kopíruj pouze s níHilary Duff new

Hilary Duff tři měsíce po porodu

4. července 2012 v 23:11 | Kikča♥
Hilary Duff tři měsíce po porodu.
Čtyřiadvacetiletá zpěvačka a herečka Hilary Duff je tři měsíce po porodu, ale téměř všemi ženami obávané shazování těhotenských kilogramů zatím nejspíš příliš neřeší. Radši vyrazí s rodinou na pořádnou dovolenou.

Hilary si udělala rodinnou dámskou jízdu, kterou doplňoval její malý syn Luca. Prázdniny v Mexiku se oblíbená herečka amerických filmů pro teenagery rozhodla strávit s maminkou Susan a sestrou Haylie v celebritami vyhledávaném mexickém letovisku Cabo.
Když se čtveřice vracela zpátky do Los Angeles, číhali již na ně na letišti nedočkaví paparazzi. Jejich fotoaparátům pak nemohlo uniknout, že pokud bude chtít Hilary dosáhnout své dřívější štíhlé postavy, bude na sobě muset trochu víc zapracovat.
Duff se proslavila účinkováním v seriálu Lizzie McGuire nebo filmy Dvanáct do tuctu či Moderní Popelka. Již ve čtrnácti letech začala chodit se zpěvákem Aaronem Carterem, později se zpěvákem skupiny Good Charlotte Joelem Maddenem. Za manžela nakonec před dvěma lety pojala hokejistu Mika Conrieho, který je také otcem jejich syna Luca.

↓↓↓více v celém článku↓↓↓

Hilary Duff ukázala první fotku svého novorozeného chlapečka!

8. dubna 2012 v 18:05 | kikča♥

STARS: Hilary Duff ukázala první fotku svého novorozeného chlapečka! - foto

Hilary (24) svého prvního syna Lucu přivedla na svět 20. března a fanouškům se s ním pochlubila fotem na sociální síti Twitter.
Zabalený do dečky a mžourající do foťáku - to je první syn hvězdy seriálu Lizzie McGuire (teenagerský televizní seriál ze série Disney Channel Original Series odvysílaný v letech 2001 až 2004) Hilary Duff a hokejisty Mikea Comrieho, kterého si vzala v srpnu roku 2010.

Hilary své fanoušky poprvé poškádlila včerejší fotkou nožiček malého Lucy s názvem Mé nejoblíbenější malinkaté nožičky, ke které dodala, že už si přivykla na novou roli matky a neskutečně si ji užívá.
"Poprvé venku bez slz! Dostala jsem se domů brzy... právě včas, abych malého nakrmila. Jaj! Malý dělá rámus ;)."

Poté, co herečka pronesla pár vtípků o tom, jak vypadala v posledních dnech těhotensví, se nyní snaží opět dostat do formy, a tak hned začala kadeřnictvím a tělocvičnou.
"Měli byste mě vidět, jak jsem poslední dny vypadala. Jsem překvapená, že mám pořád manžela! Už bylo na čase malého přivítat na svět ;)."

zdroj:http://www.bravogirl.cz

Hilary Duff se stala maminkou

1. dubna 2012 v 21:45 | kikča♥
Herečka Hilary Duff se stala maminkou, porodila chlapečka
Hillary Duff se stala maminkou.

Americká herečka a zpěvačka Hilary Duff (24) je od úterka pyšnou maminkou. Své prvorozené dítě počala s manželem, kanadským hokejistou Mikem Comriem (31). Společně chlapečka pojmenovali Luca Cruz. Se šťastnou novinkou se Duff pochlubila fanouškům na Twitteru.
"Jsme nadšeni a cítíme se jako ti nejšťastnější rodiče na světě. Luca Cruz je zahrnován láskou. Mamince i miminku se daří velice dobře," dodala herečka na sociální síti.
Duff na sebe upozornila už jako dítě, kdy odstartovaly její první herecké krůčky. Kromě několika seriálů hrála například ve filmech pro teenagery Italské prázdniny nebo Moderní Popelka. Novější snímek byla pak Kráska mezi muži.
I přes svůj mladý věk má tato blondýnka poměrně bohatý seznam bývalých partnerů. Ze známých jmen to byl například zpěvák Aaron Carter (24), s nímž chodila v letech 2001 až 2003. V šestnácti si pak začala se zpěvákem skupiny Good Charlotte Joelem Maddenem (33). Od roku 2007 tvoří pár s hvězdou NHL Mikem Comrie, kterého si loni vzala.

zdroj:http://www.super.cz

Hilary Duff: O těhotenství

19. března 2012 v 20:08 | kikča♥
Hilary Duff si připadá jako zombie.

Herečka Hilary Duff (24) prý připomíná poslední měsíce těhotenství chodící zombie. Na pokročilé stádium gravidity podle svých slov nebyla vůbec připravená a šokují ji přibrané kilogramy. Porodit prý chce stůj co stůj. Termín má na konci března.

Že s manželem Mikem Comriem očekávají prvního společného potomka, oznámila americká herečka loni v srpnu.

"Ok! To není žádný vtip. Když si dopřávám svou ranní masivně těhotenskou procházku, vypadám jako kolemjdoucí z filmu o zombie. No tak, dítě, pojď!" napsala Duff na svém Twitteru.

Ani po porodu se ale Hilary moc neuleví, přiznala, že se mateřství dost bojí. "Cokoli, co je neznámé, je pro nás děsivé, a já se rozhodně trochu bojím. Není to něco, co chci pokazit, a nechci to brát na lehkou váhu," dodala hollywoodská blondýna.
I přesto, že herečka v těhotenství pochopitelně přibrala, vypadá stále k světu.
I přesto, že herečka v těhotenství pochopitelně přibrala, vypadá stále k světu.
zdroj: www.super.cz

Hilary Duff čeká miminko

21. srpna 2011 v 21:32 | Kikča♥
STARS: Hilary Duff čeká miminko - foto
S radostnou zprávou se svěřila Hilary Duff v den ročního výroční svatby: "Budeme tři!"
Herečka a zpěvačka Hilary Duff (23) se vloni vdala, jejím manželem se stal hráč NHL Mike Comrie. Ti, v den ročního výročí, oznámili šťastnou novinu o očekávání miminka.

"Ahoj všichni!" napsala na svůj web Hilary. "Tenhle víkend s Mikem oslavujeme naše první výročí! A v tenhle významný den vám chceme připomenout pár fotek z naší svatby. Nemůžu uvěřit, že je to už rok, čas tak letí, když máte vedle sebe někoho tak skvělého! Zároveň se chceme podělit o úžasnou novinku: ČEKÁME MIMINKO! Jsme neskutečně šťastní a těšíme se na další kapitolu našeho života. Děkujeme všem, kteří nás mají rádi a jsou nám oporou!"

Ještě před tím, než se Hilary tuhle úžasnou novinku sama dozvěděla, říkala, jak moc se těší, až s Mikem založí rodinu. "Mluvíme o miminku a moc se na něj těšíme," prohlašovala.

Hilary Duff: Hubla jsem z hlouposti

23. října 2010 v 13:57 | kikča♥
FASHION & BEAUTY: Hilary Duff: Hubla jsem z hlouposti - foto
Hilary Duff už teď ví, že s přísnou dietou dělala chybu. Hubnout chtěla kvůli okolí, i když sama věděla, že už tak je dost štíhlá.
Zpěvačka a herečka Hilary věnovala až přílišnou pozornost tomu, co si lidé kolem ní myslí o jejím vzhledu. Kvůli tomu se mučila velmi přísnou dietou, i když si sama myslela, že je dostatečně štíhlá.

"Mezi 17 a 19 jsem byla vážně hubená. V té době jsem si začala uvědomovat, co o mě říkají lidé kolem a jak vypadám na fotkách. Teď je mi to líto, protože si myslím, že jsem stejně nebyla šťastná," vzpomíná Hilary na své dietní období.

Hilary (23) přiznala, že tenkrát neměla dobré období. Rozešla se s přítelem - rockerem Joel Maddenem, a radost ze života jí vrátil až současný manžel - hokejista Mike Curie.

"Je opravdu důležité, když máte partnera, který má na vás všechno rád a vidí vás krásnou takovou, jaká jste," srovnává.

Hilary má také své tipy, jak se stravovat zdravě, ale bez toho, aniž byste museli vynechat vše, co milujete. "Jíst hodně vlákniny, zeleniny a ovoce." Na salátovou zálivku doporučuje řecký jogurt, a také vždy nosit něco malého přes den s sebou. "Pořád byste u sebe měli mít nějakou svačinku, kdyby vás přepadl hlad."
Ani oblíbených dobrot se není potřeba vzdávat: "ty si dopřejte po malých soustech v malých porcích," doporučuje Hilary. "Neuškodí vám ani zdravé věci s vysokým obsahem tuku, jako je třeba avokádo nebo tmavá čokoláda," dodává.

Hilary Duff v magazínu OK!

22. srpna 2010 v 22:58 | kikča♥

Pár údajně dostal zaplaceno 1 milion amerických dolarů pro OK! 'S exkluzivním pokrytím svatby.
http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2010/08/wedding-duff/hilary-duff-wedding-photos-03.jpg

Hilary Duff se vdala!

20. srpna 2010 v 18:50 | kikča♥
MUSIC: Hilary Duff se vdala! - foto
Kalifornská Santa Barbara! Sobotní podvečer! Soukromý svatební obřad bez dohledu televizních kamer a fotoaparátů zvídavých novinářů!
Přesně v takových podmínkách se o víkendu vzali zpěvačka Hilary Duff (22) a její dlouholetý přítel, hokejista Mike Comrie (29).

Ceremoniál se odehrával při západu slunce. Nevěsta přikráčela uličkou lemovanou svíčkami a posypanou růžovými lístky. Na manželský slib dohlíželo sto nejbližších přátel a členů rodiny.

Hilary vypadala v úzkých šatech bez ramínek, které navrhla módní návrhářka Vera Wang, jako mořská panna a Mike měl na sobě jednoduchý oblek.

Do ženichových rukou předala nevěstu netradičně maminka a za svědkyni šla zpěvačce její sestra Haylie.

"Krásnější obřad jsem ještě nikdy neviděl," prozradil včera jeden z hostů a dodal: "Měli promyšlený každý detail. Byl to neopakovatelný zážitek!"

Pár spolu chodí od začátku roku 2007. Letos v únoru na prázdninách na Hawaii Mike požádal Hilary o ruku.
 
 

Reklama