoce jsou?
5)Co na diplomek?

Změny na blogu =)

12. prosince 2012 v 15:19 | Kristin♥ |  new

Ahoj lidičky,Usmívající sechtěla bych vám oznámit pár změn na mém blogu.Za prvé měním si přezdívku Kikča♥ na →→ Kristin♥ Myslím si,že už to potřebovalo změnu.Sb změňte si mě prosím.=)

Také mě napadlo,že by nebylo špatné zavést novou rubriku,která by se jmenovala My style.Přidávala bych do ní různé rady,tipy,nápady,můj styl atd. ......

Dále mě zajímá váš názor.
Jestli by jste na mém blogu ještě něco změnili ? A když už tak co?

Demi Lovato: 'X Factor' Viewing Party! (6.12.2012)

7. prosince 2012 v 17:05 | Kikča♥ |  Demi Lovato events-akce

britney spears demi lovato x factor viewing party 03
↓↓↓Více fotek v celém článku↓↓↓

Demi Lovato má nové tetování!

5. prosince 2012 v 18:45 | Kikča♥ |  Demi Lovato new
Demi Lovato se nechala potetovat tatérkou Kat Von D, která se proslavila v americké realitní show "LA Ink".
Porotkyně talentové soutěže X Factor si na pravé předloktí nechala vytetovat dvanáct letících ptáků, a k nim slovo "faith" (v překladu "víra"). Nové tetování tak přibylo do sbírky k dalším, jako je například nápis "strong" ("silná") nebo křížek na druhé straně ruky.
Dvacetiletá Demi se svým novým tetováním pochlubila na Twitteru: "Tetování je krásné, miluju ho! Strašně moc děkuju za moje nové tetování, Kat!!"
Demi ale v minulosti některých tetování litovala a nechala si je odstranit. Jednou se svěřila v rozhovoru pro MTV: "Musím s tím přestat, protože jinak budu mít potetované celé tělo! Pokud jde o tetování, jsem tak impulzivní... S kamarádama prostě jdeme a řekneme si, že se necháme potetovat. Někdy je to hloupé."