kopíruj pouze s níLeden 2013

Foto měsíce únor =)

12. ledna 2013 v 21:41 | Kristin♥ |  new

Hlasuj v anketě !!!

1.
2.
3.
4.
5.

Selena Gomez: „S Justinem začínáme od začátku!"

6. ledna 2013 v 10:20 | Kristin♥ |  Selena Gomez new
Před necelými dvěma měsíci probublaly na povrch informace, že pár Selena a Justin není zdaleka tak idylický, jak se zdálo...
V listopadu se pár oficiálně rozešel a přátelé Seleny dokonce do médií vypustili zprávu, že pár se v minulosti rozcházel a scházel hned několikrát. Justin podle nich vždy dokázal dostat Selenu zpět.
Ještě pár dní před Silvestrem vše vypadalo idylicky, když spolu měli Justin a Selena oslavit příchod nového roku na mexické pláži. Pár se ale znovu rozhádal a Selena v neděli odletěla. Justin pak romantický resort opustil o den později. Mohlo by se tedy zdát, že tohle nepovedené čekání na Nový rok 2013 pár definitivně oddělí, ale opak je pravdou! Selena prohlásila, že rok 2013 bude jejich rokem a chce začít se vším od začátku. Půvabná zpěvačka a herečka se nechala slyšet, že teď začne svůj vztah s kanadským idolem brát úplně jako nový a veškeré starosti a dramata nechá v roce 2012. Věří, že jim to bude fungovat jako na začátku vztahu, před dvěma lety.

zdroj:http://www.bravoweb.cz

Selena Gomez bude hrát v hororu!

6. ledna 2013 v 10:15 | Kristin♥ |  Selena Gomez new
Dvacetiletá zpěvačka a herečka umí překvapit - objeví se totiž v novém hororovém filmu!
Přítelkyně Justina Biebera si letos zahrála už ve snímku Spring Breakers, kde se kromě ní objevila také Vanessa Hudgens. Teď ale Selena pekelně přitvrzuje, objeví se totiž v hororovém thrilleru Aftershock. Ten režíroval režisér Nicolás López a objevil se v něm i expert na hororové snímky, Eli Roth (např. Hostel nebo Piraňa 3D). Máme se tak rozhodně na co těšit!

Rodačka z Texasu byla z natáčení nadšená a už teď se těší na další možnou spolupráci s Eli Rothem, která prý visí ve vzduchu. Jedno je ale jisté, v roce 2013 to nebude. Příští rok chce totiž mladá star zasvětit hudbě. Ještě do léta by měla vyjít její nová deska a po ní bude určitě následovat i velké turné! Dočkáme se i nějakého duetu s Justinem? :)

zdroj:http://www.bravoweb.cz

Dáreček od - Ifá

2. ledna 2013 v 17:19 | Kristin♥ |  diplomky for me
Moc děkuju mému Sb Usmívající se