kopíruj pouze s níMiley Cyrus new

Milovaný pejsek Miley Cyrus zemřel

16. prosince 2012 v 14:21 | Kristin♥
Zpěvačka, která je zasnoubená s hvězdou "Her o život" Liamem Hemsworthem, smutní. Její milovaná fenka Lila zemřela.
Zdroj: Miley Cyrus Twitter

Miley smutnou zprávu oznámila na Twitteru: "Pro každého, kdo se mě ptá... Nikdy jsem neměla tak zlomené srdce... Lila, moje sladká holčička, zemřela. Zlomilo mě to. Budu potřebovat nějaký čas, abych se s tím vyrovanala. Děkuju všem za podporu a lásku. Potřebuju ji."
Miley pak ještě na Twitter umístila fotku s Lilou: "Nemůžu spát. Chybí mi moje zlatíčko..."
Miley je velkou milovnicí psů a se svým snoubencem se starají o další čtyři pejsky, kterých se ujali. Miley prý chce chlupaté mazlíčky zahrnout i do předmanželské smlouvy pro případ, kdyby se s Liamem rozešli - pejsci by připadli výhradně jí.
Zdroj řekl: "Bohatství Miley se odhaduje zhruba na 130 milionů dolarů a v případě, že by došlo na rozvod, nechce nechat nic náhodě. Má pejsky, které jsou jako její děti, a nechce je ztratit."
Zpěvačka, která v těchto dnech pracuje na svém novém albu, o svatbě s Liamem řekla: "Jsem vdaná v mém srdci a mé mysli. Všechno dělám tak, jako bych už byla 'papírově' vdaná, ale chci si ještě dopřát nějaký ten čas, než si budu manželství naplno užívat. Nejdůležitější věcí pro mě teď je, aby si lidi poslechli, co jim chci říct - mým novým albem - takže až přijde čas, abych si na nějakou dobu dala pauzu, budu mít pocit, že jsem splnila všechno, co jsem chtěla. Pak se na nějakou dobu stáhnu do ústraní a budu si užívat jen toho být vdaná."


zdroj:http://www.bravoweb.cz

Miley Cyrus - nový klip

6. listopadu 2012 v 18:44 | Kikča♥
Miley Cyrus v klipu k písni Decisions.
Miley Cyrus v klipu k písni Decisions.

Snoubence Miley Cyrus (19) a Liama Hemswortha (27) to k sobě táhne jako magnet. Zahraniční média dokonce ve spojitosti se zpěvaččiným novým klipem píší o animální přitažlivosti. Jak jinak si vysvětlit, že Miley v klipu k písni Decisions nasadí Liamovi na hlavu koňskou hlavu a strká mu do pusy jazyk?
Dávno pryč jsou časy, kdy byla Miley nejzářivější hvězdou kanálu Disney jako Hannah Montana. Ztřeštěná je nejspíš pořád, ale nevinnost a dlouhé vlasy jsou fuč. Cyrus to umí s australským hercem, s nímž je od června zasnoubená, očividně pořádně rozjet a po jeho boku se z ní stala žena se vším všudy. Pokud si ale dvojice 'ulítává' na podobných převlecích, možná by si to raději měli nechat na soukromí...
Celé natáčení však mohlo být také nápadem režiséra a producenta Borgoneho. Zbytek klipu už ale příliš nových nápadů nepřináší, Miley se v něm na pódiu kroutí mezi desítkami lidí, kteří na rytmickou skladbu tančí. ■

Miley Cyrus jde o slib víc než o svatbu

10. srpna 2012 v 10:50 | Kikča♥

STARS: Miley Cyrus jde o slib víc než o svatbu - foto
Zdroj: Miley Cyrus Facebook

Miley Cyrus, která se letos v květnu zasnoubila s hercem Liamem Hemsworthem, trvá na tom, že na svatbu nespěchají. Důležitý je pro ně slib, který si dali.
Miley pro časopis Marie Claire: ''Život je příliš krátký na to, abyste ho netrávili s tím, s kým chcete být. Opravdu mi nejde o svatbu nebo kus papíru tolik, jako mi záleží na slibu, který jsme si společně dali. Chceme zůstat zasnoubení ještě dlouho.''

Když Liam (22) žádal Miley (19) o ruku, obdaroval ji zásnubním prstýnkem ve stylu vintage. Miley je Liamovým výběrem přímo nadšená.
''Neměla jsem tušení. Trochu jsme se o zásnubách předtím bavili a myslím, že jsem něco podobného na internetu na chvilku zahlédla, ale já obvykle nosím šperky z růžového zlata. Na mém zásnubním prstýnku miluji to, že je starý a má svůj příběh. A jsem šťastná, že nevypadá jako cokoliv jiného, co nosím.''

Ale zdá se, že má Miley v lásce rivalku! Do Liama je totiž ''zaláskovaná'' i její fenka Ziggy :). Když zrovna nekouše šperky svojí paničky, tráví svůj veškerý čas mazlením s australským hercem.
Miley dodala: ''Tahle fenka je pěkně tvrdohlavý kousek. Neposlouchá mě. Je zamilovaná do Liama. Miluje mě, jenom když je Liam pryč. Naschvál mi slupla moje diamanty! Zvracela je pak celé ráno!''

zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus chce spoustu dětí

4. července 2012 v 22:58 | Kikča♥

STARS: Miley Cyrus chce spoustu dětí - foto

Devatenáctiletá hvězda Miley Cyrus, která se nedávno zasnoubila se čtyřiadvacetiletým hercem Liamem Hemsworthem, teď sice na děti nespěchá, ale do budoucna by chtěla velkou rodinu.
Zdroj řekl: "Miley má hodně bratrů a sester a i ona chce mít spoustu dětí. Chce to samé pro svojí vlastní rodinu. Chce, aby všechny děti byli její vlastní, ale ještě nějakou dobu to potrvá, protože má ráda svoje tělo a zatím chce ještě zůstat sexy manželkou."

Zatímco teď Miley na mateřství nespěchá, lidé z jejího okolí tvrdí, že si svojí úlohu budoucí matky tak trochu trénuje na dcerce Liamova bratra.
Zdroj dodal HollywoodLife.com: "Touhu po vlastních dětech se jí podařilo potlačit tím, že se stará o miminko Chrise Hemswortha. Hlídá jí, kdykoliv je potřeba. India Rose v ní nevyvolává potřebu mít dítě dřív, ale je ráda, že jí může být nablízku. Její vlastní dítě může přece přijít později - pokud neotěhotní náhodou."

Liam Hemsworth požádal Miley Cyrus o ruku zhruba před jedním měsícem po třech letech randění. Pár se seznámil na natáčení filmu "Poslední píseň" v roce 2009. Liam už se předtím přiznal, že i když se snažil být profesionální a držet si odstup, nemohli si pomoct a při úzké spolupráci se do sebe vzájemně zamilovali.
I když se Miley a Liam v roce 2010 na nějaký čas rozešli, dali se minulý rok zase dohromady.
Miley se nyní pyšní prstýnkem s tří a půl karátovým diamantem z klenotnictví Neil Lane.
Novopečená snoubenka se na Twitteru svým fanouškům svěřila se svými pocity: "Život je krásný."
Zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus : Zraněnou ji museli odvézt na pohotovost

21. dubna 2012 v 10:25 | kikča♥

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Krvavá nehoda potkala při vaření americkou herečku a zpěvačku Miley Cyrus. Pořezala se totiž při práci s mixérem, a ačkoliv nešlo o velké zranění, museli ji její blízcí odvézt do nemocnice.

Devatenáctiletá hvězda pak byla viděna s ovázanou rukou, což okamžitě vyvolalo zvědavost fanoušků a médií. "Pořezala si prst při vaření. Museli jí udělat pár stehů. Daří se jí dobře," prozradila pak zpěvaččina mluvčí.
Na pohotovost ji společně odvezl její přítel, herec Liam Hemsworth, matka a babička. Sama Miley pak ke své nehodě na Twitteru dodala: "Mám to zašité a mám dlahu, takže je to dobré."
Zpěvačka, o níž kolovaly fámy, že trpí mentální anorexií, se nedávno svěřila, že trpí alergií na lepek a laktózu. Musí tedy dodržovat dietu, která jí dovoluje jíst jen máloco.

Miley Cyrus zkrátila vlasy

16. února 2012 v 14:52 | kikča♥

STARS: Miley Cyrus zkrátila vlasy - foto

Miley Cyrus se rozhodla pro nový účes, shodila své dlouhé vlasy a nechala si je zkrátit po bradu. Jak se ti líbí?
Tak tohle je ale krásná změna! Miley se rozhodla zkrátit délku vlasů. Devatenáctiletá herečka měla po dobu, co se pohybuje mezi stars, pořád podobný účes. Teď má ale na hlavě sestříhaný 'bob' a moc jí to sluší. V nových vlasech vypadá dokonce mnohem dospěleji a trochu i vážněji. No, budeme si muset zvyknout :)

Miley hned dala svou novou fotku na Twitter s otázkou, co na nový účes říkají ostatní. Zkrácenými vlasy následuje další stars jako Shakiru, Katy Perry nebo Diannu Agron. I ty se v poslední době nechaly viditelně ostříhat.

Miley Cyrus si koupila nové auto!

6. února 2012 v 10:48 | kikča♥

STARS: Miley Cyrus si koupila nové auto! - foto

Ex-Disney star obohatila svou garáž o další luxusní přírůstek...
Minulý týden zašla Miley (19) do obchodu Mercedes Benz v kalifornském Encinu, aby si tu vyzvedla svůj nový vůz. Jde o bílý Mercedes SL 550 se špičkovou výbavou, který zrychlí z nuly na sto za pouhých 5 sekund. Zpěvačka za něj zaplatila v přepočtu přes 3 miliony korun.

V žádném případě však pro Miley není rychlé auto novinkou. Jejím prvním vlastním vozítkem, když jí bylo 16, bylo Porsche. Na rychlá auta si však nepotrpí její máma, která má prý z každé vyjížďky své dcery nervy na dranc: "Má o mě strach," vysvětluje Miley a dodává: "Ale já miluju řízení a jsem v něm zatraceně dobrá!"

Star teď pár dní vůbec nemohla řídit, protože si způsobila bolestivé zranění. "Snažila jsem se o salto dopředu, ale nepovedlo se mi a pořádně jsem si při tom narazila zadek," svěřila se Miley s tím, že je na svezení v nové káře pořádně natěšená.

A tak si star nenechala ujít ani cestu z auto salonu a byla spatřena, jak od prodejce řídí domů svůj nový Mercedes a její bodyguard jede v těsné blízkosti za ní v jejím starém autě.

Miley a Selena nahé pro Playboy?

30. ledna 2012 v 20:10 | kikča♥

m.s - miley-cyrus-vs-selena-gomez photo

Časopis Playboy oslovil Selenu Gomez a Miley Cyrus. Chtěl by s nimi nafotit odvážné fotky. Co na to tyhle dvě stars?
Podobným způsobem se fotila do prosincového čísla také Lindsay Lohan a vydánís jejími fotkami trhlo rekord v prodejnosti. Vydavatel si tedy slibuje stejný, ne-li větší úspěch i od fotek Miley a Seleny. Ty by rád viděl na obálce časopisu!

Podle britského ´Now Magazine´ jsou obě celebrity hodně vysoko na seznamu dívek, které by se v Playboyi měly objevit. Miley je údajně na žebříčku ještě výš, i když vydavatel tuší, že je to nejspíš jen nereálné přání jeho čtenářů.

"Pro obě dívky by focení na naši obálku byla obrovská věc, i když není pravděpodobné, že by nám na focení kývly," dává tušit vydavatel. "Miley ale nemá po skandálu s kouřením marihuany úplně neposkvrněnou pověst, takže doufáme, že by její tým mohl dovolit trochu drsnější image a zkusit i něco nového," uvažuje.

Zatím to ale vypadá, že ne všechna přání se plní, a zřejmě se nesplní ani toto vydavatelům pánského magazínu...

Štěně pro Liama od Miley Cyrus

24. ledna 2012 v 17:02 | kikča♥

MAZLÍČCI: Štěně pro Liama - foto

Je to láska jako trám! Miley Cyrus dala svému miláčkovi k narozeninám krásný chlupatý dárek - štěňátko!
Roztomilý dárek dostal ke svým narozeninám Liam Hemsworth od své lásky. Miley mu vybrala štěně, které pojmenovali Ziggy.

Miley to nemohla vydržet a už předem tweetnula: "Koupila jsem Liamovi ten nejspeciálnější dárek! :)))"

Její miláček slavil 22. narozeniny a tohle živé překvapení ho prý dostalo do kolen. Hned pejska pojmenoval, vybral pro něj jméno Ziggy.
Miley psy miluje a proto se chtěla o jednoho podělit i s Liamem. Nekoupila ho ale z žádné chovné stanice, ale vybrala opuštěné štěňátko z útulku...

Miley Cyrus: Liam je ten pravý!

20. prosince 2011 v 15:02 | kikča♥

STARS: Miley Cyrus: Liam je ten pravý! - foto

Nebylo to mezi nimi vždycky lehké, ale Miley teď věří, že Liam Hemsworth je pro ni ten pravý!
Miley (19) a Liam (21) jsou stále spolu a co víc, je to láska jako trám. Po té, co se v listopadu 2010 rozešli, to vypadalo, že je mezi nimi nadobro konec A teď? Jsou zamilovaní jako dvě hrdličky a Miley se nebojí říct, že Liam je její pravý princ.


Až teď se ale spolu poprvé objevili na červeném koberci, a to při příležitostí předávání "CNN Heroes Awards" v Los Angeles. Jejich vzájemné pohledy nešlo přehlédnout, a Miley vše hned druhý den potvrdila na Twitteru: "Víte, jak celý večer Liam vypadal? Jak kreslená postavička, které z očí blikají srdíčka :))))"

Zdroj z jejich okolí nám navíc prozradil: "Nemůže to být už lepší. Jsou oba TAK zamilovaní! Vlastně pořád jen vymýšlejí, jak strávit co nejvíce času spolu. Miley věří, že Liam je mužem jejího života." Páni!

Billy Ray Cyrus: Miley spasí svět!

25. července 2011 v 21:45 | Kikča♥
STARS: Billy Ray Cyrus: Miley spasí svět! - foto
Než se Disney star narodila, její táta jí předpověděl budoucnost...
Není to tak dlouho, co se Billy Ray nechal slyšet, že za rozpad jeho rodiny může sláva jeho dcery. Zeptali jsme se ho proto, jak by se zachoval, kdyby se mohl vrátit do minulosti. Zakázal by Miley zpívat? "Byl to odjakživa její sen a já věřím, že když někdo po něčem opravdu touží, tak ho žádné zákazy nezastaví. Miley by se stejně stala zpěvačkou. Je v tom vážně dobrá. Její hudba ovlivňuje miliony lidí na světě."

Než se Miley narodila, měl Billy Ray vizi: "Potom, co mi moje žena oznámila, že čekáme dítě, se mi jednou v noci zdálo, že naše dcera spasí svět, že lidstvu bude přinášet naději. Proto jsem se rozhodl, že se bude jmenovat Destiny Hope!" (Tak se jmenuje Miley doopravdy a v překladu to znamená OSUD NADĚJE, pozn. redakce.)

"Když vidím svoji dceru, jak zpívá ve vyprodaných arénách nebo rozesmává lidi v televizních show, mám pocit, že se moje proroctví naplnilo. Miley šíří naději, dává lidi dohromady a posílá pozitivní energii do celého světa," Billy Ray věří, že Miley, jejíž pseudonym vznikl z dětské přezdívky Smiley, je zrozena proto, aby byla star: "Ona se na pódiu cítí jako ryba ve vodě. Není nervozní a užívá si to. Miley dokáže všechno, co bude chtít."

Krásná jako Miley Cyrus

3. července 2011 v 11:05 | kikča♥
BEAUTY & FIT: Krásná jako Miley Cyrus - foto
Miley patří mezi nejbohatší teenagery na světě. I tak má ale své triky na krásu, které nestojí majlant a vyzkoušet je můžeš i ty.
Chtěla bys být krásná jako Miley? Je jasné, že s krásou jde ruku v ruce i charisma, osobnost, gesta, ale i péče doslova o tělo a duši. Přečti si, jaké triky má Miley, třeba něco z toho pomůže ke kráse i tobě. Hlavně nezapomeň být svá!

Billy Ray Cyrus: Miley si vybrala skvěle!

26. června 2011 v 13:41 | kikča♥
STARS: Billy Ray Cyrus: Miley si vybrala skvěle! - foto
Není nad to, když ti rodiče schválí partnera! Táta Miley Cyrus dal Liamovi požehnání, že může randit s jeho dcerou.
Billy Ray Cyrus je rád, že se jeho dcera dala po listopadovém rozchodu opět dohromady s australským hercem Liamem Hemsworth. Prý se dokonce těší na chystaný film 'The Hunger Games', kde se Liam objeví v jedné z rolí.

"Je to skvělý kluk. Je solidní a má dobrý charakter," nešetřil chválou táta Billy a pokračuje o chystaném filmu: "Četli jste scénář? Je to vražedné! Těším se, až tam Liama uvidím, je to obrovský talent!.... A musím vám říct, klidně i mimo záznam, je to dobrej chlap, vážně dobrej!"


Miley, která je teď na turné po Austrálii, byla nervózní před koncertem v Melbourne, kam se na ní poprvé přišli podívat i Liamovi rodiče Leonie a Craig. "Mám strašnou trému," svěřila se Miley. "Bože! Já před nimi budu tancovat v těch ultra mini kožených šortkách!" propadala se studem a dodala, že obecně nemá moc ráda, když lidé, které zná, se na ní dívají při koncertech z prvních řad.

Australské turné je pro zamilovaný pár po nějaké době další šance, jak spolu strávit nějaký čas. Uvidíme, jak to s nimi dopadne.

Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne

25. června 2011 v 17:23 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne - foto
Miley přepadá před Melbournským koncertem nervozita. V publiku totiž budou poprvé i rodiče jejího přítele Liama Hemswortha!
Superstar Miley Cyrus přiznala, že je před svým koncertem v australském Melbourne šíleně nervózní. Z hlediště ji totiž poprvé na pódiu uvidí i oba Liamovi rodiče, Craig a Leonie Hemsworthovi. Chtěli totiž vidět přítelkyni svého syna ´v akci´.

Miley má trému hlavně z toho, jak budou reagovat na její sexy taneční vystoupení a hodně sporý kostým. Přiznala se: "Jsem opravdu hodně nervózní. Bože! Já budu před nimi tancovat v absolutně mini kožených šortkách!" Zároveň dodala, že obecně nemá ráda, když lidi, které zná, jsou na jejich koncertech v prvních řadách.


Turné po Austrálii dalo Miley konečně prostor k tomu, aby strávila zase nějaký čas s Liamem. Oba milují nakupování, a tak proběhli několik obchodů a vybrali Miley dva náramky a nějaké doplňky, došlo samozřejmě i na super botičky :)

Jak stars bojují s love troubles?

15. června 2011 v 21:28 | Kikča♥
STARS: Jak stars bojují s love troubles? - foto
Trápíš se? Nemůžeš v noci spát a nejradši bys byla pořád jen zalezlá doma v slzách, případně vzpomínkách na svého ex? Každý člověk někdy prožije trápení s láskou. I stars! Prozradí ti, co dělají se svým bolavým srdcem...

Miley Cyrus (18)

"Myslím si, že na zlomené srdce hodně pomáhá speciální playlist. Pusť si nějakou dobrou hudbu a zkus tomu zdrhnout. Já to tak dělám taky. Když jsi zamilovaná, posloucháš celý den jen love slaďáky, ale jakmile tě nějaký kluk nechá, přijdou se tví rodiče zeptat, co má znamenat ten nářez z tvého pokoje. Je to tak? Máme to stejně!:-) Po rozchodu nemůžu ploužáky ani slyšet, uřvala bych se k smrti! OK, přiznávám, že si taky někdy pustím i smutnou vzpomínkovou písničku, abych byla se svou bolestí chvilku sama. Ale to je sebetyranie, to nedoporučuju! Při trápení s láskou mě vždycky nejvíc utěšuje táta. Hodně se mi uleví, když se mu z toho všeho vykecám! On mě nikdy neodsoudí."

Zac Efron (23)

"Skočím na skate a frčím. Dřív jsem jezdil i v bytě, ale pak jsem si pořídil dům a do něj koupil dost drahý nábytek, tak teď už nechávám skate radši jen na ven. Ale zabírá to pořád!"

Miley Cyrus objevovala Kolumbii!

25. května 2011 v 16:29 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus objevovala Kolumbii! - foto
A doprovod jí dělal staro-nový přítel Liam Hemsworth (24)!
Star zavítala do Kolumbie v rámci svého turné Gypsy Heart a nikdo netušil, že se ve stejné zemi nachází i Liam. Ovšem jen do chvíle než se na veřejnost dostaly fotky, jak pár společně obdivuje krásy Karibiku.

Miley zatím oficiálně nepřiznala, že jsou s australským hercem opět spolu. Teď je to ale téměř jasné, na svůj twitter totiž napsala: "Díky Kolumbie, že jsem tu mohla prožít tak krásné chvíle! Jsem moc šťastná, že jsem si mohla užít tvou nádhernou přírodu s mým BOOOOO.XX. :-)" Liamovo jméno se ve vzkazu sice neobjevilo, jiný kluk se seriálovou Hannah Montanou ale v Jižní Americe nebyl!

Před nedávnem Miley o návratu k Liamovi řekla: "Liam a já si jsme velmi blízcí. Víc to nechci komentovat!" Držíme palce, aby tahle love-story měla šťastný konec.
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus má nové tattoo!

22. května 2011 v 14:55 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus má nové tattoo! - foto
V neděli (15.5.) si pořídila už šestý obrázek...
Malé tattoo na pravé zápěstí si Miley tentokrát nechala vytvořit v brazilském Sao Paulu, kam si odskočila na prázdniny z právě probíhajícího turné Gypsy Heart.

Tatér Fabio Satori přiznává, že byl z tetování slavné star totálně v šoku: "Byla to opravdu vtipná neděle. Kamarád, který pracuje pro Miley, mi zavolal, že někdo z jejich týmu chce tetování. Řekl jsem, že to není problém, ať dorazí. Nakonec mi ale kámoš zavolal ještě jednou, že se jedná přímo o Miley."

To ovšem nebylo všechno... Miley totiž nechtěla, aby její přesun z hotelu do tetovací salonu zaregistrovali paparazzi, kteří neustále číhali před hotelem, tak musel Fabio přijet za ní. "V hotelovém pokoji jsem teda ještě nepracoval," směje se tatér.

"Každý má v hlavě nějakou představu, takže jsme si chvilku povídali a nakonec mě Miley požádala, abych vytvořil něco něžného. Její máma jí totiž poradila, aby si nechala vytetovat něco, co jí bude napořád připomínat, že má bezpečné místo, na které se může vždycky vrátit. Vytvořil jsem tedy dva návrhy a Miley si jeden z nich vybrala," o co přesně šlo Fabio neprozradil, místo toho se však pochlubil, že mu star během tetování zpívala.

Kromě nového kousku má Miley tato tatto: nápis Just Breathe na levé straně hrudníku, slovo Love uvnitř ucha, srdce na malíčku, kříž na vnitřní straně prsteníčku nebo dream catcher na pravém boku.
zdroj:http://www.bravo.cz

Miley Cyrus jde ve stopách rodičů!

17. dubna 2011 v 12:37 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus jde ve stopách rodičů! - foto
Ex-Hannah Montana přiznává, že pro návrat k bývalému příteli Liamu Hemsworthovi ji inspiroval otec, který stáhl žádost o rozvod a vrátil se k mámě!
Miley chodila s Liamem víc než 18 měsíců, jejich rozchod byl tedy pro všechny velkým šokem! Netrvalo dlouho a rodina Cyrusových se postarala o nové překvapení: "Rodiče Miley se rozvádí," psali novinové titulky na podzim minulého roku!

S počínajícím jarem ovšem přišly od hvězdné rodiny lepší zprávy. V březnu Billy Ray Cyrus stáhl svou žádost o rozvod a prohlásil, že udělá všechno pro to, aby se k němu Tish vrátila a mohli být opět opravdová rodina. Na vysvětlenou pak dodal: "Jsem přesvědčený, že za rozpad mé rodiny mohla TV Show Hannah Montana!"

Miley byla z návratu rodičů samozřejmě nadšená a teď otevřeně prohlašuje, že právě Tish a Billy Ray ji inspirovali k tomu, aby dala vztahu s australským hercem druhou šanci. "Uvědomila jsem si, že Liam je mým osudovým klukem a že je velmi důležitý pro můj život, stejně jako táta pro mámu. Musela jsem to zkusit znovu," svěřila se Disney star.

Co měl tedy znamenat románek s britským hercem Joshuou Bowmanem? "Šlo jen o flirt. Potkali jsme se při natáčení filmu So Undercover a padli jsme si do oka. Josh je milý, ale jsme jen přátelé," vysvětluje Miley a zamilovaně dodává: "Mé srdce patří jinému..."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu?

10. dubna 2011 v 21:18 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu? - foto
Vypadá to tak, Miley a Liam spolu opět randí!
Miley a australský herec Liam Hemsworth ukončili svůj vztah po 18 měsících v listopadu. Teď se ale rozhodli dát svému románku ještě šanci, protože si jsou sobě vzájemně stále vzácní.
Tajný zdroj prozradil: "Jsou opět spolu a snaží se využít každou chvilku. Hodně na sobě visí, jen to teď dělají mimo dosah fotoaparátů."
A Liam (24) také řekl, že bude Miley doprovázet na jejím červnovém 'Gypsy Heart' turné do své rodné Austrálie.

Herečka a zpěvačka byla ještě nedávno spojovaná s britským kolegou Joshuaou Bowmanem, s kterým se seznámila při natáčení filmu 'So Undercover'. V rozhovoru pro australské rádio řekla: "Nechci zanevřít na australské kluky. Líbí se mi, ale můžu být nebo nemusím být singl. Australani jsou ale moc fajn..."

A pokračovala: "Liam a já si jsme velmi blízcí, nebudu to moc komentovat, ale nemusíte mít strach, že bych do Austrálie přijela nezadaná..."


A jak to tedy bylo s Joshuaou? Na závěrečné party k filmu se prý od sebe nemohli odtrhnout, ale věci šly tak nějak pomaleji, než mělo všechno být. "Na té party se od sebe vůbec neodtrhli, ale Miley je zpět v Los Angeles a Joshua v Louisianě...," okomentoval jeden z filmařů.
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Miley Cyrus nechce být perfektní!

9. dubna 2011 v 17:16 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus nechce být perfektní! - foto
Internetový portál JSYK ji zvolil celebritou s nejhorším vlivem na své okolí pro rok 2010. Ex-Hannah Montana si z toho ale nic nedělá a říká, že je za své chyby ráda...
Disney star se totiž řídí heslem "chybami se člověk učí"! "Nebojím se zkoušet nové věci. Je mi osmnáct a chci něco zažít. Asi by šlo řídit se radami, které mi neustále někdo dává, ale byla by to dost nuda," říká k tomu Miley.

Fanoušci jí vyčítají hlavně to, že byla natočena, jak kouří halucinogenní látky. "No a co, tak jsem to vyzkoušela. Teď už také vím, že to byla chyba, ale prostě jsem si to chtěla zažít na vlastní kůži. Co je na tom?"

Miley už nebaví, že ji každý považuje za dokonalou princeznu: "Nejsem perfektní a ani taková být nechci. Dokonalí lidé nejsou zajímaví. Jsem normální holka, která dělá chyby a musí za ně nést odpovědnost. Chci, aby fanoušci konečně pochopili, že jsem to já Miley Cyrus a ne Hannah Montana!"

"A pokud jde o tu cenu," dodává ještě star: "Jsem za ni opravdu ráda, jen dokazuje, že jsem obyčejný člověk, který se občas sekne."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Kid’s Choice Awards 2011

4. dubna 2011 v 21:19 | kikča♥
Již po několikáté proběhlo předávání prestižních cen Kid's Choice Awards. O nelepších osobnostech showbusinessu v této anketě rozhodují děti. A jak že to lestos dopadlo? Nejlépe na tom byl "nečekaně" Justin Bieber, který si odnesl cenu za nejlepšího zpěváka a také za nejlepší song "Baby". Ze zpěvaček nejvíce zabodovala Katy Perry, zatímco cenu za nejlepší herečku si odnesla Miley Cyrus. Její kolega Johnny Depp byl pak oceněn jako nejoblíbenější herec. S prázdnou neodešla ani skupina Black Eyed Peas…
zdroj:http://www.starmagazin.cz/

Miley Cyrus není single!

2. dubna 2011 v 19:17 | kikča♥
STARS: Miley Cyrus není single! - foto
Disney star si ulítává na klucích z Austrálie...
Sice se teď spekuluje o tom, že Miley prožívá románek se svým kolegou Joshem Bowmanem z nedávno dotočeného filmu So Undercover, star to ale vyvrací slovy: "Miluju australský kluky. Mají jinou povahu než Američani a je s nima větší legrace. Jsou mnohem otevřenější." A to Joshua není, pochází totiž z Anglie.

Seriálová Hannah Montana ale rozhodně nechce, aby si kdokoli myslel, že teď bude chodit s každým Australanem, kterého potká: "Tak to určitě ne a navíc... možná teď vůbec nejsem single..."

Cože Miley, to musíš vysvětlit? "S Liamem (Hemsworthem, hereckým kolegou z filmu Poslední píseň, pozn. red.) jsme si pořád velmi blizcí, ale nechci to tu moc rozmazávat. Možná jsme ještě úplně neskončili... Každopádně Australani nebojte se, nejedu k vám na lov!" (Smích)

Star se také svěřila, že už má plné zuby všech sociálních sítí: "Nemám twitter ani facebook. Štvalo mě, kolik času mi tyhle stránky berou. Raději se s kamarády setkávám osobně."
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Dají se rodiče Miley dohromady?

31. března 2011 v 16:47 | kikča♥
STARS: Dají se rodiče Miley dohromady? - foto
Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.
zdroj:http://www.bravo.cz/

Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus!

29. března 2011 v 22:01 | kikča♥
STARS: Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus! - foto
Seriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek," vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.
zdroj:http://www.bravogirl.cz

Rodiče Miley Cyrus opět spolu

23. března 2011 v 20:16 | kikča♥
Rodiče mladé zpěvačky Miley Cyrus oznámili, že stáhli žádost o rozvod. Našli prý opět společnou cestu a jako rodina jsou teď mnohem silnější…
Nejen Miley Cyrus, ale celá její rodina má jistě důvod k radosti. Billy Ray Cyrus a Tish Cyrus (rodiče Miley) totiž oznámili, že jejich žádost o rozvod byla stažena. 17-ti leté manželství tedy nekrachne a jak se zdá, celá rodina nyní drží více pospolu. Miley přitom ještě nedávno měla se svým otcem spory. Billy totiž v jednom z interview prohlásil, že za rodinnou krizi může seriál Hannah Montana, který Miley odstartoval kariéru…
 
 

Reklama